» »

Elektronske cigarete

Elektronske cigarete

Temo vidijo: vsi
««
44 / 86
»»

Jst ::

Res upam, da je čisti nikotin, da ni "Nic Salts".

Čudno, da je isti znesek poštnine za liter ali za deci.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Kje je sedaj tisti uporabnik, ki je trdil, da so dobre 18650 baterije "varne" za uporabo in pri stiku ne eksplodirajo in naredijo samo "phhhhhhšššt"?

Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

Jaz sem pa ravno danes dobil dve.;((
Verjetno je šlo za mehanski mod v članku?

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Ni važno. Če se spomniš, je en uporabnik tukaj trdil, da so "dobre" baterije "varne" in se ne zgodi nič dramatičnega. Isti uporabnik ni nikoli odgovoril niti na eno vprašanje in to mi je ostalo v spominu, ter kako tečen in vzvišen je bil.

---


Jaz sem od nkon.nl takrat dobil nazaj mail, da so Vapcell Gold rewrapped Samsung 40T. Zdržijo prekleto dolgo. V Vaporesso Armor Pro, ki je očitno zelo učinkovit* (Omni Board 4) proti drugim Mod-om na eno baterijo, mi na 40W zmanjka čisto malo, da bi zdržal cel dan. Wismec RX2 21700, ki je na dve baterije, je pa že z 30T zdržal dolgo, s temi Gold zdrži pa še za ene 10% več.

*Učinkovitost: Če dam notri v Armor Pro 18650 baterijo s kondomom (adapterjem), ista baterija zdrži za celi dve minuti vejpanja več kot v Wismec P80 - 12 minut proti 10 minut (Sony VTC6). Vapcell Gold 21700 pa v Armor zdrži skoraj 20 minut, če bi šel čisto do konca. Kar pa ne delam, ker je slabo za baterijo.


---

Sedaj imam (kanister) 5 litrov VG, 5 litrov PG je na poti, nikotin sem pa naročil iz zgoraj linkane trgovine, za katerega upam, da čimprej pride, ker sem "low" na bazi, aromah in tekočinah...

5 litrov VG ali PG = 30 EUR (skupaj 60 EUR), nikotin pa 50 s poštnino. 10 litrov baze za dobrih 100 EUR. (Čeprav moram še malo nikotina naročiti, ker sem se malo uštel pri računanju.) Ampak vseeno, kako je ceneje, če se znajdeš, kot pa če kupiš liter že pripravljene baze 70:30 (3nic), ki je 20-30 EUR (30 na pinkmule s poštnino).
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ali3n ::

Danes je poštar prinesel Wotofo Recurve. Mešani občutki, sploh v primerjavi z Vandy Vape Pulse 22.
Airflow je bolj restriktiven, okus je, a se mi zdi, da ga je s Pulsom precej več (je pa Pulse bolj zračen). Malo se bo treba še igrati s postavitvijo tuljave... al kaj...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Jst ::

Jaz sem nameraval kupiti Recurve.

Ko sem bil na streamu kjer je bil tudi "Mike Vapes". Začelo se je pa tako, da sem spraševal razne stvari, ki so zanimale mnogo vejperjev, pač osnovne stvari. Nato sem šel globje v specifiko, bolj so njegovi odgovoti postajali čudno. Tako, da ima človek tako trdna stališča, da ga tudi z experimentation ne prepričaš. "My Way OR No way".

Tako da jaz mislim, da ima ta tip manjši IQ, od mojega števila čevlja.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

NomNomz ima do konca meseca 50% popust na vse izdelke!!
Poštnina do SLO je 5 funtov, -50% koda je NOMZBDAY.
https://nomnomz.co.uk/

priporočam ta koncetrat:
https://nomnomz.co.uk/collections/nom-n...

Zgodovina sprememb…

ali3n ::

Hvala. Že naročeno. :)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Jst ::

A truly indulgent dessert tobacco with notes of caramel, vanilla, custard, gingerbread and more...nom nom.


"vanilla, custard, gingerbread and more"

Direkt nasprotje, kar je meni všeč.


Kaj je že kdo naročil in dobil nikotin iz tiste bunkerbase.co? 9. avgusta sem naročil in dobil samo tisti mail "Order #?????"

Na njihovi strani piše: "Bunkerbase will have a delivery time from 2 to 10 Working days" V petek je deseti delovni dan. Upam, da je vse legit, ker nisem plačal z paypalom ampak z Viso.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ali3n ::

Včeraj (29.8.) sem dobil naročene NomNomz arome. Hvala BorutK-73 za info!
Maš pir v dobrem. Res.

Frend je naročal 2 dni za mano, pa je baje bilo že vse razprodano (nisem preverjal). :)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

BorutK-73 ::

Jaz sem tudi včeraj dobil paket.:)

Jst ::

Borut: Kako kaj Berserker?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ali3n ::

2 dni imam Vapefly Galaxies MTL RDA. Na RSQ squonkerju... fina reč.
Da se ga res fino zapret (če je komu na najmanjših luknjicah preveč, sta v bodyju še 2 vijaka za pripiranje dotoka zraka); okusa veliko, majhen in priročen. Zaenkrat brez leakanja.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Jst ::

Zanimivo, da ti ustreza, ker veliko ljudem ni všeč RDA verzija. RTA verzijo pa hvalijo in pravijo, da je kot noč in dan.

Ampak še enkrat: če je TEBI v redu, je to najbolj pomembno; bolj pomembno, kaj si "internet misli."


En nasvet:



Clapton 28/40. Očitno je ena sama 28 žica premalo in zato 40 ovoj ni lepo enakomerno ovit. Kitajčki se bodo morali za takšno majhno Clapton žico bolj potruditi ali začeli uporabljati druge stroje*. Posledično težave pri buildanju in tudi performance trpi, ker so deli, kjer je manj ovoja in deli kjer ga je več.

*trenutno (28+28)/38 žice dobro proizvajajo.

---

Vidva sta dobila paket včeraj (oz. dva in tri dni nazaj), jaz pa danes (oz. včeraj 30.08, ker je malo po polnoči). Kupil sem zadevo, kjer naj baterij ne bi smelo biti. Kadar je označeno, da so baterije zraven, ne moreš izbrati letalske dostave. Logično. Zato sem poiskal zadevo brez baterij in logično izbral letalsko dostavo. Ampak vseeno dobil zraven baterije. Kako jim je tak fuckup uspel... Zraven pa so bile neke čudne baterije, ker ko sta bile v foliji in ko sem hotel odstraniti to folijo s prsti in nohtom, sem eno baterijo dobesedno vdrl. Ven ni sicer nič steklo, ampak sem jih vseeno dal na plac, kjer imam stare baterije in jih odvržem v trgovini, ko se spomnim.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

Jst je izjavil:

Borut: Kako kaj Berserker?

Sem ga spravil v delujoče stanje. Da ne špuka, moraš ko priviješ pokrov, tank na glavo obrnat in zategnat pokrov. Ga pa imam bolj za testiranje juicev, trenutno je notri Summer Vacation mentol.

ps
Glede NomNomz, jaz sem naročil samo arome, ničesar drugega. Že itak imam vsega preveč.:P

ps2
Kako je kaj z aromami glede rok trajanja?

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Jaz imam skoraj vse arome v črnih/rjavih stekleničkah (ki naj bi ščitila pred soncem), ki so v enem predalu v temi, na sobni temperaturi. Večino arom ponavadi takoj zmešam v sanolaborjeve stekleničke (50 s pipeto, 100 in 200ml) in pustim v istem predalu. Kakšne dva tedna nazaj sem vejpal tekočino, ki je bila zmiksana v marcu letos. Imam pa eno Liquo Tobacco izpred dveh let, še vedno zaprto z plastiko okoli škatle. Torej, kratek odgovor: Ne vem. :)

Nikotin imam v hladilniku. Leto star je še vedno dober.

Pomoje je tako, da če arome ne izpostavljaš soncu, jih imaš v temi in pri stalni temperaturi, se ne pokvarijo vsaj par let po uradnem datumu, ki je naštempljan gor.


---

Rad bi imel en dober (single coil) Top Airflow RTA in sem naletel na Themis klon. Iz slik zadeva zgleda ... čudno. Dodan je bil par dni nazaj, zato ni še nič odprtih tem.


---

Kupujem tudi nov Mod na dve baterije. V izbiri so Vaporesso Polar, VooPoo Too ali nov Drag (nova hw. verzija) in GeekVape Aegis. Vsi imajo zame svoje prednosti in slabosti. Najverjetneje bom kupil tistega, ki bo prvi v akciji.

Če pa kje zasledim dober DNA250C, ga brez premišljevanja naročim.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ali3n ::

Glede moda - jaz sem z Dragom nenormalno zadovoljen. Dela od cca Januarja. BP. Potolčen, zdrsan... temp control, preheat (krivulje),... 2 bateriji.
Je cegu, ampak DELA.

Imam enega v rezervi, nerabljenega. Pred kratkim sem ga hotel prodat (da spucam predale), a sem se odločil, da ostane doma za bekap, ko crkne prvi.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Jst ::

Voopoo drag, če bi bil malo drugačne oblike in z večjim zaslonom, bi ga kupil že lani.

Ampak očitno je tako, da je dober, natančen in zanesljiv Mod, grd, čuden in z mini zaslonom. Recimo star, a enkraten 200 EUR vreden DNA200 (ne C - C je Color in je najnovejši chipset) (vsi Modi DNA200 so (bili) okoli 200 EUR).

Če kupim Voopooja, ga bom imel samo za doma, ker kot praviš, je "cegu". Tako Drag kot Too.

Vaporesso Armor, z 21700, je majhen, na 40W zdrži večino dneva in ga imam za zunaj. Ima pa problem: Ni važno, ali nastaviš Soft, Normal ali Hard, takoj na začetku ob "Fire" da za ene 30% več nastavljene moči. Lahko na to gledaš kot na pozitivno lastnost ali pa je*en bug, ki ga niso odpravili z zadnjimi dvemi firmware-i, čeprav vedo za to in so obljubili, da "bodo videli, kaj lahko naredijo."

Vaporesso Polar ima tudi Omni Board 4, kot Armor in verjetno isti bug/feature.

Če bi bil brez, bi ga že zdavnaj kupil, ker je lep, majhen in na dve 18650.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

__Devil__ ::

Zdravo!

A kdo ve, če se da kje drugje na evropski spletni strani (co.uk) naročit https://www.vapingman.co.uk/smok-g-priv... ? Na tej strani pošiljajo samo v UK. A je še najbolj pametno poceni in hitro kupiti v Q vape house? Mogoče kak drug vape priporočate za tak denar?

Gejspodar ::

Katerikoli drug mod, ki ni od Smoka, npr. https://www.cigabuy.com/authentic-smoan...

Jst ::

Izobigaj se "svete trojice": Joyetech, Eleaf in Wismec. Meni so pomrli vsi Modi od svete trojice. Nekje v tej temi sem jih tudi naštel in prišel do ene 20.

Drugače pa poglej še Vaporesso in Voopoo (Voopoo Drag je bil lani "must-have"). Še nekaj čez palec: ne kupuj modov, ki so manj kot 50 EUR.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

Čudno, meni pa še vsi Joyetechi delajo, res se pa ne zajabavam z TC.

ps
Ravno včeraj dobil:
https://www.aliexpress.com/item/Origina...
Je bil zadnji in nimajo več na zalogi.

Zgodovina sprememb…

YdoIPonU ::

Jst je izjavil:

Izobigaj se "svete trojice": Joyetech, Eleaf in Wismec. Meni so pomrli vsi Modi od svete trojice. Nekje v tej temi sem jih tudi naštel in prišel do ene 20.

Drugače pa poglej še Vaporesso in Voopoo (Voopoo Drag je bil lani "must-have"). Še nekaj čez palec: ne kupuj modov, ki so manj kot 50 EUR.

A lahk vprašam kaj se tako radikalnega spremeni v enem letu, da bi lahk reku da je bil prejšno leto "must have", danes pa več ni. Zgolj informativno me zanima, ker itak ne poznam modov, sam pa imam ravno Draga, s katerim sem zadovoljen. Kaj je recimo izboljšano v letošnjih modih? Sprašujem kot čisti laik na tem področju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: YdoIPonU ()

Jst ::

Izšel je lani in je bil velik hit. Imel je skoraj vse, kar imajo DNA Modi, razen eScribe Windows programa. Malo poniževalno (in po mojem mnenju neupravičeno) so mu pravili DNA za reveže, ker so DNA Modi 200 EUR, Drag je bil pa dobrih 50.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

__Devil__ ::

Vzel sem tega: https://www.ubervape.co.uk/smok-x-priv-... 5ml tank, 4 baterije, 4 tekočine z 0.3mg, 6 različnih coilov. upam da bo za en čas, končno bom preiskusil pravi vape. Lep dan vsem in hvala za nasvete.

Jst ::

Tale TFV12 tank (oz. coili) je tako žejen, da boš rabil litrco na teden. :)

Drugače je pa lep Mod; sem ga videl v živo in je "eye catchy."
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

louser ::

Jst je izjavil:

Ni važno. Če se spomniš, je en uporabnik tukaj trdil, da so "dobre" baterije "varne" in se ne zgodi nič dramatičnega. Isti uporabnik ni nikoli odgovoril niti na eno vprašanje in to mi je ostalo v spominu, ter kako tečen in vzvišen je bil.

---


Jaz sem od nkon.nl takrat dobil nazaj mail, da so Vapcell Gold rewrapped Samsung 40T. Zdržijo prekleto dolgo. V Vaporesso Armor Pro, ki je očitno zelo učinkovit* (Omni Board 4) proti drugim Mod-om na eno baterijo, mi na 40W zmanjka čisto malo, da bi zdržal cel dan. Wismec RX2 21700, ki je na dve baterije, je pa že z 30T zdržal dolgo, s temi Gold zdrži pa še za ene 10% več.

*Učinkovitost: Če dam notri v Armor Pro 18650 baterijo s kondomom (adapterjem), ista baterija zdrži za celi dve minuti vejpanja več kot v Wismec P80 - 12 minut proti 10 minut (Sony VTC6). Vapcell Gold 21700 pa v Armor zdrži skoraj 20 minut, če bi šel čisto do konca. Kar pa ne delam, ker je slabo za baterijo.


---

Sedaj imam (kanister) 5 litrov VG, 5 litrov PG je na poti, nikotin sem pa naročil iz zgoraj linkane trgovine, za katerega upam, da čimprej pride, ker sem "low" na bazi, aromah in tekočinah...

5 litrov VG ali PG = 30 EUR (skupaj 60 EUR), nikotin pa 50 s poštnino. 10 litrov baze za dobrih 100 EUR. (Čeprav moram še malo nikotina naročiti, ker sem se malo uštel pri računanju.) Ampak vseeno, kako je ceneje, če se znajdeš, kot pa če kupiš liter že pripravljene baze 70:30 (3nic), ki je 20-30 EUR (30 na pinkmule s poštnino).

Na katera vprašanja.

YdoIPonU je izjavil:

Jst je izjavil:

Izobigaj se "svete trojice": Joyetech, Eleaf in Wismec. Meni so pomrli vsi Modi od svete trojice. Nekje v tej temi sem jih tudi naštel in prišel do ene 20.

Drugače pa poglej še Vaporesso in Voopoo (Voopoo Drag je bil lani "must-have"). Še nekaj čez palec: ne kupuj modov, ki so manj kot 50 EUR.

A lahk vprašam kaj se tako radikalnega spremeni v enem letu, da bi lahk reku da je bil prejšno leto "must have", danes pa več ni. Zgolj informativno me zanima, ker itak ne poznam modov, sam pa imam ravno Draga, s katerim sem zadovoljen. Kaj je recimo izboljšano v letošnjih modih? Sprašujem kot čisti laik na tem področju.

Razen učinkovitosti skoraj nič. Učinkovitost se meri v dražjih materialih.
Ali je prenos energije z učinkovitostjo 79% ali 85%, je seveda brezvezno vprašanje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

Jst ::

>Na katera vprašanja.

Se ne spomnim več točno, a ene par mi jih je ostalo v spominu:

"Kaj ti čistiš pre-made coile? In kako to zgleda?"

"Torej trdiš, da Mooch ni naredil vejpanja po celem svetu, USA, EU bolj varne? Vape trgovine prodajajo samo "Mooch-confirmed" baterije." Na njegovo trditev, da "dobre" 18650 Litijeve baterije (kot je HG2; gor linkana novica) ne eksplodirajo, če jih "šortaš".
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

__Devil__ ::

Hvala Jst za mnenje. Nekje v avstriji se bi naj dobile tekočine / baze za 13€ liter, mogoče kdo ve kje osebno se da oglasit (do lipnice nekje). Bom še vprašal prijatelja, ki pozna vejperje, mogoče dobim informacijo. Okusi mi niso pomembno, samo da je baza poceni in do 0.3mg nikotina.

Jst ::

Kupi PG in VG posebej, 5 litrov je 30 EUR, nato kupi še nikotin in si za 100 EUR zmešaj 10 litrov za 100 EUR.

Linki so postani v tej temi ne dolgo nazaj.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

marez ::

Zdravo:

Jst ali si dobil naročeno na bunkerbase

Jst ::

Da. Njihov izgovor so bili dopusti. Po nakupu se stanje naročila ni spremenilo skoraj mesec dni, a ko so odposlali, sem dobil v treh dneh. Pa kupil sem preveč. Če bi naredil bazo z 6 nic, bi jo lahko 20 litrov. Malo računaj, preden pošlješ. (Saj jaz sem tudi, a sem nekje zabluzil, namesto, da bi uporabil steam-engine spletno stran.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

edit: Kaj spet slo-tech zaje**va...




Rabi kdo kaj baze? :)))


Namesto, da bi naročil eno pol litrsko 200 bazo sem dve. Računanje na pamet. Pa še to bi lahko manjšo dozo.

Shit happens. Ampak glavno, da so poslali, ker me je skrbelo, da nisem vrgel stran 100 EUR.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

__Devil__ ::

Jaz bi sicer imel bazo, tukaj bi naj bila 13EUR (1l?). Dobil sem nasvet, da kupim oboje (pg/vg?) imajo pa tudi vnaprej narejene baze. https://citydampf.at/shop/search/Leibni... , šel bom iskat naslednji teden v četrtek ter se pozanimal kako morem to sploh mešat, saj v tem še nimam izkušenj. Imam pa že v mislih nakup drugega tanka (tfv8?) če bo ta 12 res veliko spil, sicer nebom vape-al zelo veliko.

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Raje kupi kaj drugega, kot SMOK TF8 ali 12. Pri Smok pre-made coilih enkrat dobiš dobre, drugič slabše kvalitete. Zdržijo po 7 do 10 dni, potem okus arome izgine.

Če nočeš sam delati coilov, raje poglej okoli za "mesh" in "net" coile od drugih firm. Ljudje poročajo, da zdržijo mnogo več in z dosti boljšim okusom. In čeprav so interchangeable - Od smok lahko uporabiš tudi v veliko drugih tankih in obratno - so vsaj, kar sem jaz kupoval - NRG konsistentne kvalitete.

Kar spremljam vape sceno, ni pre-made coilov, ki bi pili malo tekočine. Tudi 40-60W coili so žejni, kar je več, nad 100W, je samo za delanje megle, okus arome ni boljši.


--

Če bi pa rad sam delal coile, ti priporočam:

1. Če bi pa rad veliko pare in okusa, kupi Vandy Vape Kylin Mini, Clapton žico (28+28)/40 in bombaž Cotton Bacon.

2. Za manj pare in tudi manj potrebne moči, še vedno priporočam Serpent SMM. Lahko uporabiš isto žico, aroma je na nivoju in če si začetnik, je bombažiranje zelo forgiving.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

Jst je izjavil:


Rabi kdo kaj baze? :)))

Če bi rabil, bi vzel. Ampak imam še sam preveč baze, pa mixam juice-e za dva.

ps
Kdo ve kje se da dobit čisto nikotin sol tako kot naprimer 100mg nikotina? Baje je boljša kot "navadni" nikotin.

Zgodovina sprememb…

marez ::

Jaz sem vzel FUU VG in PG bazo vsako po 1l za 9eur/l. Sedaj so malo podražili.

Jst ::

Jaz sem probal Nic Salts v Pod sistemu (podoben JUUL-u) in "zažge" kot cigareta. Če daš to v RTA, ti bo zažgalo grlo - dobesedno. In kolikor vidim, sedaj prodajajo RTA MTL za Nic Salts. Sam imam raje čisti nikotin: manj stvari, ki jih je v pari, ki jo vdihavam vsak dan, sigurno boljše.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

torentino ::

FDA je zagnala paniko:
https://www.yahoo.com/finance/m/3f7f651...
problem je kao v diacetylu, a vi vaperji veste, v katerih tekočinah ga ni? V analognih čikih ga je sicer 87x več, a zakaj bi vlekel nekaj, kar ni 100%?

Jst ::

Pametno. Zadnjič je tukaj en spraševal, če mu zaradi uporabe teži šola! ŠOLA! Moje mnenje: pogovor s starši pri ravnatelju.

Jaz bi bil takoj za, da se vzpostavi certificiranje tekočin in arom, da ni notri kaj nevarnega. Da piše popolnoma vse, kar je notri.

The Food And Drug Administration may force several e-cigarette brands to stop selling flavored products if they can't prove they can keep their products out of minors' hands. The brands -- Juul, Vuse, MarkTen, blu and Logic -- have 60 days to convince the agency they have adequate plans to stop kids from vaping with their products. Those five collectively account for more than 97 percent of the e-cigarette market.


Na prvi pogled ciljajo samo na "trafika-friendly" izdelke. To so tako imenovani "Pod Systems". Advanced Personal Vaporizer oziroma Mod-i, ki jih poznamo in uporabljamo mi, niso vključeni.


>problem je kao v diacetylu,

Mogoče je to tista kemikalija, zaradi katere nekateri ljudje (tudi jaz), ko starajo tekočino, parkrat na teden pretresejo in odprejo flaško in jo luftajo pol ure.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

ĐIZS!!!!!!!!!





Razmišljal sem 10 minut, kaj bi komentiral, ampak sem brez besed.

Tu je link do izdelka, če je kdo tako nor, da kupi: https://www.fasttech.com/p/9670046?utm_...

(Sej na koncu bom pa jaz kupil, ker me bo zanimalo in OCD pri spletnem nakupovanju v high in bo v košarici. Ampak sem siguren, da se mi to ne bo zgodilo, ker ko pogledam, mi gre na smeh.)

ĐIZS!!!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

louser ::

Izgleda neat, a ni vredno več kot 25eur.

Jst ::

WHAT?????

To tebi izgleda nekaj normalnega????

Sorry, vsak ima svoje mnenje in ne mislim kaj slabega o tebi, @louser.

Spodaj je normalen tank za e-tekočino, zgoraj pa natočiš vodko, liker, pivo?, vino,...

Meni osebno:
1. Je že sam izgled je "ĐIZS whaaaaat?!?!?!"
2. Vejpanje pijače???
3. Kdo je bil designer? Jaz bi ga poslal čez Saharo z litrom vode.
4. Kdo je dal final GO? Ta čez Saharo brez vode.


To je moje trenutno mnenje. Če najdem kje skupino, ki to uporablja (ali podoben produkt), spremenim mnenje.

Če bi bil prvi april, bi dal roko v ogenj, da je fake.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

hurikhan ::

Jst ::

Egzakli!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

Jst, če pa tole kupiš, imaš pa res problem z OCD.:))

Triple facepalm!!

Zgodovina sprememb…

Jst ::

PA SEJ TO JE ISTO!!!

ĐIZS!!!

Kaj triple facepalm, zame je to huje, kot da bi firma izdelala cigarete za dojenčke, ki jih nikjer ne bi smeli prodajati in bi to vedeli že pred "idejo".
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

YdoIPonU ::

Naj mi nekdo pove, a je možn da se 1 stopnja (al kak bi temu reku) nikotina tolk zelo pozna, al je kej drugega...namreč mal eksperimentiram z nikotinom. Naprej sem začel na 3, potem sem šel na 4, zdej pa na 5. In sem nabavu dve tekočini in naredu mix, da bi naj bila 5ka (torej 12mg/ml in 18mg/ml (torej skupaj 30) in vse skupaj v 6 ml "že narejeno" tekočino) in zdej me peče grlo ko satana pri eni, pri drugi je pa ql. Moje vprašanje je, a je možn da se tolk pozna razlika med 4 in 5 nikotina oz. kako to, da me pr drugi tekočini ta mix nč ne matra? :S Hvala za odgovor!

Jst ::

Uporabi:

http://www.steam-engine.org/juice.html


Malo čudno si opisal in brez podatkov količin, tako, da ti ne moremo pomagati.

Če se razlika med 4 in 5 lahko toliko pozna, da je pri eni OK, pri drugi te pa peče grlo? V teoriji DA, če je ena 100% PG, druga pa 70VG:30PG.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

YdoIPonU ::

pri istih vrednostih sem mislu. bojda bi naj ble vse te shake and vape tekocine 70/30 VG/PG. pr eni pece, pr drugi ne. v obeh je ista kolicina nikotina, torej 5.
««
44 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikotinska samica

Oddelek: Loža
282251 (1101) Gagatronix
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116377 (12588) satfinder
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

Oddelek: Loža
3310067 (6369) Highlag
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5313050 (11956) Jst
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940603 (10365) BCSman

Več podobnih tem