» »

Elektronske cigarete

Elektronske cigarete

Temo vidijo: vsi
««
39 / 86
»»

Jst ::

V EU smo nori.

LostVape DNA250C je 130 dolarjev. DO sedaj sem videl dva DNA250C in oba sta bila nad 200 EUR.

Študiram katerega DNA250C naj uvozim, plačam carino in davek, da v primeru da je kaj narobe ali če se mi pokvari, imam najmanj stroškov.

Trenutno pišem "template" z vprašanji in mislim poslati na čimveč koncev. Amazon .co.uk trenutno nima. To bi bilo še najbolje, če bi prodajali prek marketplace-a, da bi imel najmanj težav.

Je*emu; teh kur*evih 30-50EUR Modov, ki ponavadi začnejo crkovati po mescu dni, sem se naveličal...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

freesty ::

//del
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: freesty ()

Jst ::

Malo informacije; naletel na tale video:

How hard you should wick? Very Hard!

V nasprotju večine, jaz zrolam v roki Cotton Bacon in potegnem čez coil zelo na trdo, ker mi je to dajalo najboljše rezultate.

Eksperiment, ki potrjuje, da je bil moj feeling pravilen:



(Cotton Bacon pa itak zmaga; "Pads" nikoli nisem maral.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

freesty je izjavil:

//del

Drugič zbriši ves tekst in se bo sporočilo samo zbrisalo.

ali3n ::

Naročen KYLIN Mini RTA :)

Pa spraznil sem del zaloge Vape kotička :)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

Klamzi ::

Zanima koga Pulse 22 RDA? Ker mi brezveze leži v predalu...

Jst ::

ali3n: Ne boš razočaran z aromo, a po drugi strani je pa na začetku malo za*ebano, da se navadiš na pozicioniranje coila in wickanje.

Poglejte si zgornji youtube link kjer tip eksperimentira koliko bombaža skozi coil deluje najbolje. We were all doing it wrong. Splača se pogledati celo serijo štirih posnetkov. Jaz sem sicer že prej sam ugotovil, da je najbolje, če bombaž potegnem čez coil bolj na trdo, ampak si nisem mislil, da če bi še bolj trdo, da bi delovalo bolje. Zelo zanimivo in kontra-intuitivno, ampak je zadaj potrjena teorija "kapilarnega efekta", ki razloži, zakaj se to dogaja.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Aja, pozabil postati zanimiv produkt, ki sem za zasledil in bi bil idealen za poletje:

Uwell Nunchaku 80W TC VW APV Mod



Notri pride ena 18650 baterija, kar je idealno za poletje. Da ima pa skoraj vse funkcije "velikih", a v obliki "pen-a", je pa res impresivno.

https://www.fasttech.com/products/0/100...


Edino kar me moti, je 27mm premer, kar bi verjetno malo čudno izgledalo z drugimi tanki.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Gledal sem več youtube videov od "Morten Oen", ki sem linkal.

Vzel tisti tank, ki ima logo podoben davidovi zvezdi; tank ki mi je vedno pljuval, ker je coil tako blizu ustnika, airflow pa ogromen. Ta tank sem po parih tednih uporabe spravil v vitrino in pozabil na njega.

Torej: naredil 3mm coil in bombaž z prsti tako stisnil, da sem moral z prsti držati coil in uporabiti keramično pinceto, da sem dobil tako stisnjen bombaž skozi. Nato "bunny ears" nisem počesal oz. "fluffed out", kot je to v moji navadi. Ker ga je bilo tako veliko v "juice well", sem ga prepojil z tekočino in še potem sem komaj zašraufal.

Mislil sem si: To ne more delati. (Čeprav sem pogledal Morten-ove eksperimente in teorija drži). Kot je Morten opazil, rabiš manj Wattov - v drugem single coil tanku, enak coil furam na 55W. V tem tanku je bilo 45W dovolj. Ampak sem si vseeno mislil, da tako stisnjen bombaž v juice kanalu ne bo mogel dovajati tekočine.

In tako sem začel chainvapati, s pričakovanjem, da bom kmalu začel čutiti okus bombaža. Ampak se to ni zgodilo. Lepo so prihajali mehurčki zraka po vsakem vdihu. Chainvapal sem pol 3.5ml (ali 3ml) tanka, in doživel opozorilo Moda, da mu je prevroče.

Morate probati, ker vem, da se bere too good to be true. Noro.

Stuff as much cotton as you can, bolje bo delovalo (kapilarni efekt). Stranski efekt, ki ga nisem pričakoval, je bil totalno prenehanje pljuvanja tekočine v usta.

Šele po dveh letih vejpanja in po naletu na random Norveškega youtuberja, sem doživel nekaj, kar je težko opisati z besedami. Šok, ampak v pozitivnem smislu, je še najbližje.


---

Sedaj gledam njegove "Flat vs. Clapton Wire" experimente. In tipu se lahko samo zahvalim. Nikoli sem štekal, zakaj mi fused clapton (24+24)/32 ne ustreza, medtem ko (30+30+30)/40 daje super rezultate. Razloženo v njegovem zadnjem videu v tej "seriji". Moram probati flat wire; nočem uporabiti kladiva na navadni okrogli žici, ker ne bi rad vdihaval kakšne ostanke.

"Taste chaserji", vzemite si teden dni in se seznanite: https://www.youtube.com/channel/UCMS4Gx...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Anney ::

Jst je izjavil:

Aja, pozabil postati zanimiv produkt, ki sem za zasledil in bi bil idealen za poletje:

Uwell Nunchaku 80W TC VW APV Mod



Notri pride ena 18650 baterija, kar je idealno za poletje. Da ima pa skoraj vse funkcije "velikih", a v obliki "pen-a", je pa res impresivno.

https://www.fasttech.com/products/0/100...


Edino kar me moti, je 27mm premer, kar bi verjetno malo čudno izgledalo z drugimi tanki.

Pogledaj si ehpro 101 mod, palčka za 22mm tankce. Je odlična.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Jst ::

Sem že videl EhPro 50W.

1. Grd mi je.
2. 50W je premalo, čeprav vejpam okoli 50W.
3. Zadeva mi ne daje feelinga, da je kvalitetna.
(Je pa EhPro pol do trikrat cenejši.)


Za poletje imam v wishlisti Wismec P80, ampak ko sem videl Uwell, it picked my interest immediately. UWell je tudi bolj uveljavljeno ime, vsaj takšen občutek imam.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Anney ::

Jaz sem na mtl, in mi je čez glavo dosti, tudi tc dela ok. Mali, sicer malo težji od picota 25, a boljši je tudi asmodus colossal, taman za v žep.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

BorutK-73 ::

Našel en dober vodič glede različnih žic, kako se "builda", različni tipi coilov:
https://vapingdaily.com/what-is-vaping/...

nekaj slik:
https://vapingdaily.com/wp-content/uplo...

Jst ::

VapinDaily članek je dober za beginnerje, ker je veliko informacij na kupu in lepo razporejenih, ampak ima veliko napačnih informacij.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

__Devil__ ::

Zdravo vsem vejperjem! Zanima me, če kdo pozna naslov v Avstriji (seiersberg?) v dosegu Lipnice, štajerski del, kjer se da dobiti (bazo?) 1 liter nelje 13-20€ cena zelo ugodno. Pred kratkim sem govoril na srečanju z vejperji in sem pozabil kje točno v Avstriji je možno dobiti zelo ugodne tekočine za vape. Bi bil hvaležen če kdo ve, ker je res zelo ugodno. Pri nas v mb 10ml 6-7€ FUU Cute Luwak recimo, kar ni poceni če rad vejpaš veliko. Trenutno imam Jomotech vape iz aliexpresa za 15eur, sem ga nabavil še kolegu, mu je bil všeč, bom pa kmalu mabavil malenkost boljsi vape, se še odločam in raziskujem, gledal sem smok al85. Tekočine pa iscem take ki so iz naravnih arom (glicerin?), neskodljive v primeru da dobis malo tekocine v usta iz vape-a kar se vcasih zgodi.

Hvala vsem za informacije o tem kje kupijete najceneje tekočine. Lep vejperski pozdrav! :)

Anney ::

Kupujem litrske 0mg baze pri nas in 100mg (100ml) nikotin uvozim imaš ga pri hrvatih ali pri ciprčanih.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Jst ::

__Devil__: Trenutno nisem za pravim "Personal Computer", a če hočeš, PM me, pa ti dam linke za 5 litrov VG in 1 L PG z nikotinom. To se še najbolj splača za bazo. (Vse je "Lekarniška kvaliteta")
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

ps: Jaz sem zame in za bližnje, ki so prešaltali na iz analognih icky sticks na digitalne. naročil 4 Kylin Mini in jim naredil iz N80 coile in bombaž,... Dva zgledata resna, da hočeta prešaltati iz cigaret in upam, da vsaj enemu uspe. Na začetku je je*eno coilati in bombažirati, ampak ko imaš 4 enake RTAje zaporedoma, dobiš občutek, koliko žice in koliko bombaža rabiš. Vsem sem seveda priporočal e-tekočino Liqua (NE Q) Traditional Tobacco in pravijo, kot da bi kadili z "industrijskim" filtrom vmes. (To je rekla kolegica, za katero dvomim, da bo nehala.) Drug kolega, ki tudi kadi več desetletij, je tudi fifty:fifty, ker pravi, da nima potešitve po hrani. Kar seveda vem kako se počuti. Mene je točno to najbolj motilo, kar je nekje v tej temi. Kylin Mini z 50:50 18mg/ml in 2/3 airflow, upam, da jim uspe, kar daje prekleto dobri feeling z pravo tekočino (Liqua), ampak vsako leto je očitno drugače, jaz sem naključno ujel RTAje in Tanke ravno med "full max airflow" in MTL z Serpent Mini, s katerim sem na koncu nehal kaditi...



---

"Začetnikom", kot sem bil jaz pred točno dvemi leti priporočam pa naslednje:

0. OBVEZNO: MOD!
1. Tank z pre-made coili, plus +
2. RTA, z navadno okroglo žico.

Šele potem, če nehate kaditi analogne vsaj mesec dni, priporočam eksperimentiranje z "heavy" coili (clapton, alien, ZZbbeee_monster_ssss), prej ne, ker če vas razpizdi, bo šlo vse v kot, "ti" pa do najbljižje trafike po cigarete in bic. (tako vidim ostale, ki so probali in jim ni uspelo)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ali3n ::

V Lj je (breznikotinska) baza po 24EUR/L (80/20), z malo sreče se jo je dalo dobiti po 12 EUR (Vape kotiček je zapiral trgovino); z nikotinskimi šoti (1.5EUR 10 ml- 20mg/ml) so bojda novi problemi - vsaka tekočina potrebuje certifikat, kar uvoznika stane 400EUR,... (vir Nimbus Lj)
Jaz bi se izogibal naročanja s kitajske.

Če ti je Maribor blizu kupuj tam,... ali naroči, pa ti pošljejo po pošti.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

Jst ::

VG brez nikotina je drobiž. 5 litov je manj kot deset funotv. PG z nikotinom, pa... odvisno, kolikor baze hočeš....
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

Jaz za začetnike priporočam Joyetech EGO AIO. Mod in coili, to pride kasneje.;)

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Imaš prav.

AIO je v bistvu Mod. Zato pod številko 0 napisal Mod. Za AIO kupuješ pre-made glave za v Tank, kar je številka 2. Šele potem, ko si brez cigaret vsaj mesec, priporočam nakup RTA in poštenega Moda.


Jaz sem omenjenim štirim kolegom dal svoje Mode, ki jih ne uporabljam. Če jim ne rata nehati kaditi, dobim nazaj. Če nehajo in potem kupijo pošten Mod, tudi dobim nazaj.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

Malo sem se smotano izrazil z "coil", ker v bistvu velja za dve zadeve, grelne glave in coile ki si jih delaš sam(nekateri jim pravijo fedrce8-))
JAz sem imel v mislih "fedrce"8-)

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Jaz uporabljam "pre-made" ali "grelne glave", "coil" ali "tuljava iz žice" v pogovoru, odvisno v katerem jeziku.

Za začetnike pa jaz predlagam Mod z Tankom, ki uporablja pre-made grelne glave. Ter vsem priporočam, da kupijo fizično, v Vape Shop-u, in naj povejo, da bi radi nehali kaditi, koliko kadijo in da bi radi probali vejp. V večini trgovin se ti osebno posvetijo, dajo ustnik in lahko probaš različne pred-pripravljene komplete.

Ter v večini trgovin imajo vsaj en AIO tip (ne točno Joyetech AIO) komplet. Recimo kolega je pred parimi meseci šel v trgovino, razložil koliko kadi, da bi zapravil nekje 50 funtov in, kolikor mi je govoril, čez pol ure prišel z Innokinom Coolfire kompletom in dvemi flaškami tobačne tekočine (~60 funtov).
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

index ::

Val lahko prosim za nasvet.
Uspenšno že 3 mesec brez analogca :-)
Ko sem vandral po avstriji seveda obvezno zavijem v vape shop ko ga vidim in pravim prodajalcu kakšne imajo tobačne okuse. Mi da to,kar se pri njih največ proda. Ker ni znal dobro ang jaz pa ne nemško mi napiše gor na embalažo,ki je 10ml,samo okus brez nikotina 3%-6%. Jaz si nabavljam nikotinsko bazo tako da to ni problem,ampak ne vem kaj naj si zdaj začnem z temi 3%-6% ?
Kolko kaj vlijem kam če mi lahko kaj svetujete

Jst ::

Ker nisi napisal proizvajalca, ti bo mogoče to pomagalo:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

index ::

Ja nisem zasledil da bi bil neki znani proizvajalec. Bom pogledal ko bom doma kaj piše na flaški pa javim.
Hvala za razpredelnico,mi ni najbolj jasna,napišem več ko bom doma. Hvala

FoxKnox ::

3-6% : Zmešaš 3 - 6 ml okusa (arome) s 100 ml baze. Ali pa 1,5 - 3 ml s 50 ml baze.

index ::

TABACCO "GOLD DUCAT" COMESTIBLE FLAVOUR - 10 ml.
evo zdaj pogledo kateri proizvajalec je na strani www.inawera.com
Pa pogledal po tabeli pa ne najdem
Pa hvala za odgovore foxknox in jst

BorutK-73 ::

Jap, to je Aroma.
3-6%:
za 50/50 bazo daš 3-4%
višji kot je VG v bazi, gre več arome, 5-6%.

ps
Inawera meni nikoli ni bila všeč.

Zgodovina sprememb…

index ::

@borutk-73 hvala za odgovor.
Bazo imam vedno 70/30 tak da upam da bo meni všeč ;-)
Sem pa slišal da treba zadevo starat vsaj mesec dni če ne celo več ?

BorutK-73 ::

Vsaj mesec dni. Mislim da je tole tvoja aroma, piše pa za druge inawera arome da jih starajo po mesec dni.
http://juicedoctor.eu/hr/inawera-tobacc...

index ::

Ja res je točno ta,no lepo so me opalili v avstriji,več kot enkrat dražje sem jo plačo. Zaj pa čakat mesec dni pa stepat,pa luftat,pa ......:-)

Jst ::

>višji kot je VG v bazi, gre več arome,

Borut: What?

Jaz imam takšne izkušnje, da če je manj nikotina, moraš dati malo več arome. 70/30 ali 100% VG, je zame okus arome skoraj enak. Če dam pa v bazo z 6% nikotina 4ml, dam v bazo z 2-3% nic ene 6ml. (Za 100ml baze + Orangelimo - to je zame testni standard; aromo, ki jo uporabljam že dve leti in točno vem, kakšen okus mora biti.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

afnapika ::

hej,

če bo kdo slučajno pripravljen na hitro malo predlagati :) po letih kajenja in neuspešnih poskusih opustitve, sem se odločila, da bi probala z e-cigareto.. in sem mislila, da bom v minuti dveh že vse naročila in je to to. in potem dlje kot sem brala, manj mi je bilo jasno kaj je za nekega nezahtevnega začetnika okej.. kakšen predlog kaj kupiti za začetek? če se le da, najraje tako, da lahko že čimprej začnem :D hvala!

BorutK-73 ::

Prvo povej kakšne cigarete kadiš? Za napravo pa jaz priporočam nekaj na MTL in v AIO obliki da imaš čimmanj dela z napravo, samo pritisneš na gumb in kadiš, nobenih nastavitev. Je pa najbolje da greš v kak Vape shop če ga imaš kje v bližini (samo ne BeliDim!!).
Joyetech Ego AIO:
https://www.aliexpress.com/item/New-Joy...
MTL: Mouth To Lung - isti način kajenja kot cigareti.;)
Nikakor ne priporočam da ti uturijo DL(Direkt v pljuča) napravo ker boš takoj šla nazaj na analogne.

Za juice ti pa priporočam tole in si izbereš dozo nikotina
https://www.qvapehouse.com/si/izdelek/l...
Za light cigarete - 12mg
Za super light cigarete - 6mg


Razvoj gre naprej:
Mod na AA baterije!!

Zgodovina sprememb…

krucymucy ::

Kaj je narobe z belim dimom?
Fant ki tam dela je cisto ok, meni sicer ni svetoval nic, ker vem vse kar je vedeti, je pa ostalim strankam in sem opazoval.
Vsaj na stari lokaciji v centru LJ.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: krucymucy ()

index ::

@afnapika
Da ti malo opišem kako zelo različen je ta svet. Jaz recimo ravno začel z Joyetech palčko pa se mi je zadeva tak zamerla,da sem skoraj pustil vse skupaj,ampak ker že zelo čutim posledice 35 letnega kajenja sem si reko,da še malo probam pa dam še skozi en nakup in nabavim Aspire palčko pa je to blo to,to. Popolnoma se strinjam z Borut-K73 da začni na MTL ker te to spominja na normalno kajenje in tudi tekočino ki ti je priporočal je meni the best kar se tiče tobačnih okusov. Jaz trenutno 3 mesece že nisem prižgal analognega cigareta in tudi ne čutim da bi moral,sem pa ogromno preštudiro na internetu in tudi ravno zato ker je zadeva povezana z ekrančki in baterijami,v glavnem z tehniko kar je moja strast,me zadeva gor drži in imam celo veselje vsak dan večje. Upam pa,da bom počasi znižal tudi višino nikotina,ki je trenutno 6 in 3 ter počasi popolnoma nehal. Še včeraj sem si tukaj dopisoval na forumu in so mi pomagali,tako da nikoli ne veš zadosti o vsem tem,tako da ti kar napiši in sprašuj :-)

Jst ::

Borut: Imaš ti tudi slabe izkušnje z Beli Dim? Jaz sem napisal več postov bruhanja in mi rata slabo, ko samo slišim to ime. :)


---

Jaz bi priporočal e-tekočino "Liqua Traditional Tobacco 18." (NE Q) Jaz sem kadil dobri dve desetletji in sem prve mesece samo to vejpal. Potem sem začel z drugimi okusi oz. aromami in mešanjem.

Kar se tiče naprave, sem slišal dobre stvari o D19: http://www.joyetech.com/product/exceed-...

Čeprav to firmo sovražim, ker so mi umrli vsi njihovi izdelki (naštel sem jih osem (8)), je to D19 "vape pen" in ne "Box Mod", kar bi priporočal za začetek. Tudi cena je smešno nizka.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ali3n ::

Dva dni nazaj je poštar prinesel dolgo pričakovani WV Kylin Mini.

Priloženi coil mi ni ustrezal (sploh glede okusa - premalo); po menjavi (s tri-core fused clapton Ni80 3-26/36 0.22 ohm) je tole čisto druga pesem. Čeprav je zelo elo zračen mi je všeč. Sploh okusi. Pa poraba tekočine tudi ni tako zelo grozna. Buildanje ni tko grozno zahtevno. Prvič sem imel preveč vate na koncih in je šlo kar na trdo skupaj (repke vate "pripreš"), drugič sem jih malo počesal, pa je precej boljše; zaenkrat brez puščanja.

Definitivno vreden nakupa. Priporočam.
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

krucymucy ::

Kylin mini je dober ja, imam za daily zadnje dva meseca.
Ceprav mogoce mi je se odtenek boljsi govad.

MadMen ::

Jst je izjavil:


Čeprav to firmo sovražim, ker so mi umrli vsi njihovi izdelki (naštel sem jih osem (8))

Če te moti slaba kvaliteta MOD-ov, kupi kaj od dicodes-a(je pa cena njihovih MODov zelo visoka)

Jst ::

bjoork: Hvala za priporočilo, ampak trenutno čakam (najbrž Lost Vape) DNA250C ~ 130-150 funtov.

Kylin Mini: A je bil zraven kakšen coil? Jaz se ne spomnim, ampak v njem furam N80 Clapton (30+30+30)/38 in je zadeva super. Mislim še enega naročiti.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

afnapika ::

hvala vsem!

kadila sem sicer predvsem camel modre, kasneje tudi marlboro touch 6. glede na predloge potem definitivno MTL, tekočine si želim predvsem s tobačnim okusom, tako da hvala tud za ta predlog!

mam pa v bližini službe vape shop na trubarjevi.. se bom pomoje danes malo tja še sprehodila pa da vidim

ToniT ::

Sam sem nabavil aspire palčko in moram reči, da sem zadovoljen. Sem že več kot mesec dni brez cigaret in trenutno na 6mg tobaka.

BorutK-73 ::

afnapika je izjavil:

hvala vsem!

kadila sem sicer predvsem camel modre, kasneje tudi marlboro touch 6. glede na predloge potem definitivno MTL, tekočine si želim predvsem s tobačnim okusom, tako da hvala tud za ta predlog!

mam pa v bližini službe vape shop na trubarjevi.. se bom pomoje danes malo tja še sprehodila pa da vidim

Ker ne poznam več oznak cigaret(:)) so to super lahki? Potem si vzami nekaj z 6mg nikotina.

Jst ::

Tudi za superlahke, aka "Triglavski zrak", mislim, da je 6mg/ml je premalo za začetek. Na začetku rabiš močen "throat hit," da ne cuzaš cel tank kot dudo. :) Sploh pa za MTL.

Jaz priporočam, da človek na začetku kupi eno tekočino z 18 mg/ml in eno z 3 ali 0 nikotina. Potem pa, če je 18 preveč, mešanje po želji. Če je 18 mg ravno prav, tekočino z manj ali brez nikotina komot spraviš nekam, kjer tekočina ni izpostavljena soncu in jo lahko uporabiš kasneje, ko začneš nižati.

Sem pa ravno danes imel možnost probati zgoraj linkani D19 Exceed. V trgovini so imeli komplet D19 in dve tekočini za 39 funtov. Ličen vape pen, z MTL in restricted DL možnostjo. Baterija zdrži 3+ polne tanke, grelne glave so sicer drage, ampak jih kupiš 5 komadov na fasttechu za 4.99 funtov (*), če imaš feeling po prvem tednu, da lahko nižaš cigarete.

*za D19 (ali D22 tank) sta na voljo dve različni grelni glavi; obe dobiš v kompletu. Ena je 0.5 OHM za DL, druga pa 1.2 OHM za MTL.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

---

opomba: D19 ima znanec, s katerim se občasno srečava na kosilu. In sem ga danes povprašal o izdelku. Trenutno vejpa 3 tedne, hkrati še kadi cigarete, a je znižal na približno polovico škatle na dan.

Jaz sem po treh tednih znižal iz dveh škatel na malo manj kot eno škatlo na dan. Šele ko sem kupil "Box Mod*", sem lahko znižal na 4-5 cigaret na dan in nato en dan nisem več prižgal nobenega.

*To je bil Cuboid+Top Tank
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Jst ::

Pišem še enkrat, da še ostali probate, ker sem zelo pozitivno presenečen nad rezultati...

Sedaj sem drugič bombažiral tako, kot je Morten Oen ugotovil, da čimbolj stisneš bombaž, bolje wicka. Konta intuitivno, ampak zadaj je delujoča teorija - kapilarni efekt.

Tako kot Morten sem z kleščami potegnil bombaž skozi coil:



(ne vem zakaj noče začeti pri času 16:50)
(kliknite na to in glejte vsaj 20 sekund)

In zadeva dela. Nimam besed. Ponavadi sem porabil pol manj bombaža in počesal "bunny ears"; sedaj tega nisem storil.


Postam še enkrat:

Eksperiment, ki pokaže, da najbolj stisnjen bombaž najhitreje "wicka":

How hard should you wick? Very Hard!


Treba paziti, da pri stiskanju ne prekineš vlaken bombaža. Na koncu vse dela noro dobro. Rabiš manj moči (pri meni iz 60W na 45W-50W v Kylin-u), ko pritisneš "Fire" nič ne "zacvrči" in pljune v usta, kar se mi je včasih dogajalo pri RTAjih, kjer je coil zelo blizu ustnika. Ker je toliko več bombaža, ko napolniš tank in zašraufaš in s tem narediš pritisk, nič ne leak-a. Waw. Hvala Nordijcu, na katerega sem naletel čisto naključno.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

ali3n ::

Vprašanje za tiste, ki vejpate že dlje časa: ali so driperji / squankerji res tok boljši glede okusa? Npr. v primerjavi z WV Kylin mini?
Me mika ta Recurve, a bi moral kupiti še sq mod (reguliran)...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."
««
39 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikotinska samica

Oddelek: Loža
282258 (1108) Gagatronix
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116449 (12660) satfinder
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

Oddelek: Loža
3310096 (6398) Highlag
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5313068 (11974) Jst
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940618 (10380) BCSman

Več podobnih tem