» »

Elektronske cigarete

Elektronske cigarete

Temo vidijo: vsi
««
25 / 86
»»

Anney ::

Zelo popularen mod je trenutno Vaporesso Revenger.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Jst ::

Vaporesso Revenger sem imel v uporabi v vape lounge ene 30min. Zadeva je "crap", če hočeš dobre funkcije, če pa hočeš "blinking lights", potem je pa super...

Resno: Meni osebno se mi je zdelo tako neumno uporabljati ta mod s temi "blinking" nastavitvami... Alien ali GX350 tip zaslona mi je še najbolj uporaben in ne-izstopajoč.

Komaj čakam, a pridem v Slo, kjer me čakajo Suck My Mod Tank, iJoy Captain z dvemi 20700 baterijemi in razni pripomočki...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Gejspodar ::

Če hočeš dobre funkcike še vedno vodijo DNA in YiHi čipi, takoj za njimi so Wismec/Joyetech s custom firmwari (myevic/ArcticFox), nato pa sledijo much loved Smoant Battlestar in Charon ter VooPoo Drag.

Osebno mi naprave, kjer ne morem niti stanje baterije pretvorit v %, niso vredne počenega groša.

Anney ::

Pico25 prav fino dela na ArcticFox firwaru. Tako original glava kot Avocado 24.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Jst ::

Gejspodar: Da, ko se razvadiš na DNA chipset in escribe software... (Pozabil si omni board, nova zadeva.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Sicer bi bilo pametno, da bi odprl temo v drugem oddelku, a bom vseeno vprašal tu:

Mod: iStick TC100W
Problem: Gumb "Fire" včasih dela, včasih ne.

Nisem doma, a imam na nožu ravno pravi izvijač, da sem lahko razstavil. Kadar dela, lahko pritisneš samo toliko, da slišiš "klik", kadar noče delati, ni važno koliko moči uporabiš.

Kaj bi lahko probal, glede da sem na dopustu in omejen z sredstvi?

Dobro da imam s seboj še SXK (To je tisti za 14EUR, katerega je bilo kriminal ga ne kupiti).
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Kaj pomaga pri teh stikalih na "klik"? WD40? Alkohol?

Knof je na takšnem mestu, da ga leakan juice ni mogel nikoli doseči.

Moral bi preveriti, če je sploh ta knof kriv, ker se mi zdi, da je knof v redu in da je nekaj drugega.

Anyway, grem na balkon malo vejpati, razgled je fenomenalen... peace folks!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Malo zgodaj...

S seboj imam 5 Eleaf Caramic grelne glave, ki pašejo v dva različna tanka. Sedaj sem enega zamenjal po petih dneh... Razlika kot noč in dan. Aroma tako bolj izrazita, da moraš probati, da bi vedel, o čem govorim. (Te Ceramic grelne glave so 0.5 OHM, 30-40W.)

Za SMOK TFV8 sem že prej ugotovil, da zdržijo nekje dva do tri tedne.

Ampak če je kdo skeptičen... Pet dni in je razlika kot noč in dan...

Ta post je namenjen ljudem, ki pravijo, da grelne glave zdržijo po mesec dni. Možno, če jih uporabiš enkrat na dan ali na zelo mali moči.... ***Moje*** ***OSEBNE*** izkušnje so z vsemi (Kanger, SMOK, Elaef, Vaporeso CCell,...) - navadne ali keramične - drastično drugačne.

Sedaj bi bilo dobro da grem pa - ali eno uro kolesariti in se pod palmo zlekniti, ali par ur zaspati,...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Anney ::

Zdrzijo maksimalno 1 teden, vsaj te ki so od 30W naprej, kasneje ni vec tako izrazitega okusa, napram na Evod mega, mi gredo gladko po 3-4tedne, sicer parim bolj sadne okuse, kremasti jih zapackajo se prej.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

BorutK-73 ::

Jst je izjavil:

Ta post je namenjen ljudem, ki pravijo, da grelne glave zdržijo po mesec dni. Možno, če jih uporabiš enkrat na dan ali na zelo mali moči.... ***Moje*** ***OSEBNE*** izkušnje so z vsemi (Kanger, SMOK, Elaef, Vaporeso CCell,...) - navadne ali keramične - drastično drugačne.

I got it. Odvisno je tudi kaj vajpaš in na koliko W, se ti ne zdi?
Kolega ki je pred kratkim začel vajpat jo je tudi skuril po 2 tednih. ampak on porabi 2x več juica od mene ker še nimam dovolj močne baze za njega.

ps
Zato je pa za DTL najbolje imeti RTA tanke.

Zgodovina sprememb…

sandmat ::

Jst je izjavil:


Problem je, da je šla vaping scena pri modih IN tankih na "bigger = better" filozofijo. Tako da vsi novo izdani tanki so zverine, ki rabijo dvo-baterijski (ali celo več) mod in najmanj 100W.


je res, da so modi precej zrastli v preteklih letih, a je tudi bistvena razlika v okusu že pri nizkih wattih. Recimo VTC mini in podobni pri 50W nikakor ne dajo enakega občutka kot alien in ostali 2-baterijski modi pri 50W. Lepota tankov z dvema coiloma je povečanje okusa pri nizkih wattih/coil. Če kuriš limitlessa na 50W dobiš 25W na coil in mnogo več nežnega okusa kot pri nekem single coil tanku na približno primerljivi moči. Drugič, večinoma so coili horizontalno postavljeni v takšnih tankih, kar bistveno zmanjšuje pljuvanje moda (recimo kak cleito aspire je imel s tem resne probleme, prebuilt glave pa so 20-40 in 40-60W).

Meni zadošča 50-70W na veliki večini tankov, ki jih imam (griffin 25, limitless rdta+, troll dripper), a jih ne morem dobro koristiti z 1-baterijskim modom.

Res je, da v zadnjih mesecih nisem sprobal single coil tankov z izjemo pharaoha (v evape shopu v kosezah ga imajo), ki je single coil, a je slednji postavljen horizontalno - ta je dober buy (ampak again, nisem testiral na 1-baterijskih tankih + po velikosti je večji od dual-coil tankov)!

Jst ::

Stran od Pharaoha. Obupen, grd izdelek! Kateri ima "muted flavor." Če hočeš karkoli od arome, moraš dati notri en ogromen "heavy coil", ga furati na 200 km/h (ammm, Wattov?) :), izpade potem kot dva Titanika skupaj in takrat potem začutiš aromo. Pa tako grd je, sem že povedal?


---

>Lepota tankov z dvema coiloma je povečanje okusa pri nizkih wattih/coil. Če kuriš limitlessa na 50W
>dobiš 25W na coil in mnogo več nežnega okusa kot pri nekem single coil tanku na približno
>primerljivi moči.

Nimam takšnih izkušenj, samo večja komplikacija vstavljanja dveh coilov. Verjamem pa, da pri kakšnem tanku pride do izraza dual coil postavitev. Kot tisti ....... eh, sedaj se ne spomnim imena.... dobiš dva build decka, enega single, enega za dual coil. In jaz raje uporabljam single coil.) popravek: sem uporabljal, ker sem ga dal naprej.


>Drugič, večinoma so coili horizontalno postavljeni v takšnih tankih, kar bistveno zmanjšuje pljuvanje moda

Pljuvanje je ponavadi problem wickinga... Je pa res, da so eni tanki "znani", da radi pljuvajo. Zato se pa lahko kupi tisti "mesh 510 ustnik", če ti drugega ne preostane.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Jst ::

Nasvet/Osebna izkušnja/Priporočilo:

Meni osebno so najbolj všeč Kangertech SSOCC NE-keramične okrogle grelne glave. Pri relativno nizki Wattaži že lepo uparjajo, ni jim "problem" 100% VG tekočina, zdržijo dva do tri tedne in kar je najbolj pomembno, so ZELO poceni. 6 EUR za pack petih glav, kar je dober deal - v nasprotju z SMOK TFV8, kjer so 10+ EUR, zdržijo precej manj in so namenjene bolj delanju pare, kot "delanju" arome. Pa še "furati" jih moraš pri visoki Wattaži z veliko Amperi, ker imajo 0.15/0.20 OHM (posledično baterije zdržijo manj).

Ampak Kangertech TopTank (/SubTank), kamor te grelne glave originalno pašejo, ima zame preveč restricted airflow (-airvalve ima premajhne luknje spodaj, da bi lahko na polno izkoristil airflow grelnih glav).

Nato pridemo do "Wotofo Serpent Sub", kjer lahko uporabljaš omenjene Kangerjeve grelne glave. Počasi gre izdelek iz prodaje, trenutno je srebrn na fasttechu že discontinued, na voljo je črn za 16 EUR.

Sam Serpent Sub ima dovolj velik airflow do glave, da ni "tako restricted," kot pri TopTank-u.

Ko/Če se vam ne da matrati z RTA in delanju coilov in bi radi samo zamenjali in vejpali naprej, priporočam, da reskirate teh 16 EUR, dokler se "Wotofo Serpent Sub" še prodaja.

Kanger grelne glave bodo pa očitno na voljo še dolgo časa, ker je oblika glav poleg za v TopTank/SubTank, namenjena tudi drugim Kangertech izdelkom in tudi izdelkom drugih proizvajalcev.

Kangertech TopTank: https://www.fasttech.com/products/3006/...
Kangertech grelne glave: https://www.fasttech.com/products/3007/...
Wotofo Serpent Sub: https://www.fasttech.com/products/0/100...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

Vape mail:D
Joyetech eVic Basic - 20+5€ carine zaradi preniske cene na cn22
https://www.aliexpress.com/item/Origina...

Še drugi Cubis pro - 12€
https://www.aliexpress.com/item/Sale-Jo...

Sedaj pa mislim da imam dovolj opreme za nekaj časa.
Imam še:
SXK S80
Pico 75W
tanki:
Cubis
Cubis Pro
Cloupor Z5
2x Kanger CLTANK
3x Eleaf Lyche
plus prvi vape, Joyetech AIO in Veco One ki sem ga posodil kolegu.
Sem zgleda postal fan Joytecha:). V bistvu jih imam zaradi coilov

Jst ::

Borut:

Lahko poveš katere grelne glave točno uporabljaš v katerem tanku? Nekatere so na videz enake, vendar nisem 100%.

Poleg Kanger, so tudi "stare" Joyetech grelne glave poceni in v redu, vendar nimam več izdelkov, da bi lahko 100% vedel, da "pašejo skupaj".

SMOK je totalno zabluzil, ker če mislijo na leto izdajati po dva ali več različnih oblik grelnih glav, je brezveze - kar sem opazil od leta in pol, ko sem nehal kaditi.

Tako da, pogleg Kanger SSOCC, bi rad še kakšen izdelek z grelnimi glavami, ki niso samo "trenutek navdušenja"... Če razumeš...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Lonsarg ::

Načeloma kar precej hvalijo Joyetech ProC grelne glave, sploh v navezi z Procore Aries tankom, so pa kompatibilne tudi z Smok TFV8 ter Eleaf HW coili/tanki. Vsaj to imam jaz trenutno ogledano za naslednji nakup.

Jst ::

Lahko daš direktni link, ker ne bi bilo prvič, da bi se "zaje/al", da bi kupil pet komadov "X4K" glav, moral bi pa "X4H", če lahko malo pretiravam.... (Eleaf ECR, EC, in še ene par so eni kompatibilni eni ne, tako da ena črka v mojem primeru ni veliko pretiravenje....)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

V Joyetech tankih uporabljam 0.6, 1 in 1,5 ohm glave, večinoma imam 1 ali 1,5 ohm.

plus še malo drugačne čisto na dnu strani
http://www.joyetech.com/product/cubis-p...

V ostalih tankih pa še zaenkrat glave ki so bile zraven, ker so vsi DTL. DTL vajpam samo ko sem zraven PC-ja in imam juice z 3mg nikotina. Sem pa že začel spuščat nikotin, iz 12 sem že na 9mg.


ProC je pa nov model coilov in tankov.
http://www.joyetech.com/product/proc-se...

Jst ::

Se mi je zdelo... Joyetech Pro C so "skoraj" enake "principu" SMOK TFV8. Razlika je en milimeter v višini in "malenkost" spodaj v navojih (če bi vzel kladivo, bi pasale skupaj, brez hecanja.) In ***TOČNO TO*** me moti... Eleaf ima tudi podobne "shoutgun" glave, ki so enako za milimeter različne, da jih ne moreš uporabljati drugje... In takšne stvari me res razjezijo....

Zato sem napisal zgornji post/priporočilo/... ker res priporočam Kanger SSOCC, ker pašejo v ***vsaj*** 4 različne izdelke, od tega v ***tri*** različne proizvajalce (trenutno nisem na računalniku, da bi lahko linkal).

In te, katere sem linkal, so poceni, po Evropi sem jih videl skoraj vsepovsod v vsakem vape shopu in razen v določenih trgovinah, je bila cena "bakšiš". (*prosim, ali mi lahko kdo razloži besedo ***"bakšiš"***? Resno! Osebno ne vem, kaj naj bi pomenila, a sem jo videl zapisano v več kontekstih... [resno, ne delam se norca.. PLS!])
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Gejspodar ::

Začni buildat svoje pa se ne boš več sekiral za pre-made.

Seznam kompatibilnih atomizerjev : https://www.reddit.com/r/electronic_cig...

Lonsarg ::

@Jst na tem linku pravijo da Joyetech ProC, Eleaf HW, ter SMOK TFV8 so kompatibilne. Oziroma nikjer ni potrjeno da so res v vse smeri kompatibilne je pa napisano da vsi 3 coili delajo v ProCore Aries tanku, kar je enough for me ker ravno ta tank hočem.
https://www.e-cigarette-forum.com/forum...

@Jst so mi sicer všeč ti Kanger coili, ker jih imam sedaj ampak nikjer ne najden kakih 25mm širokih tankov za te coile. Ker zdaj sm čist notr padu v te malo debelejše vape pen 25mm.

Edit: vidim da tudi tisti redit seznam kompatibilnih potrjuje to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

Jst ::

>Začni buildat svoje pa se ne boš več sekiral za pre-made.

Imam mnogo RTAjev; in Eleaf EC(R) (nekaj takšnega), SMOK, Vaporesso, Kangertech, Serpent Sub za pre-made grelne glave. Dostikrat se mi ne da sam delati coilov in raje uporabim pre-made. Vaporesso so zanimive, ker dobiš v kompletu 10 komadov in 1 zunanji del, menjaš pa samo notranji del. Ampak mi tank ne odgovarja. SMOK naredi zame preveč pare, preveč W, golta preveč soka. Kanger SSOCC so pa zame tisti "presek," ki mi najbolj odgovarja.

Glede interchangable: Sicer tam na tisti listi piše, da naj bi bile interchangable, ampak jaz sem v Smok TFV8 Big Baby enkrat probal vstaviti ProC glavo (uporablja kolega), pa je falilo za pol milimetra navoja v višini. Ali se pa nisem dovolj potrudil...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Anney ::

Ma kdo kaj izkušen s temi kitajci, ta mod je za drobiž. :D Se splača?
http://www.3fvape.com/home/17891-sxk-60...

Čip naj bi bil od ELOVE DNA60.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Jst ::

Čip ni DNA, ampak KUPI!!! To je takšen drobiž, da sem jaz pred časom tudi sebi enega podobnega kupil in dela super.

Podoben temu:

http://www.3fvape.com/vv-vw-mod/7582-au...

Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Anney ::

Sem ga res naročil za hec, čeprav je grd :D, bo za rezervo. [Ta tvoj je veliko lepši] Poleg pa sem stisnil še ta tankec, da ga nataknem gor.

SXK Doggystyle 2K16 Doggy Style RTA Rebuildable Tank Atomizer

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

BorutK-73 ::

Anney je izjavil:

Ma kdo kaj izkušen s temi kitajci, ta mod je za drobiž. :D Se splača?
http://www.3fvape.com/home/17891-sxk-60...

Čip naj bi bil od ELOVE DNA60.

Sem ga hotel naročit pa vidim da ima ekran na dnu.

Imam pa tudi sam tisti beli mod(SXK S80) za 15$, bi še vzel dva pa jih nimajo na zalogi že 2 meseca.

Anney ::

To z zaslonom je najmanjši problem, itak najdeš prave nastavitve in ne diraš. Mi zna kdo povedat kateri čip je notr, da vem če gre gor Atricfox.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Anney ::

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Anney ::

Klinc ko ne gre popravljat postov. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Jst ::

Tisti RTA sicer nisem podrobno videl build deck, a se mi zdi, da imam podobnega. Moj je bil 4.99 en vikend. Kako naj to NE kupiš? :) Podoben je Wotofo Serpent Mini 22mm, vendar malo "slabše" narejen. (edit: Tisti za 4.99 je malo slabše narejen kot Serpent, da ne bo pomote.) Ga imam na podstavku, z vstavljenim coilom in bombažem, ready to go, vendar ga nisem letos nič uporabljal.

Pri meni zgleda vejpanje nekako tako:

1. Za doma imam 2 in 3 baterijska moda. (Moda, hehe, ne "jajca", ampak "Advanced Personal Vaporizer.")
2. Za med družbo pa enobaterijske mode.
3.1. V enih tankih imam tobačne arome.
3.2. V drugih sadne.
(Eni so pa samo v vitrini...)


---

Toliko RTAjev, kot jih imam, ampak glede okusa arome, se vedno vračam na meni najljubšega Serpent Mini 22. Novejši 25 z dvemi build decki, eden za 1 coil in eden za 2 coila, mi pa že več ni tako všeč.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

BorutK-73 ::

Anney je izjavil:

To z zaslonom je najmanjši problem, itak najdeš prave nastavitve in ne diraš. Mi zna kdo povedat kateri čip je notr, da vem če gre gor Atricfox.

Meni bi bilo kar problem ko vedno menjam tanke z različnimi coili.

Jst ::

>Meni bi bilo kar problem ko vedno menjam tanke z različnimi coili.

Zato pa kupiš več Modov in nimaš problemov. Drugače pa Da, meni tudi ni všeč, da je spodaj. Imamo Mode, ki imajo zaslon "zgoraj" in to mi je zelo všeč. (Že zaradi stanja baterije, če ne drugega.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

BorutK-73 ::

Jst je izjavil:

Zato pa kupiš več Modov in nimaš problemov.

Itak.:))
Sem si rekel da imam dovolj opreme, pa danes naročim 2 nova moda.8-)

Jst ::

Zame je "problem," ko vidim te kurčeve akcije, kjer je kakšna stvar znižana iz 50 na 20 EUR "samo ta vikend". In si mislim, "kaj pa je 20EUR?"...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Anney ::

Zdaj im Ali razprodaje. Ziher so košare že polne. :))
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Jst ::

Na Ali pa ne kupujem pogosto, zato niti ne spremljam. Mogoče parkrat v zadnjih petih letih...

Ker ne spremljam Ali, se tudi ne znajdem najbolje na njihovi strani. Lahko daš kakšno povezavo?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Anney ::

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

freesty ::

Ze nekaj casa se odlocam za nakup Theorema. Zdaj je 7$. Narocim prvo zjutraj, ko dobim denar nakazan na debetno kartico :)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

Jst ::

Anney je izjavil:

https://www.aliexpress.com/category/200...


To je direktna kategorija vsega.


---

ps: Pravijo, da so mi dali 2$, ki jih bom ob nakupu lahko uveljavljal. Ker je cena 23.99, carina ima pa mejo 22, bi mi teh 2$ prav prišlo. Malo čudno vse skupaj. Piše, da se registriraš, daš v "Cart" ali "Wish List" inštaliraš njihov App in lahko uveljaviš. A tega ne vidim... Kot sem rekel; ne znajdem se in vse mi je čudno.

freesty: Vidim, da ima ta Theorem NotchCoil. Si že kdaj probal kakšen NotchCoil tank? Jaz sem in mi ne ustreza. Ideja je v teoriji super, a meni osebno ne odgovarja.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Anney ::

So pa cene prave, kupon vnovčiš ko imaš izdelek v košarici.

Mi pomagate pri žici, Kantal A1 in SS316L, kakšno naj vzamem ano in drugo, 26GA A1 in 24GA SS? Ali? Nekje 0,5 Ohma bi želel.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

BorutK-73 ::

Jaz sem tega še enkrat naročil za frenda:
https://www.aliexpress.com/item/Origina...
Si ga je danes kar prisvojil za eno uro.:)
Prvi feedback je moj.

ps
Fun fact, jaz sem dal pred mesecem dni 18EUR, sedaj je 22EUR. Toliko o teh akcijah.

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Na 3fVape je bil Touch Cuboid znižan iz ene 70 na malo manj kot 30 EUR, in takrat sem ga kupil in plačal še okoli 10 EUR carine (skupaj okoli 40 EUR). Ker mi je bil touch barvni zaslon "preveč", sem ga dal naprej, kolega pa plačal večerjo tisti večer. Tako da... Sedaj je okoli 60 EUR, odvisno kje gledaš.

Z Ali pa res nimam izkušenj...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Anney ::

Borut kako si zadovoljen z Eleaf LYNCH taknom, vidim da maš celo 3. :D Se mi dobade ker ima tudi RBA glavo.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Jst ::

Jaz imam iJust 2 kit, kateri Tank uporablja enake/zelo_podobne grelne glave. Zame je njihova RBA glava takšna PAIN IN THE ASS izvedba, da (RBA) pač ne uporabljam.

Ravno sedaj, ta mesec, sem porabil vse pre-made grelne glave, ki sem jih imel. Keramične po petih dneh začnejo "smrdeti" (začnejo oddajati poleg arome nek čuden okus, ki je zame odbijajoč), tako, da sem jih na dopustu porabil vse. In gre v vitrino za vedno.

Sam GS ali kako je že "brandan" ta LYNCH tank, ni top fill, kar je zame minus, prek katerega nisem mogel.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Anney ::

Če je cena tanka z RBA glavo manj kot 6€. In seveda ima top fill oz dotoči se s strani čisto enostavno. Čakam boruta, da mu nameni kakšno besedo več.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Jst ::

Anney je izjavil:

So pa cene prave, kupon vnovčiš ko imaš izdelek v košarici.

Mi pomagate pri žici, Kantal A1 in SS316L, kakšno naj vzamem ano in drugo, 26GA A1 in 24GA SS? Ali? Nekje 0,5 Ohma bi želel.


Piše: Dobil si 2$, uveljaviš tako, da daš v košaro ali wish list, inštaliraš Android App in uveljaviš.

Torej: Dobil 2$ kupon, dal tank v košaro, inštaliral njihov app, se prijavil z istim računom, a teh 2$ ne vidim nikjer...

Glede žice: Zakaj sprašuješ. Da kupiš žico, da si sam delaš coile, ali gledaš pre-made grelne glave s temi žicami? Clapton je za "Heavy Coil" in namenjen za velike tanke za najmanj 50W. Jaz imam en klobčič 3 metre, pa sem uporabil samo ene parkrat, ker mi ne ustreza. Kantal je "preizkušen standard" in ne moreš faliti, SS316L je zame boljši, se lepše zvija, lažje naredim coil in ga furam v Temp Mode. Kantal ima večjo upornost (ne moreš furati Temp Mode), tako da isto navojev ti pri Kantalu pride 0.7, pri SS316l pa 0.4 OHM. Tam nekje. Lahko pogledaš na steam-engine.

Jaz bi ti priporočal AWG 24-26 SS316L. Potem jo prepleteš (z kulijem, da postane kot "feder") in imaš lep spaced coil every-time.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Anney ::

Na računalniku imaš my cupons tukaj.

Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Jst ::

Tole mislim:



In v Android Appu se mi cena ni znižala za 2 dolarja, kot se mi je prej izpisalo.

Kaj drugega ne vem, kaj bi kupil, ker sem ta mesec že kupil 4 pakete grelnih glav.

Nočem pa, da gre za takšno malenkost (manj kot evro več) v carinjenje...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Anney ::

A pod my cupons nimaš tega kupona? Kuponov nisem nikoli koristil, vem pa da na koncu pred plačilom imaš spodaj polje za vpis kupona.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

freesty ::

@Jst ja vem, da je notch coil zraven. Nisem se probal tako, da mi cist sede, da je zraven, da sprobam. Potem si bom pa tak sam coile delal. Tak da nima veze.

Do sedaj sem nabral ze Griffin 25 plus, Griffin 22, Serpent mini. Pred kratkim pa sem vzel Limitless RDTA classic in je okus dosti bolj izrazit kot pri ostalih. Edino airflow mi je mogoce malo prevelik. Sem se pa odlocil, da druga kot RDTA ne kupim vec, ker je res nenormalno boljse. Zato zdaj ravno narocam Theorema, ker ima malo bolj omejen airflow in pa single coil build. Hvala bogu je res poceni, tak da no brainer.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0
««
25 / 86
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nikotinska samica

Oddelek: Loža
282219 (1069) Gagatronix
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116192 (12403) satfinder
»

Elektronske cigarete -škodljivi učinki?

Oddelek: Loža
3310014 (6316) Highlag
»

Katere 18650 (in polnilec) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5312961 (11867) Jst
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940513 (10275) BCSman

Več podobnih tem