» »

Hladilna rebra

Hladilna rebra

frenk ::

Torej:D...kje dobiti hladilna rebra. V Mlacomu imajo samo tista majhna, na tem forumu se je govorilo, da jih izdeluje nekdo iz smlednika(vendar niso bakrena) in Morphling se je odločil za izdelavo le teh(so že na voljo?). Torej rebra morajo biti bakrena, potreboval pa bi jih za MOS-FETe, nekaj integriranih vezij na EP8RDA+, ki se prekomerno grejejo in GF4Ti4200 RAMe.:D

morphling1 ::

Za take zadeve je aluminij čisto dober. Velika prednost bakra je predvsem v tem da se zaradi boljše prevodnost toplota hitreje razširi, kar je važno predvsem pri majhnem jedru kot je procesor. Za razne rame mosfete, on podobne zadeve ki ne oddajajo niti približno toliko toplote je pa Aluminij čisto dovolj, jaz sem ravno danes pri Maliju kupil par manjših Al reber za mosfete na Abitki
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

frenk ::

Jutr dobim kataloh:D. Morphling1 a mogoče veš ker model je najboljši za aktivno oz. za pasivno hlajenje in koliko stane.

ali3n ::

frenk - če misliš na Malijeva rebra je najbolje da se odpraviš tja in se sprehodi po delavnici... vzemi si najmanj pol ure časa, ker je izbira res neverjetna...:D
Cena: pest drobiža... oz. po sistemu "neki dej..." (jaz sem dal 500 sit za 10kom reber za RAM na grafični)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

mare87 ::

A lahko kdo meni zrihta 8 komadov reber za rame na GeForce 4 ti 4200?? Pa kolko $$?

frenk ::

mare87=>a tale rebra od malija niso dobra??

mare87 ::

Kdo je sploh Mali pa kje se nahaja?

Fury ::

mare87 ::

Tnx za info!



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sam bi naredil radiator ...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
142327 (1867) Karaya 52
»

vodni blok za radeona (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
585737 (4147) Jackal
»

Hlajenje GF4 Ti 4200 128 (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
837668 (5928) DjTonic
»

kje dobit bakren hladilnik za R9000 pro

Oddelek: Pomoč in nasveti
12782 (710) frenk
»

Kje dobit bakrena rebra?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
222043 (1467) c3R4R

Več podobnih tem