» »

Philips 32PFL3188H

Philips 32PFL3188H

matonson ::

Pozdravljeni,

tale televizor bi si kupil za igranje iger. Je kdo sprobal, ali ima izkušnje s podobnimi TVji, kakšen je input lag? Igram predvsem dirkačine.
Kakšen boljši predlog za isti ali manjši denar: cca 300€. Pogoj je višina: manjši od 49cm ter FHD.
http://www.bigbang.si/tv-sprejemniki/32...

Hvala, LP

Anney ::

Ta TV je TV najnižje kakovosti pri Philipsu, panel je 50Hz in tudi ostalo ni bog ve kaj. Potemtakem lahko sklepaš, da je tudi inputlag dokaj velik. ( 38-45ms ali več) Podatka ne najdem.

Bolje da vzameš kakšen računalnisko monitor večje diagonale.

matonson ::

Sem ga šel gledat. Ni ne vem kaj, ampak so na njem vrteli kanal s slabšo kvaliteto. Je pa nizek, kar mi je všeč. Čudežev ne pričakujem za ta denar.

Sedaj imam star TV nižjega razreda LG 32LG3000 in ni zaznati kakšnega pretiranega laga. V primerjavi z mojim monitorjem Dell u2311h sta po občutku tam tam.
Alternativa je tole: http://funtech.si/si/vsi-oddelki/zaslon...
predvsem zaradi stojala. Kvaliteta slike bi morala biti vsaj na nivoju mojegal Della. Vendar 5" manjši zaslon je pa že kar...

Ali te poceni Philipsi znajo izkjučiti vse te zadeve za izboljšanje slike in na ta račun zmanjšati lag?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matonson ()

69charger ::

Sam imam podoben Philipsov TV, vendar 26. Če imaš na izbiro kaj drugega bi rajši izbral kaj drugega kot pa tega Philipsa. Kvaliteta slike ni ravno odlična, ne podpira podnapisov iz USB ključa.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

matonson ::

Hvala. Bom gotovo vzel monitor. Bolj, ko berem o TVjih manj me mikajo. Še najbolj pohvalijo Samsung UE32F5000, ampak je malo previsok.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri monitor (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7615632 (14041) skyline
»

BestBuy monitor okoli 300 eurov?

Oddelek: Kaj kupiti
111468 (1040) yayo
»

Kateri monitor? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10921391 (16592) hotig
»

Nakup LCD monitorja

Oddelek: Kaj kupiti
275139 (4640) sebas4

Več podobnih tem