» »

Twitter client

Twitter client

zorangutan ::

Pozdravljeni,

mi lahko kdo pomaga najti kakšen Twitter client (program za spremljanje) na desktop PCju (Windows), ki omogoča:

- pregled celotnih profilov - timeline v stolpcu, kjer so tudi reply-ji (odgovori) posameznega twiteraša na ostale twite in ne samo njegovi lastni twiti. Trenutno večina clientov omogoča posebej pregled zgolj lastnih twitov, ne moreš spremljati celotnega timelinea z odgovori.

- pregled celotnega "pogovora" - opcija "view conversation" na original twitter.com strani. Tega tudi ne omogoča nobeden od glavnih twitter clientov.

Presenečen sem, kako slabo je twitter v bistvu narejen. Totalno nepregledna in nekonsistentna izvedba za tako odlično idejo.

Machete ::

Ker sem čisto frišen na Twitterju, me zanima kako sploh deluje.
V čem je bistvena razlika # in @ ?
A je kašna rzlika če je npr @slotech na začetku, vmes, na koncu.. in torej kjer koli bi to vstavil v tekst, bi bilo vidno npr. na slotech 'wallu' ?
Če je pa #slotech nekje vmes.. pa je to vidno kje.. ?

Tnx

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

crazyLIKEme ::

# je hashtag, ki ti omogoča spremljanje neke teme na TW npr #slotech. Ko klikneš na hashtag, se ti odpre okno, ki ti pokaže vse twite na to temo. Načeloma je vseeno, kam ga napišeš, ampak ponavadi je na koncu twita.

Z @ označiš uporabnika twitterja oz. ga mention in ta bo twit videl. Kam daš @slotech je predvsem odvisno, od tega kaj želiš povedati.Npr:

@slotech spletna stran vam ne deluje. #slotech


Twit bodo videli pri slotech in vsi tvoji sledilci, ki tudi sledijo slotech. Ponavadi se začne potem "pogovor".

Na @slotech sem prebral zanimiv članek.


Twit bodo videli slotech in vsi tvoji sledilci,čeprav ne sledijo slotech.

Mention na koncu je enako kot zgoraj.

Je pa vse odvisno od tega kaj želiš povedati.
http://crazyl1keme.deviantart.com/

Machete ::

Ok. Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Facebook odstranil Trumpov oglas

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
249332 (7290) Looooooka
»

Twitter bo označeval neresnice politikov

Oddelek: Novice / NWO
327406 (5021) MKrmec
»

Facebook in Twitter nad račune, povezane z Iranom in Rusijo

Oddelek: Novice / NWO
125834 (4563) t0mekk
»

Apple razmišlja o Twitterju

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
2910961 (8994) Jst
»

dajanje podatkov facebooku

Oddelek: Loža
183642 (3305) nejcpirc

Več podobnih tem