» »

No more vega mega city za 1 sit v vsa omrežja:(

No more vega mega city za 1 sit v vsa omrežja:(

||_^_|| ::

Tomi ::

Ni mi preveč všeč, samo pomenilo bo pa samo to, da ne bom imel med vikendom peaka v pogovorih oziroma, da se bom več menil samo z ljudmi, ki imajo Vego. Gre zgolj za to, da bomo pač sedaj več imeli Vegine kartice, in se več menili vega->vega kot vega->karkoli.
metrodusa.blogspot.com

||_^_|| ::

Pri meni gre zdej vega=>smeti. >:D

McHusch ::

Sam zakaj stanejo klici v Simobil dvakrat več kot v Mobitel omrežje? clo od klicev na navadne telefone so dražji. hm ..

WildTHink ::

To samo to pomen da bo treba svojim najljubsim dat vega SIM kartice k smo jih zravn kart za kolosej dobil. Dobr bi pa blo ce bi mel se kaksno.:D


Drgac pa THIS SUXXXXX.;((

undefined ::

Na koncu boste pa ugotovil, da se je vedno bolj splačalo vzet Mobitel. Ah, ne vem zakaj nekateri ljudje vedno ugotovijo take fakte šele čisto pri koncu... tako kot za Intel vs. AMD, recimo. ;)

Tomi ::

Iceman, saj nasplosno je Mobitel še vedno najboljši, samo med vikendom se pa še vseeno splača, da imap Vego, in se kličeš med sabo.
metrodusa.blogspot.com

||_^_|| ::

Itak da je mobitel no.1 Jst sm mel do zdej vego čez vikend, od zdej naprej bom mel pa tut čez vikend spet mobitel. Simple as that.

CaqKa ::

hehe pri meni tudi vega=>smeti
mi je postala neuporabna...

Skiper ::

Isto pr meni. Upam da bojo propadli ;) (malo sem zloben...joke)

Jst ::

Vedno se mi je zdelo sumljivo zakaj ima vega tako cenovno politiko za mega city. Sedaj vem. S tem so samo želeli povečati krog uporabnikov in upati, da po koncu te ackije ne bodo večina sim kartic odšle v smeti. Vendar so se zmotili. Vega mega city uporabna samo še za smeti. Sicer pa itak Mobitel rocks!
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Dr_M ::

jest mam ze skor 4 leta mobitel, umes sm meu pa se simobil halo, pa nafilam racun 2x na leto tok da ne potece. use ostalo je...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

fRiK0 ::

Jaz mam simobil zarad ljubice, drugac mi je pa mobi lihkar cist crknu in je cajt da ga napilnim ce bojo se pustili...
Hvala

LP Tadej


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iz mobitela na simobil

Oddelek: Mobilne tehnologije
263664 (2434) gdjv
»

na izi (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
565917 (4398) Jan987
»

Pošiljanje sms-jev

Oddelek: Mobilne tehnologije
424722 (4055) CaqKa
»

Izogibajte se Vege!!!

Oddelek: Loža
181839 (1214) fRiK0
»

GSM-i vsaj od Mobitela so en drek, rajt?

Oddelek: Loža
482905 (1928) Tomi

Več podobnih tem