» »

Zaposlitev ekonom

Zaposlitev ekonom

«
1
2

gapi030 ::

Spoštovani mene zanima če kdo ve za kakšno delo ekonoma(ljubljanska, gorenjska regija) v vrtcih, šoli, zavodu,ali drugi podobni obrati imam ustrezno izobrazbo, že dolgo namreč iščem zaposlitev ekonoma pa nič ne najdem, verjetno malokrat objavijo razpise za tovrstno delovno mesto saj jih večina vzamejo preko poznanstev oz. vez. Če ima kdo kakršnokoli informacijo bi zelo prosil za vašo pomoč.

fantasycamp ::

a pol si to ugotovu leta kasneje enako kot te...

http://www.rtvslo.si/slovenija/do-sluzb...

opeter ::

http://www.mojazaposlitev.si/prosta-del...
http://www.mojedelo.com/isci
http://www.mojoglasnik.com/oglasnik/kat...
http://www.iscemdelo.si/

Pa še kakšen Salomon (oglasnik), razni portali Zavoda za zaposlovanje itn. Sicer pa VIP.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

jype ::

miha030> že dolgo namreč iščem zaposlitev ekonoma pa nič ne najdem

A si se pripravljen izučiti tudi za kakšno drugo delo?

Engineer_ ::

se povsem strinjam z jypom. resno razmisli o izučitvi za kak drug poklic.

Tody ::

Kdo so pa ekonomi? Če imaš ekonomski faks, lahko delaš brdo drugih stvari,... Če imaš končano srednjo pa ja bo treba še vse kaj drugega začet se učit.

dronyx ::

Tody je izjavil:

Kdo so pa ekonomi?

Ob besedi "ekonom" jaz najprej pomislim na "ekonoma" Mariborske nadškofije, ki je (bojda) ustvaril več sto milijonsko finančno luknjo in pripeljal nadškofijo praktično v bankrot. :)

Tody ::

Mogoče pa zato revež ne dobi službe :)

carota ::

dronyx je izjavil:

Tody je izjavil:

Kdo so pa ekonomi?

Ob besedi "ekonom" jaz najprej pomislim na "ekonoma" Mariborske nadškofije, ki je (bojda) ustvaril več sto milijonsko finančno luknjo in pripeljal nadškofijo praktično v bankrot. :)

Torej se tam odpira delovno mesto! :D

gapi030 ::

hvala za odgovore, obenem dodajam da sicer imam izobrazbo gostinsko turističnega tehnika izkušnje predvsem največ v kuhinji kjer sem do sedaj tudi opravljal večino svojega dela in sicer deset let(obenem sem opravljal tudi precej dela v zvezi z ekonomom) vendar imam počasi dovolj teh del za vikende, popopldanskega urnika, prazniki in samo povprašujem če ima kdo kakšne informacije o tem da iščejo kje delo ekonoma ki pa ga bom na kratko opisal:
ekonom opravlja predvsem naslednje naloge:
o po naročilu vodje kuhinje oziroma šolske prehrane naroča, prevzema in skladišči živila in drug material za potrebe kuhinje;
o vodi evidenco zalog in jo usklajuje s finančno-knjigovodskim stanjem ter pripravlja evidenco za inventuro;
o skrbi za pravilno skladiščenje zalog živil in drugega materiala;
o skrbi za dostavo in izdajo živil in materiala kuhinji;
o skrbi za pravilen prevoz hrane in pravočasno dostavo obrokov vsem uporabnikom;
o opravlja druge prevoze po naročilih vodstva zavoda oziroma vodje kuhinje;
o usklajuje nabavo potrebnega materiala z vodstvom zavoda, vodjem kuhinje oziroma šolske prehrane in drugimi pooblaščenimi delavci zavoda;
o skrbi za pravočasno in gospodarno nabavo živil in drugega materiala za potrebe kuhinje ali drugih delov zavoda (sanitarna sredstva, sredstva za vzdrževanje ipd.);
o skrbi za pravočasno porabo živil oziroma drugega materiala v skladu z rokom trajanja;
o skrbi za tehnično brezhibnost in redno vzdrževanje vozil;
o skrbi za tehnične preglede in registracijo vozil po predpisih,
o pravočasno obvešča vodstvo zavoda o okvarah vozil in poskrbi za zagotovitev nadomestnega vozila;
o izroča vozilo drugemu vozniku v brezhibnem stanju in le ob soglasju vodstva zavoda;
o opravlja prevoze otrok,učencev skladu s predpisi;
o opravlja druge naloge po navodilih vodstva zavoda v skladu s predpisi.

opeter ::

gapi030 je izjavil:

vendar imam počasi dovolj teh del za vikende, popopldanskega urnika, prazniki


Žal ga skoraj več ni dela, kjer ne bi bilo občasno treba delati tudi čez vikende, praznike itn.

Ljudje pri nas še vedno mislijo, da greš delat ne, vem ob 7. uri, pol pa prideš domov ob 15. uri in na vse pozabiš. To mogoče deluje na kakšni upravni enoti ali pa v kakšni fabriki za tekočim trakom, kjer delajo v izmenah (pa še tam se je treba držati striktnega urnika, saj se tekoči trak ne sme ustavit, če je podjetje resno oz. ima naročila), ampak skoraj nikjer drugje ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

GGGGG ::

Saj nismo več v časih industrijske revolucije, da bi blo treba cele dneve delat.

black ice ::

Povej to delavcem za tekočim trakom.

GGGGG ::

Tako delo bi tako ali tako morali prepovedati.

Ganon ::

Ekonomist? Hehe, si pa optimist. Čimprej začni razmišljati, da bi poprijel za kakšno drugo delo, ekonomistov je kot listja in trave, zato si že takoj obsojen na propad.

black ice ::

Glej, v veliko primerih se strinjam s tabo, tudi v tem. Vendar še vedno menim isto kot sem prej napisal: dopovej to delavcem (starim 40+ let). Večinoma so že vsi zgarani in niti nimajo kančka interesa za prekvalifikacije.

Vikking ::

GGGGG je izjavil:

Saj nismo več v časih industrijske revolucije, da bi blo treba cele dneve delat.


Kje pa ti živiš?

Odpri si privat, pa ne boš razlikoval med torkom in nedeljo. Med 7 uro zjutraj in 19 zvečer. Bolniška? kaj je to, se boš spraševal.

Invictus ::

To je samo ideja da je treba cele dneve delat.

Sam večinoma gledam da delam 8 ur. Ampak delam, ne visim na šihtu ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

GGGGG ::

Glej, v veliko primerih se strinjam s tabo, tudi v tem. Vendar še vedno menim isto kot sem prej napisal: dopovej to delavcem (starim 40+ let). Večinoma so že vsi zgarani in niti nimajo kančka interesa za prekvalifikacije.


Sej delavci niso sami krivi. Nasprotno. Sistem jih je postavil v tak precej nefer položaj. Ampak enkrat bo treba zadevo odrezati. V teh časih se mi enostavno ne zdi humano, da ljudje opravljajo dela, ki bi jih lahko popolnoma avtomatizirali. Ne podpiram "ustvarjanja" in ohranitve delovnih mest za vsako ceno.

Kje pa ti živiš?

Odpri si privat, pa ne boš razlikoval med torkom in nedeljo. Med 7 uro zjutraj in 19 zvečer. Bolniška? kaj je to, se boš spraševal.


Kaj pa vem. Ko sem hodil v službo sem v enem dnevu naredil več ur kot zdaj v 14 dneh. Tudi zaposleni ne delajo nadur. IMHO je to znak slabe organizacije pa še precej slabo dolgoročno vpliva na storilnost.

gapi030 ::

Vikking je izjavil:

GGGGG je izjavil:

Saj nismo več v časih industrijske revolucije, da bi blo treba cele dneve delat.


Odpri si privat, pa ne boš razlikoval med torkom in nedeljo. Med 7 uro zjutraj in 19 zvečer. Bolniška? kaj je to, se boš spraševal.


Stem se pa ne strinjam če imaš privat delaš zase več kot delaš več imaš in tako kot si "postelješ tako boš spal" je pa potrebno povsod delati jaz pa kot se povedal moj primer v katerem iščem delo ekonoma je pa čisto drugače saj sem v desetih letih pregaral večino praznikov, nedelj, popoldanskega dela, deljenega šihta(od 8-15 ter od 19-24 v istem dnevu)..in počasi te mine ta tempo dela v privat opciji pa imaš malo več svobode vsaj moje mnenje je tako..

jype ::

Ekonom ni ekonomist ampak neke vrste hišnik ali deklica za vse.

gapi030> Stem se pa ne strinjam če imaš privat delaš zase več kot delaš več imaš

Eden od smislov podjetja je, da druge naučiš, da delajo zate. (Jaz tega ne znam, zato nisem uspešen podjetnik.)

Relanium ::

Če je ena stvar ki sem jo jaz hvaležen mojim starim je to, da so me znali prav usmerit ob izbiri poklica - strojništvo.
Čeprav splošna populacija včasih daje vedet, da se spoznamo samo na šravfe in matice, in da smo manj vredni kot neki pravniki, ekonomisti, itd...
Je pa konec koncev za nas še najmanj problem dobit delo, plače so pa itak povsod problematične.
Pa še tu ker je smer zelo široka se je treba tudi zelo široko prilagajat, če sem jaz proizvodnik in dobim delo iz konstruiranja se lahk grem skoraj vse naučit na novo. Bognedaj da se poglobim v energetiko.....
Skratka, prišli smo v druge cajte in najboljši bo samo tisti ki se bo znal najbolj prilagodit, pa tud če to pomeni spremembo poklica al pa nenavaden delavnik.

In ja opažam da zadnje čase ravno najbolj zapostavljena in ničvredna dela postajajo najboj donosna.
Vedno so me strašli, da bom smetar, če se ne bom učil.
Poglejte kak biznis se zdaj dogaja v komunali :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

GGGGG ::

Biznis ja, samo ne delajo ga tisti, ki so do zdaj pobirali smeti.

gapi030 je izjavil:

Vikking je izjavil:

GGGGG je izjavil:

Saj nismo več v časih industrijske revolucije, da bi blo treba cele dneve delat.


Odpri si privat, pa ne boš razlikoval med torkom in nedeljo. Med 7 uro zjutraj in 19 zvečer. Bolniška? kaj je to, se boš spraševal.


Stem se pa ne strinjam če imaš privat delaš zase več kot delaš več imaš in tako kot si "postelješ tako boš spal" je pa potrebno povsod delati jaz pa kot se povedal moj primer v katerem iščem delo ekonoma je pa čisto drugače saj sem v desetih letih pregaral večino praznikov, nedelj, popoldanskega dela, deljenega šihta(od 8-15 ter od 19-24 v istem dnevu)..in počasi te mine ta tempo dela v privat opciji pa imaš malo več svobode vsaj moje mnenje je tako..


A si že pomislil kdaj na to, da bi svoje storitve prodajal različnim strankam? Glede na tvoj opis dela je možno kar nekaj tistih točk dobro podpreti z informacijskim sistemom in optimizirati. Za stranke je ceneje in bolj "varno" če najamejo nekoga za jurja na mesec, namesto, da si nakopljejo redno zaposlitev, ki stane 2x toliko. Zate je pa tudi boljše, ker nisi vezan na eno stranko, pa še razširiš lahko posel, če imaš take ambicije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GGGGG ()

bluefish ::

Relanium je izjavil:

In ja opažam da zadnje čase ravno najbolj zapostavljena in ničvredna dela postajajo najboj donosna.
Vedno so me strašli, da bom smetar, če se ne bom učil.
Poglejte kak biznis se zdaj dogaja v komunali :)
Biznis že, samo ne za dejanske smetarje.

opeter ::

Relanium je izjavil:

Poglejte kak biznis se zdaj dogaja v komunali :)


Ja, na vrhu piramide.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tilen ::

E Oskrba z vodo, ravnanje z odplakami in odpadki, saniranje okolja BRUTO 1448,26

Vir: SURS
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

opeter ::

Od znanca vem, da je pri našem lokalnem komunalnem podjejtu večina na minimalcih + kar nekaj jih dela preko javnih del ...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Relanium ::

GGGGG je izjavil:

Biznis ja, samo ne delajo ga tisti, ki so do zdaj pobirali smeti.

bluefish je izjavil:

Biznis že, samo ne za dejanske smetarje.

opeter je izjavil:

Ja, na vrhu piramide.


Dobr, pa kaj ste vsi tako ozkogledi??
Je pač taka situacija trenutno v kurjeslaviji, vsi pri vrhu in pa vsi ostali.
Ampak vseen če se znajdeš, se da tu marsikaj naredit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Relanium ()

theBill ::

Relanium je izjavil:

GGGGG je izjavil:

Biznis ja, samo ne delajo ga tisti, ki so do zdaj pobirali smeti.

bluefish je izjavil:

Biznis že, samo ne za dejanske smetarje.

opeter je izjavil:

Ja, na vrhu piramide.


Dobr, pa kaj ste vsi tako ozkogledi??
Je pač taka situacija trenutno v kurjeslaviji, vsi pri vrhu in pa vsi ostali.
Ampak vseen če se znajdeš, se da tu marsikaj naredit.


Kaj že?

Invictus ::

Če ste brez idej kaj narediti, potem delajte na minimalcu ali celo preko javnih del.

Vsak ki kaj zna, in zna razmišljat, lahko kaj najde.

Žal nekdo brez znanj in izobrazbe danes nima prav veliko opcij za preseravanje.

Problem večine Slovencev (vsaj tukaj na forumu) je da bi rada službo in ne delo ... Oz. radi bi samo denar na račun in nič sami naredili. Tudi sam sem poskušal zgraditi podjetje v SLO, pa nihče ni bil pripravljen vložiti časa v študij produkta, čeprav sem zagotovil vse možne tečaje zanj. Vsak mi je rekel, kdo mi bo pa ta čas plačal. Sam žal tega denarja nimam. Se je pa tem ljudem izmuznilo nekaj fajn poslovnih priložnosti. In tudi meni seveda. Bi lahko zaslužil zraven. Pa to ni šlo za delo 10 EUR/h, ampak lepo za delo od 400 - 700 EUR/dan.

In isti folk mi še danes jamra kako težka je situacija v Sloveniji za službo.

P.S. ravno drug teden bi ga lahko poslal na delo v Anglijo, kjer bi pokasiral 3000 funtov za 1 teden dela.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

opeter ::

Zakaj potem še sploh vztrajaš v SLO?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Invictus ::

Saj ne ...

Kje pa piše da vztrajam ?

To je bil samo kratek opis letošnje izkušnje. Ki me bo stala nekaj 100 EUR. Na srečo si to šolo lahko privoščim.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

theBill ::

Invictus je izjavil:

Če ste brez idej kaj narediti, potem delajte na minimalcu ali celo preko javnih del.

Vsak ki kaj zna, in zna razmišljat, lahko kaj najde.

Žal nekdo brez znanj in izobrazbe danes nima prav veliko opcij za preseravanje.

Problem večine Slovencev (vsaj tukaj na forumu) je da bi rada službo in ne delo ... Oz. radi bi samo denar na račun in nič sami naredili. Tudi sam sem poskušal zgraditi podjetje v SLO, pa nihče ni bil pripravljen vložiti časa v študij produkta, čeprav sem zagotovil vse možne tečaje zanj. Vsak mi je rekel, kdo mi bo pa ta čas plačal. Sam žal tega denarja nimam. Se je pa tem ljudem izmuznilo nekaj fajn poslovnih priložnosti. In tudi meni seveda. Bi lahko zaslužil zraven. Pa to ni šlo za delo 10 EUR/h, ampak lepo za delo od 400 - 700 EUR/dan.

In isti folk mi še danes jamra kako težka je situacija v Sloveniji za službo.

P.S. ravno drug teden bi ga lahko poslal na delo v Anglijo, kjer bi pokasiral 3000 funtov za 1 teden dela.


Mišljeno je, kaj od tega "marsikaj se da narediti na smetarskem področju" se da realizirat, ker sem tako ozkogleden, da tu priložnosti ne vidim, razen če imaš veze in dobiš kako koncesijo za predelovanje X vrste odpadkov od države.

Ne velja za druga področja oziroma ima vsako svoje specifike.

Relanium ::

theBill je izjavil:


Mišljeno je, kaj od tega "marsikaj se da narediti na smetarskem področju" se da realizirat, ker sem tako ozkogleden, da tu priložnosti ne vidim, razen če imaš veze in dobiš kako koncesijo za predelovanje X vrste odpadkov od države.

Ne velja za druga področja oziroma ima vsako svoje specifike.

Preberi bolj natančno!
Napisal sem v komunali.
Komunala pa ni samo pobiranje kant in montaža vodovoda.

mn ::

Invictus je izjavil:

Če ste brez idej kaj narediti, potem delajte na minimalcu ali celo preko javnih del.

Vsak ki kaj zna, in zna razmišljat, lahko kaj najde.

Žal nekdo brez znanj in izobrazbe danes nima prav veliko opcij za preseravanje.

Problem večine Slovencev (vsaj tukaj na forumu) je da bi rada službo in ne delo ... Oz. radi bi samo denar na račun in nič sami naredili. Tudi sam sem poskušal zgraditi podjetje v SLO, pa nihče ni bil pripravljen vložiti časa v študij produkta, čeprav sem zagotovil vse možne tečaje zanj. Vsak mi je rekel, kdo mi bo pa ta čas plačal. Sam žal tega denarja nimam. Se je pa tem ljudem izmuznilo nekaj fajn poslovnih priložnosti. In tudi meni seveda. Bi lahko zaslužil zraven. Pa to ni šlo za delo 10 EUR/h, ampak lepo za delo od 400 - 700 EUR/dan.

In isti folk mi še danes jamra kako težka je situacija v Sloveniji za službo.

P.S. ravno drug teden bi ga lahko poslal na delo v Anglijo, kjer bi pokasiral 3000 funtov za 1 teden dela.


Ne trolam ampak sem resnično zainteresiran. Za kake vrste produkt gre, da lahko obljubljaš takšne zaslužke?

Invictus ::

Ne delam več s Slovenci.

Zaključil. Me je stalo preveč živcev in denarja.

Drugače pa delam in predavam skoraj po celem svetu. Pa naj verjame kdor hoče ... In nimam slabih vez v poslu.

Sem pa daleč od dobrodelne organizacije, kar je šlo večini v nos. Da bom za njihovo delo celo jaz kaj pokasiral, čeprav brez mene dela sploh niso sposobni dobiti.

Še enkrat. Zaključil s tem v Sloveniji. Mogoče spoznam kake normalne tujce ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

mn ::

Invictus je izjavil:

Ne delam več s Slovenci.

Zaključil. Me je stalo preveč živcev in denarja.

Drugače pa delam in predavam skoraj po celem svetu. Pa naj verjame kdor hoče ... In nimam slabih vez v poslu.

Sem pa daleč od dobrodelne organizacije, kar je šlo večini v nos. Da bom za njihovo delo celo jaz kaj pokasiral, čeprav brez mene dela sploh niso sposobni dobiti.

Še enkrat. Zaključil s tem v Sloveniji. Mogoče spoznam kake normalne tujce ...


Sorry, samo zanimalo me je na katerem področju so še takšni zaslužki. Nisem poskušal dvomiti vate, niti se ne ponujam za sodelovanje.

trancer01 ::

Invictus, 400-700€ na dan??! Da ne bom po tleh padel od smeha, a to je najnovejši način lova na naivneže po forumih? ;) Jaz sem tako kul, vendar s Slovenci več ne delam, ker so lenuhi, nezaupljivi, jaooo. Na enem drugem forumu sem prebral naslednjo izjavo: Število ovc je premosorazmerno z lakoto po denarju in obratnosorazmerno s kapaciteto možganske dejavnosti.

mn ::

trancer01 je izjavil:

Invictus, 400-700€ na dan??! Da ne bom po tleh padel od smeha, a to je najnovejši način lova na naivneže po forumih? ;) Jaz sem tako kul, vendar s Slovenci več ne delam, ker so lenuhi, nezaupljivi, jaooo. Na enem drugem forumu sem prebral naslednjo izjavo: Število ovc je premosorazmerno z lakoto po denarju in obratnosorazmerno s kapaciteto možganske dejavnosti.


400-700 EUR dnevno sploh ni nujno tako veliko kot si zamišljaš. Problem je, ker razmišljaš o plači in ne o poslu. Če se moraš najprej izobraziti v svojem času na svoje stroške, potem porabiti čas za iskanje posla, si organizirati pot in bivanje v bližini stranke, itd... ta denar prekleto hitro porabiš. Pa potem je še dopust, bolniška, ...

Je dober denar, ampak ne nerealistično visok.

GGGGG ::

trancer01 je izjavil:

Invictus, 400-700€ na dan??! Da ne bom po tleh padel od smeha, a to je najnovejši način lova na naivneže po forumih? ;) Jaz sem tako kul, vendar s Slovenci več ne delam, ker so lenuhi, nezaupljivi, jaooo. Na enem drugem forumu sem prebral naslednjo izjavo: Število ovc je premosorazmerno z lakoto po denarju in obratnosorazmerno s kapaciteto možganske dejavnosti.


V čem točno je problem? Če vzameš povprečje 550 eur na dan in 15 delovnih dni na mesec je to manj kot 100k letno. 15 delovnih dni zato, ker imaš vsaj 1 teden na mesec dela s pridobivanjem posla, potovanji, birokracijo, kdaj kak dopust vzameš itd.

Ko od tega odšteješ stroške podjetja, prispevke davke, dohodnino in ostale melankosti ti ostane 3 do 4 jurje na mesec, takole čez palec, mogoče nekaj več, če si malo "kreativen" pri računovodstvu.

jype ::

trancer01> Invictus, 400-700€ na dan??!

To je normalna cena.

opeter ::

trancer01 je izjavil:

Invictus, 400-700€ na dan??! Da ne bom po tleh padel od smeha, a to je najnovejši način lova na naivneže po forumih? ;) Jaz sem tako kul, vendar s Slovenci več ne delam, ker so lenuhi, nezaupljivi, jaooo. Na enem drugem forumu sem prebral naslednjo izjavo: Število ovc je premosorazmerno z lakoto po denarju in obratnosorazmerno s kapaciteto možganske dejavnosti.


Pa kaj ti resno misliš, da je vrh vseh karier delo za tekočim trakom, ali pa kakšno javno delo itn. za 3 evre na uro?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

trancer01 ::

Ne, vendar pa mi grejo na bruhanje prodajanje megle, špekulacije, raznorazni finančni produkti. Če gre za konkretno reč, potem podpiram, vendar nekako ne verjamem v te ekonomske španovije, kjer večina folka trži meglo. :)

opeter ::

trancer01 je izjavil:

Ne, vendar pa mi grejo na bruhanje prodajanje megle, špekulacije, raznorazni finančni produkti. Če gre za konkretno reč, potem podpiram, vendar nekako ne verjamem v te ekonomske španovije, kjer večina folka trži meglo. :)


Dobro, v tem primeru imaš prav.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Invictus ::

trancer01 je izjavil:

Invictus, 400-700€ na dan??! Da ne bom po tleh padel od smeha, a to je najnovejši način lova na naivneže po forumih? ;) Jaz sem tako kul, vendar s Slovenci več ne delam, ker so lenuhi, nezaupljivi, jaooo. Na enem drugem forumu sem prebral naslednjo izjavo: Število ovc je premosorazmerno z lakoto po denarju in obratnosorazmerno s kapaciteto možganske dejavnosti.

Ja, žal se je izkazalo ravno to ... Lenuhi, fovšljivci in škodeželjneži ...

Nobeden ni hotel investirati svojega časa za učenje, čeprav sem jim dal na voljo vse materiale. Letos sem zaradi tega že zavrnil nekaj poslov. Ker meni preprosto ne znese. Vsega pa tudi ne morem delat ... Bi se rad specializiral na svojem področju.

In ne gre za nobene finančne produkte. Če misliš da se edino v tej industriji da dobro služiti, si daj najprej gor plenice ... Ker si še zelo naiven in neizkušen.

Ampak vsak Slovenec je najbolj pameten. Sam sem najbolj pameten zase ... Za druge ne bom več.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

bluefish ::

Zdaj me pa prav firbec daje, kaj je to zaena dejavnost, ki je menda donosna, a se je hkrati nihče ne loti. Lahko tudi na ZS.

Invictus ::

Vsaka normalna računalniška, če kaj znaš in si pripravljen spokati kufre ...

In seveda ne iščeš zaposlitve za nedoločen čas ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

tomaz- ::

evo, pa se bom tudi jaz oglasil: a lahko , lepo prosim, še meni, na ZS...

pa ne zanima me "vsaka", zanima me TVOJA ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: tomaz- ()

detroit ::

še moja pripomba na to kar je invictus napisal se strinjam z njim: kdor se ni pripravljen učit nima kje piskat če nima dela
Skero

Blazz ::

evo zaposlitev za vsakogar hahahahah:

http://www.ess.gov.si/iskalci_zaposlitv...
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trenutna plača v Revozu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8829396 (10560) PunkDude
»

Kako do statusa študenta ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13838250 (21855) BCSman

Delavec ni dobil plače (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37465351 (53795) Kenpachi
»

Ekonomska smiselnost tečŤajev na zavodu za zaposlovanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5810837 (8665) PrihajaNodi
»

Slovenci ne bomo delali za minimalno plačo! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15832185 (26889) Mr.B

Več podobnih tem