» »

Videz pri zagonu in zaustavitvi XP-jev

Videz pri zagonu in zaustavitvi XP-jev

sk8er ::

Pri zagonu XP-jev (tam kjer imaš na voljo izbiro uporabnika) sem se spremenil videz
tako da imam sedaj okno kamor moraš vpisat ime uporabnika in geslo. Niti ne vem kaj
točno sem delal da sem to spremenil (mislim da nekaj v zvezi z čarovnikom za omrežne
povezave).Tudi pri zaustavitvi imam sedaj drsnik in možnosti, namesto treh ikon.

kako priti nazaj do ikon (privzetega videza xp-jev) ???

hvala


Flip It!
  • premaknilo: bastadu ()

Matek ::

Control Panel - User Settings - Change the way users log on or off - pri obeh rabiš kljukico.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

zigadr ::

Control Panel -> User Accounts -> Change the way users log on or off -> (obkljukaj oboje)

Upam, da to pomaga, če pa ne...

zigadr ::

5 sekund :)))

Matek ::

Hehe, 5 sekund:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

sk8er ::

thnx:D


Flip It!

SkIDiver ::

Pobje, če rešte tole svaka vam čast. Kako je do tega pršlo vam lahko povem sam, da je soseda ircala na mojem pc-ju. Od takrat naprej je scena taka. Ko zaženem xp-je se mi pokaže log in okno. User je že vpisan sam OK kliknem. Pr izhodu pa se mi pokaže tist okvir in notr 3 opcije (stand by, turn off, restart). Zakaj se mi pri zagonu pojavlja tist log in okno? V user accounts mam pr obeh opcijah klukco za logiranje. Kaka ideja?

boštjan ::

prepričaj se da si edini logiran uporabnik brez gesla v user accounts

SkIDiver ::

Edini, ker samo jaz uporabljam ta PC.

nsignific ::

Ko smo ze pri loginui.exe pri winxp (morda sploh neveste da smo, hehe), priporocam ogled strani www.themexp.org, tistim, ki je se ne poznate.

SkIDiver ::

nsignific prov ta page sm isku že neki časa pa ga nism najdu. Sam problem mam pa še vedno z XP-ji:)

nsignific ::

Nevem sicer o cem govoris, ker nikoli nisem imel le en user acc na winxp, a sam sem autologin usposobil z programom tweak-xp, ki ob zagonu sam vpise password in se logina (ce sem prav razumel).

nicjasno ::

tweak-xp je zakon. Z njim lahko izkljucis strasno tecni autorun cd-jev.

Za modificiranje winsow pa jaz osebno uporabljam style-xp. Trenutno mam gor "longhorn" temo, ki prav lustno zgleda. Pa startup screen sem si tudi spremenu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

win. XP

Oddelek: Operacijski sistemi
71210 (1114) Lith
»

Prijava v XP-je

Oddelek: Operacijski sistemi
71201 (1063) White666
»

kako narediti zagon kot je v NT

Oddelek: Operacijski sistemi
6900 (813) bombacina
»

Izginil standardni zagon? !!

Oddelek: Operacijski sistemi
51168 (1060) CaqKa
»

Nekaj glede prijavljanja v WinXP...

Oddelek: Programska oprema
9985 (870) ABX

Več podobnih tem