» »

Prijava v XP-je

Prijava v XP-je

Caniggia ::

Zdrava.

Posnel sem si neke varnostne popravke na Xp-je, pa mi je samodejno spremenilo način prijave v xp-je. Sedaj ko računalnik vklopim se mi pred vsotom v xp-je pojavi to tečno okence s mojo slikico in imeni uporabnikov. Ista zadeva se mi pojavi, ko nekaj časa ne delam s rač.
Kje lahko zadev spremenim, da ko vklopim rač. se xp-ji poženejo brez vmesnih klikanj.:\

hvala.

Celeborn ::

Probej
Control Panel/User Accounts/Change the way users log on or off/Use welcome screen
izklopt.
Ne zagotavljam nič.

pviran3 ::

Zadeva se reši tule:

Start -> Nadzorna plošča -> Možnosti porabe -> Dodatno -> Ob prihodu iz stanja pripravljenosti zahtevaj geslo

Za to se zahval gizmo_x u, ker mi je to povedu!! :D :D

White666 ::

Jest imam oboje izklopleno pa mi še vedno teži z log-on. A mogoče kdo ve kako bi to izklopil?

Če spremenim
Control Panel/User Accounts/Change the way users log on or off/Use welcome screen

mi spremeni edino izgled. V enem primeru samo kliknem z miško na userja v drogem pasprašuje za geslo.

ibrznik ::

8-) Poizkusi z start - run - control userpasswords2 - uporabniki morajo vnesti uporabniško ime in geslo če želijo uporabljat ita računalnik ( tu spredaj ne sme biti kljukice ) - ob ponovnem zagonu bi moralo biti boljše:D
"Be nice to everybody on your way up.
You might meet them on the way DOWN"

White666 ::

Zdej se mi je pa zgodilo to, da me ob zagonu noče več prijavit kot Administratorja.

Logiram se lahko edino kot :Owner (debugging user)

(passworda pa nisem nastavil za nobenega uporabnika)

A se mogoče komu sanja zakaj + kako bi se lahko prijavljal kot administrator?

White666 ::

Aja še dodam : imam WINDOWS XP HOME

Ugotovil sem da se lahko prijavim kot administrator samo v safe mode. (uspešno)

če dam normalen start pa samo kot (guest).

Ali je to normalno? V bistvu me zdej moti ker mi piše da se določeni programi ne bodo namestili pravilno ipd. Plus veliko funkcij ni več.

Prosim za pomoč.

White666 ::

Našel ! prijavi se v safe mode kot administrator ter dodelil iste pravice Owner accountu.

Mislim sam tile "varnostni" popravki so pa eno sranje. Kar enostavno mi je spremenilo account iz Administrator v vek Debugging account. jao xp.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kje je "administrator" ?

Oddelek: Operacijski sistemi
151533 (1533) detroit
»

win. XP

Oddelek: Operacijski sistemi
71214 (1118) Lith
»

Videz pri zagonu in zaustavitvi XP-jev

Oddelek: Operacijski sistemi
12979 (782) nicjasno
»

Izginil standardni zagon? !!

Oddelek: Operacijski sistemi
51174 (1066) CaqKa
»

Nekaj glede prijavljanja v WinXP...

Oddelek: Programska oprema
9988 (873) ABX

Več podobnih tem