» »

Kdo kaj služi z delnicami?

Kdo kaj služi z delnicami?

Temo vidijo: vsi
««
33 / 163
»»

rini ::

Absolutno. Hvalil je podjetje Roche za testerje, ki pa naj bi jih analizirali privat laboratoriji po državi. Še predtem bi naj bi se vsak oboleli prijavil preko Google aplikacije. Sem takoj pomislil, da bodo ziher še spotoma kradli ljudem DNK podatke.

Zdravstvo je tam le za premožne, zato je tudi toliko manj razpoložljive medicinske opreme na razpolago.

rini ::

Apple zapira trgovine.

Glede na razmere v Evropi, bo v Ameriki še burno v naslednjih tednih. Malo je verjetnosti, da bi falili dno.

https://www.google.com/amp/s/www.washin...

mirzad ::

rini je izjavil:

Apple zapira trgovine.

Glede na razmere v Evropi, bo v Ameriki še burno v naslednjih tednih. Malo je verjetnosti, da bi falili dno.

https://www.google.com/amp/s/www.washin...

Če gre appelu slabo, je to ena dobrih strani epidemije

rini ::

Če koga mogoče zanima MRNA
https://clinicaltrials.gov/ct2/history/...

rini ::

CDC v primeru epidemije že predvideva:

Between 160 million and 214 million people in the United States could be infected over the course of the epidemic, according to one projection. That could last months or even over a year, with infections concentrated in shorter periods, staggered across time in different communities, experts said. As many as 200,000 to 1.7 million people could die.

https://www.google.com/amp/s/www.nytime...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rini ()

kihc ::

Kakšne so vaše napovedi za SBI20 naslednji teden? Verjetno se bo še malo sesedlo?
x

bobby ::

Sbi20 je nepomemben
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

rini ::

haha bobby, to je beseda!

rini ::

Zanimivo. Egon Zakrajšek.

https://www.delo.si/sobotna-priloga/naj...

rini ::

Prva lastovka še ne prinese pomladi, a vendar.

Ob odprtju pre-marketa vse -12%:
tsla 474.26
appl 245
ma 234

WarpedGone ::

Mojih 42 štiristodvajsetk prihaja bliže, še malo ...
Zbogom in hvala za vse ribe

barakus ::

Lahko kdo razloži, kako deluje pre-market trading? Ali je to na voljo na vseh večjih borzah?

Okapi ::

WarpedGone je izjavil:

Mojih 42 štiristodvajsetk prihaja bliže, še malo ...

Ko je šlo pol penzije v nič je vsaka tolažba dobra.>:D

Gone ::

WarpedGone je izjavil:

Mojih 42 štiristodvajsetk prihaja bliže, še malo ...


Počakaj raje na 84 dvestodesetk.

rini ::

WarpedGone ::

Okapi je izjavil:

WarpedGone je izjavil:

Mojih 42 štiristodvajsetk prihaja bliže, še malo ...

Ko je šlo pol penzije v nič je vsaka tolažba dobra.>:D


Tako razumejo tisti, ki bol mal razumejo.
Zbogom in hvala za vse ribe

Gone ::

lej, eni razumemo da sediš na potencialnem dobičku, ki se vsak dan manjša...

rini ::

Gone ::

rini je izjavil:

BNTX danes kar +55%

https://finance.yahoo.com/news/biontech...


rini bio tehnološke delnice tudi v mirnodobnem času skačejo za takšne procente, kako ne bi sedaj. To so pač loterijske zadeve.

WarpedGone ::

lej, eni razumemo da sediš na potencialnem dobičku, ki se vsak dan manjša...

Torej ga bo vsak čas zmanjkalo?
Ker bo bankrot?
Al kaj točno?

Če že kaj, v tej krizi teslina prihodnost postaja še svetlejša.
Zbogom in hvala za vse ribe

Gone ::

WarpedGone je izjavil:

lej, eni razumemo da sediš na potencialnem dobičku, ki se vsak dan manjša...

Torej ga bo vsak čas zmanjkalo?
Ker bo bankrot?
Al kaj točno?

Če že kaj, v tej krizi teslina prihodnost postaja še svetlejša.


hehe, bomo videli a ne...aja sem pozabil napovedat kaj točno bomo videli. Tega ne vem, prepričan pa sem da dolgo časa ne bomo videli novega vrha cene delnic Tesle.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gone ()

WarpedGone ::

Nekateri boste videl in še takrat sanjkal, kako bo jutr vsega konec.
Nekaterim je že danes jasno kam grejo stvari.

Tega ne vem, prepričan pa sem da dolgo časa ne bomo videli novega vrha cene delnic.


So what?
Zbogom in hvala za vse ribe

rini ::

Tesla bo z današnjim dnem prepolovila vrh. Drugače pa vsa čast, kako dolgo je držala vrednost v oblakih. No, tehnologija je vrhunska. Ko imaš možnost preizkusiti si samo še bolj prepričan v to. Nikoli si nisem predstavljam, da bom doživel avtopilota.

Delnice bodo še vsaj 10 dni padale oz. bodo še vztrajale na najnižjih ravneh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rini ()

WarpedGone ::

Ciljanje podna je 'fool's errand', najslabše kar se ti lahko zgodi je, da ti enkrat uspe. Potem verjameš, da si tega sposoben in ponavljaš globoko v zgubo.
Ko je blo okol 800 me je ful bolelo da sm za par kosov dal 300 in ne 250 mal kasnej/mal prej... ne sploh. Enako me ne bo sploh bolelo al sm za par kosov dal 450,350 al 250 ko bo na tam kamor stvar mora it.

Krize so tle, da se jih izkoristi. Moj cilj ni lovljenje 10% profita niti 'zaslužt' 5 jurjev. Moj cilj je narest spremembo življenskega toka, to se začne z 6 mestnimi profiti. Pri 800 je bil moj suh kup manjši od dnevnega nihanja, nism vidu smisla, danes ga je 2x več. Dal not pol, glih tolk da je psiha mirna. ČE bo šlo še na pol, dam not še drugo polovico sicer bo šla za ... tortice ...
Zbogom in hvala za vse ribe

Gone ::

WarpedGone je izjavil:

Nekateri boste videl in še takrat sanjkal, kako bo jutr vsega konec.
Nekaterim je že danes jasno kam grejo stvari.

Tega ne vem, prepričan pa sem da dolgo časa ne bomo videli novega vrha cene delnic.


So what?


Jah me veseli da misliš dolgo živeti, oziroma šparaš za zanamce in ti je trenutna vrednost povsem nepomembna.

WarpedGone je izjavil:

Ciljanje podna je 'fool's errand', najslabše kar se ti lahko zgodi je, da ti enkrat uspe. Potem verjameš, da si tega sposoben in ponavljaš globoko v zgubo.
Ko je blo okol 800 me je ful bolelo da sm za par kosov dal 300 in ne 250 mal kasnej/mal prej... ne sploh. Enako me ne bo sploh bolelo al sm za par kosov dal 450,350 al 250 ko bo na tam kamor stvar mora it.

Krize so tle, da se jih izkoristi. Moj cilj ni lovljenje 10% profita niti 'zaslužt' 5 jurjev. Moj cilj je narest spremembo življenskega toka, to se začne z 6 mestnimi profiti. Pri 800 je bil moj suh kup manjši od dnevnega nihanja, nism vidu smisla, danes ga je 2x več. Dal not pol, glih tolk da je psiha mirna. ČE bo šlo še na pol, dam not še drugo polovico sicer bo šla za ... tortice ...


neki koncepti ti niso preveč jasni, nesmiselno je iskati podn +- 20% ne pa 50% in več pri posameznih delnicah. Ti nisi vlagatelj, ti si vernik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gone ()

WarpedGone ::

:)
Moja vera mi služi bistveno bolje kot vsa združena pamet tega foruma.
Hvala lepa.
Zbogom in hvala za vse ribe

Gone ::

WarpedGone je izjavil:

:)
Moja vera mi služi bistveno bolje kot vsa združena pamet tega foruma.
Hvala lepa.


vidimo ja, LOL

rini ::

borza je ustavljena!! what?!?

Okapi ::

Kot vedno, ko pride do takšnega padca.

rini ::

pa ne že v samem štartu

veselih 15 minut

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: rini ()

Okapi ::

Takoj, ko pride do takega padca.

Bobo95 ::

A mi zna kdo povedat kako se lahko pri Interactive Brokers zamenja valuto?
Poskušam iz EUR v USD, ampak ne najdem/ne znam. Za druge valute pa izleda, da ni problem?

https://gyazo.com/6b3abad8488c1309fdfeb...

hamez66 ::

Resno, borza se je zaprla po 15 minutah?? lol

Gone ::

Bobo95 je izjavil:

A mi zna kdo povedat kako se lahko pri Interactive Brokers zamenja valuto?
Poskušam iz EUR v USD, ampak ne najdem/ne znam. Za druge valute pa izleda, da ni problem?

https://gyazo.com/6b3abad8488c1309fdfeb...



Lahko kar v phone aplikaciji - portfolio, kliknes na EUR, klikneš convert in zberes usd...

Bobo95 ::

Gone je izjavil:

Bobo95 je izjavil:

A mi zna kdo povedat kako se lahko pri Interactive Brokers zamenja valuto?
Poskušam iz EUR v USD, ampak ne najdem/ne znam. Za druge valute pa izleda, da ni problem?

https://gyazo.com/6b3abad8488c1309fdfeb...



Lahko kar v phone aplikaciji - portfolio, kliknes na EUR, klikneš convert in zberes usd...

Thx! Nisem vedel, da je na telefonu toliko bolj pregledno.

rini ::

Trump je imel spet govor. Glede na novinarska vprašanja je noro stanje. Trump predvideva da je recesija verjetna in da bo virus nekje do avgusta. Torej bo tako lahko tudi v Sloveniji.

Danes je bil zame dober dan. Na MRNA sem zaslužil za dva iPhona. Večjo rast si obetam jutri, ker je Trump omenil današnji prvi klinični preizkus zdravila omenjene fiirme. Škoda da nisem več položil v petek, ker je bil tečaj le 19,5 dolarja.

SDGR srednja žalost, sem delnice dal na stran in jih sploh več ne gledam. Moj končni cilj je appl, v, ma, ....

Dober dan ::

Kje trejdaš delnice?

miki2019 ::

J.McLane je izjavil:

Zanimivo, od daleč tole zgleda kot naravna katastrofa, samo da so razsežnosti globalne. Težko je to enačit z 2008, kjer je bil problem v samih finančnih fundamentih.

Torej dajmo junaki, a kdo zna napovedat do kje navzdol bomo šli?


Tehnično baje da gledajo nivoje iz konca leta 18 to pa zato ker nimajo pojma kje je "price discovery" sam sem še vedno mnenja da pridemo z DOW pod 20k ker.. finančni stimulus ti ne more rešiti biološkega problema v katerega pa ZDA še ni prav zakorakala. Obstaja pa tudi možnost da tudi ameri zaprejo celotno državo in s tem tudi borzo tako da karkoli delate imejte to v podzavesti. Lahko bodo pa spuščali pozitivne bombice, recimo koliko testov so naredili pa koliko mobilnih bolnic imajo in koliko potencijalnih zdravil, ki jih testirajo (ta info je dejansko že zunaj) to vse z namenom stabilizacije trga.

Da pa ne bom samo fantaziral
sam imam majhno pozicijo SAND katero mi je kar lepo oklestilo, pod 4$ sem imel namen dokupit da zbijem povprečje;) Očitno je to imelo namen precej ljudi poskočila je za 20% na dan ko so rekordni padci!

Vendar jaz sem še vedno v minusu menim pa da je še vedno dober nakup.

Okapi ::

WarpedGone je izjavil:

:)
Moja vera mi služi bistveno bolje kot vsa združena pamet tega foruma.
Hvala lepa.
Že kupil po 420, ali boš vseeno raje še malo počakal? ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Okapi ()

WarpedGone ::

Kupljeno, zakaj vprašaš?
Zbogom in hvala za vse ribe

Gone ::

eh napačen topic. No ko sej že tukaj, WO good for you.... za danes.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Gone ()

adut81 ::

Rini- bravo za zaslužek tako se dela.

mitoess ::

Captrader. A je kak hakeljc? Do sedaj sem za delnice uporabljal NLB, ampak sem bil samo long(zelo). Sedaj se pa bi šel bolj aktivnega trgovanja, pa so provizije na NLB čisto previsoke. Kolkor sem pogledal je Captrader še najcenejši. Moram biti na kaj pozoren? Inactivity fee je praktično ničen. Mesečne vzdrževalne provizije tudi ni, če sem prav videl ...

sparovcek2 ::

No sedaj ko smo prisli do 2500 in 2300 je cas za novo napoved.

V naslednjem letu ali dveh bomo padli v globoko recesijo. Recesija je preblag pojem... Sli bomo v novo obdobje. Casi kot jih poznamo, je zal konec.

Cepivo se lahko prakticno naredi cez noc, ampak le to mora cez razna klinicna testiranja in tako se vsaj 1 leto ne bo na voljo za varno in masovno uporabo, tako da se bo virus razpasel do poletja in obstaja verjetnost, da bo naslednje leto se huje.

Zapirajo se vse gostilne in restavracije, turizem je popolnoma usahnil, konec je javnega zivljenja... Nekateri se sploh ne zavedate, kaksen udarec za svetovno gospodarstvo je to vse skupaj in pricakujete da bo cez 2 meseca vse lepo po starem. Pretok denarja se je marsikje popolnoma ustavil, le ta pa je potreben za poplacevanje dolgov.
Prihaja do popolnega sesutja sistema.

Bomo videli, kako bo v naslednjih dveh tednih, indexi so padli precej, pomoje je mozno da FED oz centralne banke pokupijo paniko in dvignejo cene.. Ampak v vsakem primeru, tudi ce pride do vecjega poskoka(npr 20% - pa ne vem kaksne so moznosti da se to dejansko zgodi), se bo padec kmalu nadaljeval.

Vse kaze na to, da bo kvaliteta zivljenja strmo upadla, izgubilo se bo sluzbe, izgubilo se bo strehe nad glavo, nepremicnine so prav tako v velikem baloncku, ki bo izdahnil po hitrem postopku. Trenutno stanje ni vzdrzno.

Poznate tist pregovor, da ne ves kaj imas, dokler tega ne izgubis... in izgleda, da bomo kmalu to obcutili.

Bilo je ocitno, da smo v baloncku, ampak sam sem ocitno naivno mislil, da bo padec povezan z mahinacijami med predsedniskimi volitvami ali kaj podobnega. Tako da to kar se dogaja je huje kot bi si lahko sploh zamislil. Res je slabo.

V porastu bo verjetno depresija, samomori, smrti, brezdomstvo, potreba po psihologih, trgovanje z delnicami. Slednje sovpada z vsem ostalim.

PrihajaNodi ::

sparovcek2 je izjavil:

No sedaj ko smo prisli do 2500 in 2300 je cas za novo napoved.

V naslednjem letu ali dveh bomo padli v globoko recesijo. Recesija je preblag pojem... Sli bomo v novo obdobje. Casi kot jih poznamo, je zal konec.

Cepivo se lahko prakticno naredi cez noc, ampak le to mora cez razna klinicna testiranja in tako se vsaj 1 leto ne bo na voljo za varno in masovno uporabo, tako da se bo virus razpasel do poletja in obstaja verjetnost, da bo naslednje leto se huje.

Zapirajo se vse gostilne in restavracije, turizem je popolnoma usahnil, konec je javnega zivljenja... Nekateri se sploh ne zavedate, kaksen udarec za svetovno gospodarstvo je to vse skupaj in pricakujete da bo cez 2 meseca vse lepo po starem. Pretok denarja se je marsikje popolnoma ustavil, le ta pa je potreben za poplacevanje dolgov.
Prihaja do popolnega sesutja sistema.

Bomo videli, kako bo v naslednjih dveh tednih, indexi so padli precej, pomoje je mozno da FED oz centralne banke pokupijo paniko in dvignejo cene.. Ampak v vsakem primeru, tudi ce pride do vecjega poskoka(npr 20% - pa ne vem kaksne so moznosti da se to dejansko zgodi), se bo padec kmalu nadaljeval.

Vse kaze na to, da bo kvaliteta zivljenja strmo upadla, izgubilo se bo sluzbe, izgubilo se bo strehe nad glavo, nepremicnine so prav tako v velikem baloncku, ki bo izdahnil po hitrem postopku. Trenutno stanje ni vzdrzno.

Poznate tist pregovor, da ne ves kaj imas, dokler tega ne izgubis... in izgleda, da bomo kmalu to obcutili.

Bilo je ocitno, da smo v baloncku, ampak sam sem ocitno naivno mislil, da bo padec povezan z mahinacijami med predsedniskimi volitvami ali kaj podobnega. Tako da to kar se dogaja je huje kot bi si lahko sploh zamislil. Res je slabo.

V porastu bo verjetno depresija, samomori, smrti, brezdomstvo, potreba po psihologih, trgovanje z delnicami. Slednje sovpada z vsem ostalim.


Točno to. Kaj misliš, da bo z Bitcojnom? Bo narod gemblal ali ne?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

sparovcek2 ::

Lahko gambla pri 1000 tako kot pri 4000 :|

Nimam pojma. Imel ze preveckrat narobe, moras biti fleksibilen ker tam se pa res lahko zgodi karkoli in spremeni iz dneva v dan.

Gone ::

Mah dejte z doom and gloomom, ja še bo padlo, ja bo kriza, ne bo pa konc sveta no...

PrihajaNodi ::

Gone je izjavil:

Mah dejte z doom and gloomom, ja še bo padlo, ja bo kriza, ne bo pa konc sveta no...


Za vse res ne, za nekatere pa.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

CoreySteel ::

sparovcek2 že tolk časa napoveduje krizo tukaj in prodajo, da je moral virus pridt, da se je dejansko premaknilo :)
Twitter: @CoreySteel_

blackbfm ::

Ekonomija je vec kot ocitno v prostem padu, tole bo hud domino efekt, srednjeročno rekordna brezposelnost. To je best case scenario.

Ce se spomnem 2008,takrat je bila malo panika en mesec, malo se zmanjsala potrosnja, neke ološ zadeve propadle, ampak svet je sel dalje bp, vse je laufalo naprej.. Tokrat bo zelo boleče

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()
««
33 / 163
»»