» »

Problem z googlom

Problem z googlom

tropinovec ::

Sem malce poguglal, pa ne najdem rešitve. Namreč, ko v googlu kliknem na zadetek in se hočem takoj vrniti na prejšnjo stran, dobim blank screen in moram še enkrat klikniti nazaj, da pridem nazaj na google. Torej moram namesto enkrat vedno klikniti dvakrat! V internet explorerju (11) pa se to ne dogaja.
???

zee ::

tropinovec je izjavil:

Sem malce poguglal, pa ne najdem rešitve. Namreč, ko v googlu kliknem na zadetek in se hočem takoj vrniti na prejšnjo stran, dobim blank screen in moram še enkrat klikniti nazaj, da pridem nazaj na google. Torej moram namesto enkrat vedno klikniti dvakrat! V internet explorerju (11) pa se to ne dogaja.
???


Napisi se enkrat v jeziku, ki je slovenscina. Kar si napisal, nima ne repa ne glave, kaj sele kakrsnegakoli smisla.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

tropinovec ::

lol!

Morebiti ti bo lažje v angleščini:

When I go back to Google search results page, it takes me to a blank Google screen

black ice ::

Prvi zadetek.
https://support.mozilla.org/en-US/quest...

Drugič dodaj vsaj kakšen brskalnik uporabljaš in kateri OS.

tropinovec ::

black ice: bolje preberi, pa boš videl, da sem napisal, da uprabljam internet explorer 11. Sicer pa sem ta zadetek tudi sam našel, a kot sem napisal do sedaj še nisem našel rešitve.

zee: citiram: "Napisi se enkrat v jeziku, ki je slovenscina.Kar si napisal, nima ne repa ne glave, kaj sele kakrsnegakoli smisla."
Za takšno jezikovno skrpucalo (tvoj prvi stavek) bi v šoli pri slovenščini dobil čisto enko! Napisano je povsem razumljivo, a za kaj takšnega pač potrebuješ glavo, ne pa rep:)

Zgodovina sprememb…

andromedar ::

tropinovec je izjavil:

black ice: bolje preberi, pa boš videl, da sem napisal, da uprabljam internet explorer 11. Sicer pa sem ta zadetek tudi sam našel, a kot sem napisal do sedaj še nisem našel rešitve.
ne pa rep:)


Napisal si, da uporabljaš IE11, vendar z njim nimaš problema...kajne?

Torej, še vedno ne vemo kateri OS uporabljaš in s katerim brskalnikom IMAŠ težave.
Eh?

tropinovec ::

OS je Win 7, 64 bit, težava pa je opisana v linku, ki ga je dal black ice, vendar gre tam za mozzila forum, sam pa uporabljam Internet Explorer 11.

Zgodovina sprememb…

black ice ::

tropinovec, namesto, da se ukvarjaš s pametovanjem poskrbi za potrebne informacije, da lahko TEBI pomagamo. S takšnim odnosom to ne bo ravno lahka naloga...

V čem je torej problem, če se ti v IE 11 to ne dogaja in uporabljaš zgolj ta brskalnik?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: black ice ()

tropinovec ::

Hvala vsem, s svoje strani zaključujem debato!
Lp:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MS Internet Explorer 11 nenadno počasno delovanje v W10

Oddelek: Pomoč in nasveti
81533 (1373) krneki0001
»

Internet Explorer je mrtev, naj živi Spartan (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5125859 (19220) šernk
»

IE11 tudi za Windows 7

Oddelek: Novice / Brskalniki
3811189 (8249) MrStein
»

Tudi Microsoft bo plačeval za najdene ranljivosti

Oddelek: Novice / Varnost
134630 (3284) filip007

Več podobnih tem