» »

penpals dopisovanje

penpals dopisovanje

turbo_lover ::

iscem kaksno uporabno stran, kjer bi se dalo najdit folk iz celga sveta
za mail dopisovanje. na googlu sm najdu morje strani, ampak nvm kaj naj zberem?
iscem, ker bi rad spoznav nov folk in izpilu jezik (ang in nem).
aja pa sm student in bi ce se da kej moji starosti bliznega :-D

[D]emon ::

Si ze sam povedal. Google. Potem se pa sam odloci. Ce si student, si ze dovolj star, da ne rabis tega, da te nekdo za roko drzi in pelje cez celo proceduro.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Isotropic ()

JesseP ::

No ja [D]emon, takega odgovora clovek res ne potrebuje...

@turbo_lover, jaz sem sicer nekaj časa iskal neke social networke, da bi se s folkom angleško pogovarjal, da izpilim jezik...Ampak ko pomislim, z nekim totalnim neznancem, se veliko za pogovarjat nimam, oz res nisem taka oseba, da bi znjim kar prvi trenutek vzpostavil nek konkretni pogovor.
Moja rešitev na to?
Jaz sem začel gledati ob prostem času serije z angleškimi podnapisi, konkretno Breaking Bad, ker so me vsi prepričevali da je nora serija :) Sedaj tudi filme gledam z angleškimi, pa jih prej nikoli nisem. Če sem pri volji, si neznane fraze, besede prevajam sproti, če sem pa pred spanjem pa klinc jih gleda...Moram ti priznat, da po 4 sezonah Breaking Bad, med pogovorom s kolegi kakšno frazo izrečem v angleščini ker ne najdem ustreznega prevoda...Je pa res, da to ni samo serija, ampak tudi angleška literatura za učenje ter vse ostalo...

[D]emon ::

JesseP je izjavil:

takega odgovora clovek res ne potrebuje...


Prakticno je sam sebi odgovoril.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Isotropic ::

nekaj imas tudi na teletekstu, samo je slo-only. naceloma si pa se vedno lahko dopisujeta v ang.

JesseP ::

[D]emon je izjavil:

JesseP je izjavil:

takega odgovora clovek res ne potrebuje...


Prakticno je sam sebi odgovoril.


Je ja..Da je na googlu morje strani oz. omrežij, ki to ponujajo. Če bi pa sam kdaj iskal kaj podobnega, bi pa vedel, da jih 9/10 niti slučajno ni kvalitetnih oz. zadovoljivih. Z Indijcem se pogovarjat "How are you, i'am fine" ni glih izziv, zato ga zanima kaj več.

harmony ::

Smurf ::

Razni angleski forumi (ki se navezujejo na tvoj hobi, profesionalno podrocje, ...)?

[D]emon ::

JesseP je izjavil:

[D]emon je izjavil:

JesseP je izjavil:

takega odgovora clovek res ne potrebuje...


Prakticno je sam sebi odgovoril.


Je ja..Da je na googlu morje strani oz. omrežij, ki to ponujajo. Če bi pa sam kdaj iskal kaj podobnega, bi pa vedel, da jih 9/10 niti slučajno ni kvalitetnih oz. zadovoljivih. Z Indijcem se pogovarjat "How are you, i'am fine" ni glih izziv, zato ga zanima kaj več.


Glede na nivo pismenosti v njegovem originalnem postu bi bilo takole pogovarjanje z Indijcem kvecjemu presezek.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

koyotee ::

Omegle.com
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

MIHAc27 ::

Kak tuj forum, ki je v zvezi z nečem, kar te zanima?

Jaz sem se npr. par mesecev nazaj prijavil na enega nemškega za počitniške prikolice (ker je v SLO bolj žalostno stanje, gor jih imajo pa skoraj 1M ). Na začetku ni bilo stavka, ki bi ga lahko napisal brez spell chekerja. Sedaj pa gre že dosti bolje in tudi napak je vsak dan manj.

turbo_lover ::

harmony je izjavil:

http://www.mylanguageexchange.com/

Super zadeva.


Je samo, ker je plačliva.. pozna kdo kakšno zastonj? Probal sm še coeffe.com in penpals.com, žal na obeh straneh nisem dobil željenih rezultatov. Help?

Gregor P ::

Sam sicer ne uporabljam, ampak enkrat davno tega sem slišal za stran http://www.palabea.com/
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

harmony ::

turbo_lover je izjavil:

harmony je izjavil:

http://www.mylanguageexchange.com/

Super zadeva.


Je samo, ker je plačliva.. pozna kdo kakšno zastonj? Probal sm še coeffe.com in penpals.com, žal na obeh straneh nisem dobil željenih rezultatov. Help?

No ravno, ker je placljiva se vidi, da gre za resno zadevo. Ce ti je pa tesko dati 4-5€ za en mesec da dobis par kontaktov potem pa preprosto odnehaj.

Jaz sem v enem letu in pol zapravil preko 3500€ za nemscino in mi ni zal, ker sem le tako lahko dobil sluzbo v tujini.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kompresor za doma

Oddelek: Loža
214148 (2880) fikus_
»

Na oglas na bolhi se mi je javil en scammer.

Oddelek: Loža
71924 (1757) Stari maček
»

Tweaking & repairing stuff

Oddelek: Programska oprema
322765 (2213) Invictus
»

Služenje preko Elance

Oddelek: Loža
153597 (2359) Isotropic
»

ZDA in Kitajska se zapletata v internetno vojno

Oddelek: Novice / Varnost
4415490 (12406) antonija

Več podobnih tem