» »

LG Optimus L9 II

LG Optimus L9 II

fopi ::

Mislim, da še te teme ni.

Torej ima že kdo in kako je zadovoljen? A imajo mobitelovi gorilla glass?

fopi ::

Torej še nobeden nima?

Pri SLO LG pravijo da ima gorilla glass, pri nemškem LG pa da ne. Zdaj pa vedi... Sem pa na youtubu opazil eno češki review ko z škarjami vleče po zaslonu pa se ne pozna. A to pomeni da ima gorilla ali se recimo tudi pri običajnem ne bi poznalo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fopi ()

Mr.B ::

Imam in je odičen. Kuplen pa pri debitelu brz naročnine za 297€.
Baterija zdrži dva dneva če ne vkopim wirelesa pa data in bluetooth pa od petka do nedelje. Svetlost sem zmanjšal, ker je presvetel...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

fopi ::

Mr.B je izjavil:

Imam in je odičen. Kuplen pa pri debitelu brz naročnine za 297€.
Baterija zdrži dva dneva če ne vkopim wirelesa pa data in bluetooth pa od petka do nedelje. Svetlost sem zmanjšal, ker je presvetel...



Kako se ti zdi zaslon, se lahko poškoduje ali je neki reinforced steklo ali je celo gorilla glass? Torej te to da ni auto brightness ne moti ko se spreminja osvetlitev okolice? A te moti kovinski rob na vrhu telefona ko ga držiš na uho ko telefoniraš?

Hvala za odgovore.

Mr.B ::

Kovinski rob, se ne čuti ko telefoniraš. Ga pa čutiš ko ga držiš v roki v smislu da potegneš prek roba. Sicer funkcionalnost roba je ta, da se steklo ne popraska, ko ga postaviš na šipico.

Svetloba me ne moti, je pa res da še ni poletja, takrat bo bolj. Imam pa svetlobo nastavljeno na 30%. Če imam 100%, me zjutraj svetloba, ko preberem prve maile, izgleda nekako tako kot da bi gledal v sonce.

Ne vem pa kako bi ločil gorila glass od česa drugega ?

Pride pa čez kak mesec moto G, tako da bo ta boljša izbira za nakup.

Ima pa NFC & IR !

Edino kar mi je tako tako, je občutek. PRedvsem je v primerjavi s sprejšnjim telefonom, prov lahek 120g, pa je malo čuden občutek v roki.
Pa kar me malo moti je to, da sem bil prej navajen kje je zgoraj kje je spodaj, sedaj se v temi malo iščem. Stranski gumbi so pa tako fini, da se jih težko zazna.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

fopi ::

A je boljši snapdragon 8226 ali 8230? Mislim po performansah, porabi.... vem da je en 2 eden pa 4 jedrnik.

fopi ::

fopi je izjavil:

A je boljši snapdragon 8226 ali 8230? Mislim po performansah, porabi.... vem da je en 2 eden pa 4 jedrnik.


Torej oba sta snapdragon 400
8226 je Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 v moto g
8230 je Dual-core 1.4 GHz Krait v L9 II

Kateri je boljši?

neres ::

Stara tema, ampak a je ta telefon v splošnem ok? Vem da fotoaparat ni ne vem kaj, kako pa software in ostalo?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moto G (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
651159360 (49906) c00L3r
»

Kater telefon pod 5"?

Oddelek: Mobilne tehnologije
131363 (941) Thunder wave
»

LG optimus G počen ekran

Oddelek: Pomoč in nasveti
71771 (1494) Pr1m3
»

Samsung ali Sony

Oddelek: Kaj kupiti
242735 (2295) Egidij88
»

Nakup mobilnika za zahtevnega uporabnika

Oddelek: Mobilne tehnologije
444190 (2433) virta

Več podobnih tem