» »

tobak za žvečenje

tobak za žvečenje

CMpunk ::

živjo
mene zanima o tem tobaku- to so fuge ane? kakšen je učinek tega? te pomiri? si bolj skoncentriran? je to isto kot če skadiš en cigaret?

popster ::

to so fuge ane?
če imaš v mislih črtice tobaka potem je to tobak za nihanje ki ima precej drugačen učinek od cigaret.

Sriple Tix ::

Doza nikotina, ki jo dobiš, ko vstaviš snus v usta je precej večja od potega dima cigarete, zato se "začetnikom" velikokrat vrti ali celo bruhajo. Potem se doza umiri in nikotinska umirjenost traja nekje med uro, pa tudi to tri ure, pač odvisno od moči tobaka.
Če želiš slučajno prenehati kaditi in bi se odvajal tudi s pomočjo snusa, ti svetujem previdnost, kajti dva moja sodelavca si po takšni neuspešni kuri bašeta snus pod žnable in obenem še naprej veselo kadita cigarete.
Še eno opozorilo. Kot najstnik sem seveda kadil in kolikor se spomnim, mi odvajanje po ene treh letih ni povzročilo nobene težave, s snusom sem nehal lani nekako ob tem času in tri mesece sem je***al ježa zaradi stalne misli, da mi nekaj manjka. Zavedaj se, da imaš snus lahko stalno v ustih, saj za razliko od kajenja s tem nikogar ne motiš in psihična odvisnost je seveda precejšnja.

Sem se pa s to razvado razveseljeval nekje od leta `95 in mi zdaj, ko sem "spet čist", prav nič ne manjka.

Zgodovina sprememb…

CMpunk ::

kje pa se to kupi, bolj šibko zadevo?
drugače pa sem videl da to tud eni športniki uporabljajo, tako da verjetno ni prav zelo škodljivo

Aston_11 ::

CMpunk je izjavil:

Kakšen je učinek tega? te pomiri?
Raka na grlu dobiš in umreš v mukah.

Matek ::

CMpunk je izjavil:

kje pa se to kupi, bolj šibko zadevo?
drugače pa sem videl da to tud eni športniki uporabljajo, tako da verjetno ni prav zelo škodljivo
Športniki to uporabljajo, ker ne vpliva na dihala in ker je bolj praktično od prižiganja cigaret. Efekti nikotina in odvisnost povezana s tem pa še vedno ostanejo. Mislim, ne da pridigam/odsvetujem, ampak slepiti se z neko zdravostjo pa tudi ni koristno.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

CMpunk ::

Raka na grlu dobiš in umreš v mukah.

Neprimeren komentar.

Drugač pa js bi rad bi na nečem, da me malo podigne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CMpunk ()

psickolog ::

Verjetno so elektronske cigarete ali nikotinski žvečilni gumiji boljša alternativa snusu, vsaj kar se tiče varovanja zdravja.

Xserces ::

CMpunk je izjavil:

Raka na grlu dobiš in umreš v mukah.

Neprimeren komentar.

Drugač pa js bi rad bi na nečem, da me malo podigne.


speed... druge ni. Če se filaš iz steroidi in temu sranju kot si enkrat pisu in ti zmanka energije ti pomaga samo še speed,...
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

CMpunk ::

poglej, steroidi so zame preteklost. speed zna bit zanimiv

Gladi ::

Aston_11 je izjavil:

CMpunk je izjavil:

Kakšen je učinek tega? te pomiri?
Raka na grlu dobiš in umreš v mukah.

To je bullshit. Dokazano je, da snus ne povečuje možnosti za raka na grlu. Ocenjujejo pa, da je večja možnost da zboliš z rakom na slinavki.(procenti so 2,9 nekadilec, 8% uživalec snusi, 12,9 kadilci). V %, na 100k ljudi. Imajo pa na Švedskem recimo najnižji procent ljudi obolelih z rakom v EU. Zadeva je daleč od zdrave, ampak je pa precej manj škodljiva kot cigareti.

OP, tobak za žvečenje in snus ni isto, tudi ni isto ameriška snus vs švedska(način obdelave), je pa to zadevo prepovedano prodajati v EU( razen na Švedskem). Precej mal izbire maš za nakup preko interneta. Northerner ter še neki Izraelci pošiljajo v EU.

Snus12345 ::

Fuge tudi na jesenicah. Koncnooo

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BorutK-73 ()

primozzzz ::

Če koga zanima. Da se spet dobiti legalno. Npr: Petrol na avtocestah :) Manjše bencinski servisi zaenkrat še nimajo..

LP
NI PODPISA


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iqos izkušnje

Oddelek: Loža
3958349 (8615) redtech
»

Prenehanje kajenja - Nasveti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7116430 (12641) satfinder
»

pošiljanje tobaka v tujino

Oddelek: Loža
144303 (1552) sodnicaN
»

Prepoved prodaje Snusa (fuge)

Oddelek: Loža
4417333 (5892) sodnicaN
»

Elektronska cigareta - varnost uporabe (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9940614 (10376) BCSman

Več podobnih tem