» »

Nakup igre preko www.g2a.com/

Nakup igre preko www.g2a.com/

urby6300 ::

Pozdravljeni,

ima mogoče kdo izkušnje z nakupom igre preko strani https://www.g2a.com/. Imajo veliko različnih načinov plačila in tudi igro takoj dobiš.

Zanimam se za nakup bf4.

Če ima kdo izkušnje naj prosim komentira kako je bil zadovoljen.

LP
ATI radeon 5770HD , 4gb ram , Windows 7

kr?en ::

Nabavil BF4 za 35eur. Placal s Paypalom. Dobil kljuc v roku 10min.

BorutO ::

Ne poznam te strani. Če mogoče iščeš želeno igro, probaj na tej spletni strani: www.gameshop.si ... dostikrat sem si kaj kupil preko te strani, zdaj pa pač vse igre kupujem preko steama. Tako, da če imaš možnost, preveri tudi na steam shop, tam majo tudi vsak dan neko akcijo, ki prodajajo kako igro tudi do 80% ali več bolj poceni, kot je fiksna cena.

kr?en ::

BF4 ni na Steamu, v taki akciji so pa ponavadi spili, ki jih noben noce igrat oz. so ze starejsega letnika/indie igre. Na Originu karkoli kupovat je pa neumnost, ker je vse precenjeno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kr?en ()

veqlargh ::

Tud jaz sem kupil ključ za BF4 na tej strani (G2A), vse OK.

BigSexy ::

Na kinguinu je še ceneje - http://www.kinguin.net/category/1293/ba...
To Infinity And Beyond !

Good Guy ::

nabavu bf4.. takoj dobu key. brez problema
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

rpange44 ::

g2a.com je super kupil Fifa 14 in bovi Cod.........ključ dobiš v parih minutah......super trgovina

SneakySneaky ::

Kupil 2 game carda in MoP prek g2a, dobil v 10 ninutah, super so. Predlagam da si pogledaš tut njihov goldmine:) tuki je link do bfja btw,

[brisan referral link]

Aja pa ce rabis se 5% popusta na njihovo ceno uporab tole kodo pri nakupu

NICI-26PJ-2IEG

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Master Chief ::

Pozdravljeni, že lep čas gledam če bi bila kakšna pametna cena za DLC mape pri Black Ops 2, in sem našel tole spletno stran. Zanimam se namreč za nakup tegale paketa https://www.g2a.com/call-of-duty-black-...

Na STEAMU je skoraj 50 EUR kar je absolutno preveč in niti v najbolj norih sanjah ne pride v poštev. Cena na tej strani je malce bolj normalna, čeprav še zmeraj za tako špilarijo preveč ,ampak naj bo.

Zanima me ali je zadeva ZANESLJIVA in ali bo koda prijela? Vem, da ste eni poskusili z BF4 in je delalo, vendar BF uporablja ORIGIN. Zanima me, kakao se zadeva obnaša s STEAMOM?

yoco ::

Kaj vi izberete pod opcijo "select your location"? Če izberem slovenijo mi zaračuna še ddv :|

Virjan ::

Dobra stran kar se tice nakupov iger, nakup antivirusnih programov pa odsvetujem, kupil NOD32 kljuc, itak je bil invalid, poslal complaint, pa se mi javijo po enem tednu kje naj aktiviram, itak da ne dela, posljem printscreen nazaj in potem vse tiho je bilo....

Machete ::

yoco je izjavil:

Kaj vi izberete pod opcijo "select your location"? Če izberem slovenijo mi zaračuna še ddv :|


Pustiš na default: Outside European Union | 0% VAT

@Master Chief: Ja dela vse bp. Zadnjih par naslovov, sem preko g2a nabavil. vse bp. Key dobiš v minuti. Pa stisni thumb up, ko bo vse ok. Da daš rating je kul, ker imajo potem drugi feedback na pogled. So pa kakšne igre oz. založniki malo bolj občutljivi na regije, kot drugi. To se ti splača malo pogooglat prej ali pa pač regijsko ustrezno nabavit. Saj povsod piše za katero regijo naj bi bil key.
Lp

Insan3Lik3 ::

Virjan je izjavil:

Dobra stran kar se tice nakupov iger, nakup antivirusnih programov pa odsvetujem, kupil NOD32 kljuc, itak je bil invalid, poslal complaint, pa se mi javijo po enem tednu kje naj aktiviram, itak da ne dela, posljem printscreen nazaj in potem vse tiho je bilo....


si kupil prav od g2a al od kakega kupca ki je prodajal preko g2a? maš sicer 2 različna načina nakupov
NZXT s340 White | Gigabyte GA-B85-HD3 | Intel i5-4690K | Corsair Vengeance 8GB
1600MHz DDR3 | Gigabyte GTX 970 G1 Gaming | Transcend SSD SSD370, 256 GB |
Western Digital Black 1TB | Corsair CS750M 750W

Virjan ::

Hmm pomoje sem jo kupil direkt, ko je bil christmas sale, sem pa vzel tudi tisto garancijo na key za okoli 1$ v primeru, da ce ni pravi, da dobim refund...sem pa videl, da nisem edini, jih je kar nekaj na forumu jokalo, da jim 'ne prime'.

yoco ::

Machete je izjavil:

yoco je izjavil:

Kaj vi izberete pod opcijo "select your location"? Če izberem slovenijo mi zaračuna še ddv :|


Pustiš na default: Outside European Union | 0% VAT

@Master Chief: Ja dela vse bp. Zadnjih par naslovov, sem preko g2a nabavil. vse bp. Key dobiš v minuti. Pa stisni thumb up, ko bo vse ok. Da daš rating je kul, ker imajo potem drugi feedback na pogled. So pa kakšne igre oz. založniki malo bolj občutljivi na regije, kot drugi. To se ti splača malo pogooglat prej ali pa pač regijsko ustrezno nabavit. Saj povsod piše za katero regijo naj bi bil key.
Lp

Hvala! :)

kotaX7 ::

Mene tudi zanima nekaj, izberem neko kodo ki je region locked na EU. Ali moram v košarici pod select your location izbrati Slovenijo (gre za to da je dražje če jo izberem)?

Trololololol ::

Kvaj?
Pod lokacijo lahko izbereš karkoli, itak je njim vseeno. Vsa razlika je le pri tebi in tvoji višini plačanega davka.

IcyFox ::

Mene pa stran zdaj po novem vpraša za Billing adress? Kaj naj izberem, nato da Slovenije ni na seznamu?

Heavy ::

IcyFox je izjavil:

Mene pa stran zdaj po novem vpraša za Billing adress? Kaj naj izberem, nato da Slovenije ni na seznamu?


Jaz sem tisto izpustil, račun pa dobil na email.
#TeamFelix

IcyFox ::

Mene ne izpusti mimo brez tega, da izberem državo...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Steam - Nakup iger (strani: 1 2 3 4241 242 243 244 )

Oddelek: Igre
121941866821 (4800) oo7
»

nakup prek cdkeys ali instant gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
608955 (2392) yayo
»

G2A igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17924407 (4732) vres.ales
»

ReCore

Oddelek: Igre
354431 (2514) BivšiUser2
»

Fifa 16 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11416449 (8703) Beskomedo

Več podobnih tem