» »

SAHD

SAHD

vostok_1 ::

"Stay at home dad". It's happening guys.

http://www.gq.com/life/mens-lives/20131...


Če me občutek ne vara, sem prepričan, da lahko pričakujemo tudi nanizanko "Desperate housedads". Ko žena dela po 10 ur v službi, gospodinjec (??) pa doma natepava vrtnarko. ;)

jype ::

Boring reading, ampak super.

Tradition sucks.

vostok_1 ::

/some sarcasm ahead

Iskreno povedano, sploh se ne bi bunil. Služba je stresna in vsakič ko prideš domov si delček življenja pustil tam. Fuck that. Raje sem doma s svojim otrokom, ga učim, rihtam, se ukvarjam s svojimi hobiji (ko je čas), plača pa vse žena. Če me dobro plača, se odpovem še svojim volilnim pravicam...itak niso pol kurca nič vredne. Če pa pride pjana domov in se nasilno obnaša pa jo bom policiji prjavu pa preživnino cuzal.

It probably wouldn't be that bad really.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

GGGGG ::

Kje točno ti vidiš problem? V tem, da kdaj celo kak fotr preživi nekaj časa s svojimi otroki?

Sicer si pa do sem lepo zadel, potem pa ne sledim več.

skreno povedano, sploh se ne bi bunil. Služba je stresna in vsakič ko prideš domov si delček življenja pustil tam. Fuck that. Raje sem doma s svojim otrokom, ga učim, rihtam, se ukvarjam s svojimi hobiji (ko je čas),

PacificBlue ::

Če pa pride pjana domov in se nasilno obnaša pa jo bom policiji prjavu pa preživnino cuzal.


Now, thats funny.:))

Ženo moraš držati na 10 metrski ketni, da lahk pride vsaj v dnevno sobo:)

Če si sposoben reševati probleme v dvoje, ni nikoli nič težko.

jype ::

vostok_1> plača pa vse žena.

Čemu bi morala karkoli plačati žena? Zdaj smo v kapitalizmu. Ni več nujno treba delat, da imaš zagotovljeno materialno eksistenco.

vostok_1 ::

No no, saj sem napisal malo sarkazma. Ampak ja, glavni prihodek, bi žena not nesla recimo.

GGGGG ::

Še vedno ne vidim kaj je slabega v tem. Lahko razložiš?

vostok_1 ::

Kje pa sem reku, da je slabo? Ravno obratno. Tako življenje morda sploh ne bi bilo slabo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plačevanje preživnine (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11241251 (21889) bambam20
»

Selitev

Oddelek: Loža
205285 (1109) zuz3k

Policija | Kazen po pošti

Oddelek: Loža
172676 (2409) kuglvinkl

Več podobnih tem