» »

Naročanje preko Aliexpress

Naročanje preko Aliexpress

««
174 / 189
»»

darck ::

Tudi tista arhiva lahko sama od sebe popusti in gre vse v maloro in jaz si glede sigurnosti ne mislim nikoli zajebavati s prepoceno robo in kar se tiče okrog teh malih zapisljivih medijev USB ključi kartice sam prisegam najbolj na SanDisk in sigurno ne mislim kupovati nobene kitajske robe čeprav jih je ogromno in poceni. Drugače pa tudi hvala bogu nimam veliko podatkov katere moram imeti shranjene na diskah ali podobnih zadevah saj tistih nekaj posnetkov in slik lahko imam z lahkoto shranjene že na kakem disku ali celo USB ključu SD kartici. Sploh pa mi ni jasno od kje vi imate po 100 TB in več teh datotek za shraniti a to shranjujete 4K filme al kaj?

DarwiN ::

Ne se hecat Miko.. Pol je pač disk pretental tudi ta SW od Hojnika.

Zagotovo nimaš 4TB diska.. In tip prodaja 16TB različice za ~23€... Lepo te prosim.. 16TB kapacitete sploh ne dobiš v tako majhnem formatu, kaj šele za takšno ceno.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Ganon ::

miko22 je izjavil:

Kupil sem tole zadevo(4TB). obljubljena hitrost je 150MB/s
https://www.aliexpress.com/item/1005005...

Jaz sem danes kopiral.....15MB/s

prodajalec napisal:
The running speed of the product is related to the equipment you use and the format you use. Please format it in other formats and try it on other equipment. Thank you
formatirano v NTFS. Me malo nateguje ta kitajec, kajne?


Če bi pred nakupom preletel odzive kupcev, bi vedel.

DarwiN ::

Evo tale tipo spodaj je čakal 96 ur, da je program prečekiral do konca... "8Tb disk" je v resnici ~58Gb disk.

You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

miko22 ::

Odzivi kupcev so fenomenalni, razen enega, ki trdi isto kot jaz da je hitros 15MB/s
jaz sem gor naložil že za 1TB podatkov. Skopiral nazaj čez 100Gb. Vse deluje.
ne vem zakaj me prepčujete kaki šit sem kupil. Saj sem reko, hitrost je za en drek, arhiva je kul.

DarwiN ::

Odzivi so skoraj vsi bili podani 3. oz. 4. maja... Tip je postavil izdelek na prodajo, preko VPNa oddal pozitivne odzive "kupcev" iz vseh koncev sveta in bazinga!

Skratka, ko boš končno dojel prevaro, ključek vrži v smeti oziroma uporabiš za nepomembne majhne podatke. Ker smo že videli, da človek zadevo postavi na bolho in poskuša naprej nategnit. :S
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

miko22 ::

DarwiN je izjavil:

Odzivi so skoraj vsi bili podani 3. oz. 4. maja... Tip je postavil izdelek na prodajo, preko VPNa oddal pozitivne odzive "kupcev" iz vseh koncev sveta in bazinga!

Skratka, ko boš končno dojel prevaro, ključek vrži v smeti oziroma uporabiš za nepomembne majhne podatke. Ker smo že videli, da človek zadevo postavi na bolho in poskuša naprej nategnit. :S


Dobra ideja. Kupim 10 diskov, pol pa prodajam na bolhi. Kak se nisem tega spomnil :D

darck ::

Jaz trenutno uporabljam tudi kar SSD od prenosnika in deluje kar hitro in da moram imeti še kakšnega bi mi bilo že 2TB velikost več kot dovolj in potem bi sigurno nabavil kakega SSD z USB 3.0 podporo ali Thunderbolt in seveda to bi me stalo krepko preko 100 Eur samo tako pač je hočeš nekaj dobrega in zanesljivega potem moraš tudi kakšen Euro več dati saj sekret papir že stane 5 in več Eur

45cal ::

Skopiral nazaj čez 100Gb. Vse deluje.

Torej tako praviš? Potemtakem je to kartica z vsaj 128gb prostora za skoraj 19€? Nisem vedel, da je Aliexpress tako drag v primerjavi z našimi trgovinami. Enako se lahko pri nas dobi za precej manj.



Če se pa boš odločil za prodajo se lahko potem pridružiš tem bebcem. Verjetno tako posluje gospod Nekrep s svojim dropshippingom.




Zgodovina sprememb…

  • spremenil: 45cal ()

Ganon ::

miko22 je izjavil:

Odzivi kupcev so fenomenalni, razen enega, ki trdi isto kot jaz da je hitros 15MB/s
jaz sem gor naložil že za 1TB podatkov. Skopiral nazaj čez 100Gb. Vse deluje.
ne vem zakaj me prepčujete kaki šit sem kupil. Saj sem reko, hitrost je za en drek, arhiva je kul.


Jaz te ne. Sem razumel, da te je presenetila hitrost.

hojnikb ::

miko22 je izjavil:

Pravkar sem kopiral nazaj 110Gb. brez problema.

hojnikb je izjavil:


Če ne verjames, pozeni tale program in poročaj
https://h2testw.en.lo4d.com/windows

Zagnal, našel za zapisovat 3,5TB
Zagnal nisem, ker je pisalo 51 ur.
Tak, da razen hitrosti zadovoljen. Itak pa sem že prekopiral čez 100Gb, tak da.
Me pa čudi, da se disk nič ne greje. Hladen, ko špricar :D

Glavno da dela.


pusti do konca. Če je res 4TB smo ti dolzni pivo, če ne, se bos posipal z pepelom od vseh neumnosti, k si jo uspel napisat...
Disk zagotovo ni 4TB. Če bos stvar odpru, bos nasel not ali microSD kartico (katere sploh ne obstajajo večje od 1TB) ali kaksn usb kjuc (again, same deal).

Da nebo potem jokcanja, kako dejansko nimas arhiv. Pa se ena stvar; poleg tega da nimas vec k ~60GB disk v realnosti, se retencija podatkov na teh poceni flash napravah meri v mescih, ne letih...

DarwiN je izjavil:

Ne se hecat Miko.. Pol je pač disk pretental tudi ta SW od Hojnika.

Zagotovo nimaš 4TB diska.. In tip prodaja 16TB različice za ~23€... Lepo te prosim.. 16TB kapacitete sploh ne dobiš v tako majhnem formatu, kaj šele za takšno ceno.


Sploh ni finta s katerim softwareom testiras. Flash kontroler ma v firmware-u zapisano da fejka poljubno kapaciteto, neodvisno od dejanske velikosti flash cipov. Če gres gledat produkcijska orodija za taksne kontrolerje, bos nasel prav zavihek, kjer se da nastavljat te parametre za "fejkat". So shit's real.

če spustis h2testw skos, bo zagotovo pokazal napake. Verjetno ze pri zapisovanju.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

hojnikb ::

miko22 je izjavil:

Odzivi kupcev so fenomenalni, razen enega, ki trdi isto kot jaz da je hitros 15MB/s
jaz sem gor naložil že za 1TB podatkov. Skopiral nazaj čez 100Gb. Vse deluje.
ne vem zakaj me prepčujete kaki šit sem kupil. Saj sem reko, hitrost je za en drek, arhiva je kul.


Zato, ker si dejansko kupil shit. In ne samo da si kupo shit, skoraj zagotovo bos tudi ob podatke (zato ti tudi seremo,da nehaj uporablat to). Kot sem reku, poskusi večjo arhivo dol skopirat in odpret. ALi pa naredi ze tisti h2testw test. Lahko sam par 100GB, bo dovolj.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

miko22 ::

Ok, fantje, bom naredil test. danes začnem...počakajte nekaj dni, da pride test naokoli. Bom javil rezultat.

DarwiN ::

Skoraj zagotovo je 60 ali 120gb kapacitete.. Tko da bo hitreje, da posnameš za 150-200gb filmov in jih probaš zagnat+presukat na ključku.

Najbrž uporabijo rabljene in odpadne flash čipe vseh oblik in velikosti do 128-256gb, ki sicer nič ne stanejo in so zelo razširjeni.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

miko22 ::

Evo, čez 500Gb že preizkušeno
 test

test




edit: kak se tu slika pravilno vstavi? Preko ikone "vstavi sliko", mi tako pokaže.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miko22 ()

darkolord ::

Toliko je zapisano; ko bo začelo brat, boš videl, koliko je v resnici

Zgodovina sprememb…

nooby ::

Kako pa to da Aliexpress nima možnoati PAYPAL plačila?
i7 9990k | Msi 2080ti |
Crucial 32gb |
Asus Z390 |

hojnikb ::

provizija paypala..
#brezpodpisa

Oldi ::

A je že kdo pogruntal, kaj je ta Free Shipping, v primeru na sliki lahko izbiraš med dvema FS dostavljalcema, eden z drugi brez trackinga.
 2 x Free shipping

2 x Free shipping

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oldi ()

Opkow ::

miko22 je izjavil:

Evo, čez 500Gb že preizkušeno
 test

test


edit: kak se tu slika pravilno vstavi? Preko ikone "vstavi sliko", mi tako pokaže.

Tako se vstavi sliko ...


Zapisalo ti bo vse ... do konca, kolikor ima kapacitete, na ključ. Bolj pomembno je, kaj boš lahko prebral dol.
Kot sem že napisal, nekaj časa bo dejansko fizično zapisoval na ključ. Preko tega, gre pa samo še v sekret (dev/null). Videl boš imena datotek in kvazi velikost, ko boš kopiral nazaj, bodo pa errorji.

novascena ::

Zdravo,

že kar nekaj let nisem naročil nič iz kitajskega trga in vidim, da so se stvari spremenile. Zanima me sledeče:
- iz AliExpressa je vse več ali manj s poštnino (kupujem recimo tole). Ali je na to še davek ali kakšna carina?
- kako se najbolj varno plačuje za AliExpressu in pri podobnih prodajalcih?
- ali obstaja še kaj, razen Alibaba, ebay, Amazon???

Hvala.

Orias ::

Sam imam en podobni ključ (1 TB). Sem ga kupil v tisti akciji trije artikli za 2.99 USD. Najprej sem na ključ posnel en film v hd kvalieti. Ključ priključim na TV in film normalno predvaja. Sem bil pozitivno presenečen. Potem se odločim, da na ta ključ skopiram za kakih 100 Giga filmov in MP3jev. Ko je bilo gor zapisanih več kot 100 Giga podatkov mi je še predvajanje MP3jev štekalo v avtu :D :D. Sej kaj več nisem pričakoval :D :D. V bistvu je pisanje delovalo hitreje, kot branje na ključ. Potem sem se malo poigral in poskušal "zapolniti" USB ključ. Kakšno uro in pol je nekaj mlelo. Potem pa računalnik ni več zaznal USB ključa.

hojnikb ::

poisces tip kontrolerja in reflashas tako, da ti zaznava pravilno kapaciteto, pa nebo tezav..
#brezpodpisa

errhec ::

novascena je izjavil:

Zdravo,

že kar nekaj let nisem naročil nič iz kitajskega trga in vidim, da so se stvari spremenile. Zanima me sledeče:
- iz AliExpressa je vse več ali manj s poštnino (kupujem recimo tole). Ali je na to še davek ali kakšna carina?
- kako se najbolj varno plačuje za AliExpressu in pri podobnih prodajalcih?
- ali obstaja še kaj, razen Alibaba, ebay, Amazon???

Hvala.



Izberi katerikoli aliexpress shipping.
dd

Ganon ::

Nisem še videl te opcije pri pošiljanju: Special Line-YW. Naj izberem to, ali AliExpress Standard Shipping? Oboje je plačjivo.

cypena ::

Aliexpres standard shipping je pomoje bolj ziher, da gre mimo carine brez stroškov.
Če bodo seveda res s tem kurirjem poslali. Opažam, da zelo radi zamenjajo kurirja za cenejšega, čeprav si izbral in plačal dražjega, potem so pa še dodatni stroški s postopkom in potencialno še z DDV, če prodajalec še tam ni pravilno izpolnil deklaracije oziroma nekega obrazca katerega imena se zdaj ne spomnim.
Imam občutek, da je vedno več tega na tej platformi.
če seješ veter, boš po vsej verjetnosti požel vihar...
pa lep dan želim :)

novascena ::

Kdaj oz. nad katerim zneskom pa je sedaj potrebno doplačilo (carina, davek)? Včasih je bilo 22 €. Koliko pa je sedaj?

Groot ::

novascena je izjavil:

Kdaj oz. nad katerim zneskom pa je sedaj potrebno doplačilo (carina, davek)? Včasih je bilo 22 €. Koliko pa je sedaj?


0 EUR, če ne izbereš pravega shippinga. Za kaj več si boš pa moral prebrati zadnjih part strani, ker je bilo vse to že stokrat ponovljeno, ampak se očitno nobenemu ne ljubi niti par postov nazaj pogledati.

Tidule ::

Ne glede na to kateri shipping izberes se placa ddv za vse posiljke.

MacGyver141 ::

novascena je izjavil:

Kdaj oz. nad katerim zneskom pa je sedaj potrebno doplačilo (carina, davek)? Včasih je bilo 22 EUR. Koliko pa je sedaj?


Do 150EUR ti aliexpress zaračuna davek in ponavadi ni drugih stroškov (zato se vzema aliexpress shipping). Nad 150EUR ti aliexpress ne računa davka in plačaš carino in davek pri naši pošti oz. kjer ti carinijo (28EUR carina + DDV pri pošti slovenije).

Zgodovina sprememb…

miko22 ::

Fantje, zapisovanje je šlo ok skozi, verifying pa pa situacija sledeča po 9 urah. Ni še konec

Warning: Only 3999753 of 3999983 MByte tested.
The media is likely to be defective.
57.9 GByte OK (121471608 sectors)
476.5 GByte DATA LOST (999411080 sectors)
Details:0 KByte overwritten (0 sectors)
0 KByte slightly changed (< 8 bit/sector, 0 sectors)
476.5 GByte corrupted (999411080 sectors)
0 KByte aliased memory (0 sectors)
First error at offset: 0x0000000e7a14f000
Expected: 0x0000000e7a14f000
Found: 0x0000000000000000
H2testw version 1.3


Bom dal celoten rezultat. Ima še do konca 58 ur.

hojnikb ::

No evo, si dobil odgovor na svojo vprašanje. Kupil si zelo drag 64GB kjuček... Nwm kaj bi še rad testiral, sj nebo magično plac nastal...

The media is likely to be defective.
57.9 GByte OK (121471608 sectors)
476.5 GByte DATA LOST (999411080 sectors)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

miko22 ::

Očitno je še več placa gor, saj sem uspešno na disk kopiral 1 TB podatkov, prenesel pa sem jih nekaj če 100Gb(uspešno). Bom videl končni rezultat.
Upam, da je ta test zanesljiv.
Sem pa že odpr dispute pri prodajalcu.

hojnikb ::

Očitno je še več placa gor, saj sem uspešno na disk kopiral 1 TB podatkov, prenesel pa sem jih nekaj če 100Gb(uspešno). Bom videl končni rezultat.


Ne, ni, ker nisi uspešno zapisal ničesar (razn tistih ~58GB).... To da si ti copy-pastal za 100GB filmov gor in dol, še ne pomeni, da so se uspešno zapisal oz. prebral. You know, Windows keširanje pa to....
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Tidule ::

miko22 je izjavil:

Očitno je še več placa gor, saj sem uspešno na disk kopiral 1 TB podatkov, prenesel pa sem jih nekaj če 100Gb(uspešno). Bom videl končni rezultat.
Upam, da je ta test zanesljiv.
Sem pa že odpr dispute pri prodajalcu.


Kar si zgoraj kopiral ti jasno pove, da gor ni placa nič več kot 58 GB in tudi uspešno si zapisal samo in le 58GB. Vse ostalo je corrupted in neuporabno.

barakus ::

Dobil sem obvestilo od pošte, da je prispela pošiljka pošiljatelja PO BOX EK8114 VU, VANUATU, glede na tracking naj bi to bila Aliexpress-Cainiao pošiljka, ali se je še komu kdaj to zgodilo? Sem mislil da za cainao ni carine?

bbf ::

barakus je izjavil:

Dobil sem obvestilo od pošte, da je prispela pošiljka pošiljatelja PO BOX EK8114 VU, VANUATU, glede na tracking naj bi to bila Aliexpress-Cainiao pošiljka, ali se je še komu kdaj to zgodilo? Sem mislil da za cainao ni carine?

Nekej grejo ene stvari čez Vanatau zadnje cajte. Pa ni nujno, da je to naročilo izpred parih tednov, lahko da je kaka zadeva izpred pol leta, za katero si že dobil keš nazaj. Tracking čudno da ti štima, pri meni je bil tracking nesledljiv. Na vseh treh primerih, ki so šli skozi Vanatau.

edi123 ::

Mislite je to za kaj ali je plastik fantastik?

https://m.aliexpress.com/item/100500523...

hojnikb ::

za kaksne nepoznavalke bo ze dobra za prelisičit, to je pato...
#brezpodpisa

edi123 ::

Za sebe mam to ne za druge, lepa ura je, samo da kaže čas in da ni plastična. Glede na reviewe ter yt video očitno ni tak svoh.

__Devil__ ::

Nisem dobil odgovora od nobenga, pa sem "po nesreči" naročil 3 izdelke s to novo poštnino "Free shipping" (samo to- v zelenem) Nevem, če je to tisti "Choice" poštnina, ki jo omenjate? Sedaj bom videl, če bo carina ali ne, ker cene za tiste 3 cenejše izdelke so bile solidne, če pa bo brez dodatnih stroškov potem pa se že skoraj splača :D

Če že ima kdo kako izkušnjo s to novo opcijo poštnine naj napiše, če je carina ali ne. VAT included pa tako piše pri vseh poštninah (tudi china post) tako, da to nič ne pove. Ponavadi imajo to opcijo tisti izdelki, ki so pod "deals" ali pa "pick 3 for 3$ ipd. Ter imajo po 100k+ naročil, nevem, če je to res, tako piše :)

Tidule ::

Carina se placa nad 150 eur, ddv se placa za vse izdelke neodvisno od postnine. Tako da pojma nimam kaj bi rad povedal.

FoxKnox ::

edi123 je izjavil:

Mislite je to za kaj ali je plastik fantastik?

https://m.aliexpress.com/item/100500523...

Jaz imam sicer uro znamke Lige kupljeno na AE že 5 let, menjam samo baterijo enkrat na 1,5 leta. Dela in fancy izgleda.

__Devil__ je izjavil:

Nisem dobil odgovora od nobenga, pa sem "po nesreči" naročil 3 izdelke s to novo poštnino "Free shipping" (samo to- v zelenem) Nevem, če je to tisti "Choice" poštnina, ki jo omenjate? Sedaj bom videl, če bo carina ali ne, ker cene za tiste 3 cenejše izdelke so bile solidne, če pa bo brez dodatnih stroškov potem pa se že skoraj splača :D

Če že ima kdo kako izkušnjo s to novo opcijo poštnine naj napiše, če je carina ali ne. VAT included pa tako piše pri vseh poštninah (tudi china post) tako, da to nič ne pove. Ponavadi imajo to opcijo tisti izdelki, ki so pod "deals" ali pa "pick 3 for 3$ ipd. Ter imajo po 100k+ naročil, nevem, če je to res, tako piše :)


Če to misliš tiste " choice*izdelke za 2.99, kjer moraš naročiti najmanj 3, je ok.Ponavadi grejo z saver shipping ali celo s standard , v combined paketu.ni problema.Ni stroškov
Tudi drugače ti zeleni free shipping gredo preko AE skladišč in preko Madžarske brez dodatnih stroškov

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FoxKnox ()

edi123 ::

FoxKnox je izjavil:

edi123 je izjavil:

Mislite je to za kaj ali je plastik fantastik?

https://m.aliexpress.com/item/100500523...

Jaz imam sicer uro znamke Lige kupljeno na AE že 5 let, menjam samo baterijo enkrat na 1,5 leta. Dela in fancy izgleda.

__Devil__ je izjavil:

Nisem dobil odgovora od nobenga, pa sem "po nesreči" naročil 3 izdelke s to novo poštnino "Free shipping" (samo to- v zelenem) Nevem, če je to tisti "Choice" poštnina, ki jo omenjate? Sedaj bom videl, če bo carina ali ne, ker cene za tiste 3 cenejše izdelke so bile solidne, če pa bo brez dodatnih stroškov potem pa se že skoraj splača :D

Če že ima kdo kako izkušnjo s to novo opcijo poštnine naj napiše, če je carina ali ne. VAT included pa tako piše pri vseh poštninah (tudi china post) tako, da to nič ne pove. Ponavadi imajo to opcijo tisti izdelki, ki so pod "deals" ali pa "pick 3 for 3$ ipd. Ter imajo po 100k+ naročil, nevem, če je to res, tako piše :)


Če to misliš tiste " choice*izdelke za 2.99, kjer moraš naročiti najmanj 3, je ok.Ponavadi grejo z saver shipping ali celo s standard , v combined paketu.ni problema.Ni stroškov
Tudi drugače ti zeleni free shipping gredo preko AE skladišč in preko Madžarske brez dodatnih stroškov

No super, vidim da ni samo olevs, bom kar nabavil eno.

Ker že 20 let nisem nosil ure me zanima kako se prilagaja pas pri "kovinskem pasu" če bi hotel malo ožji ali širši pas? Za usnjeni pas mi je jasno ima več lukenj in ena bo ziher v redu. So kakšne prednosti/slabosti enega ali drugega pasu?

FoxKnox ::

Pri kovinskem paščku za uro se odstrani en ali več glidov, orodje , palčka je prilocena po navadi

miko22 ::

Evo, test je končan. Rezultat spodaj. Imeli ste prav.

Warning: Only 3999753 of 3999983 MByte tested.
The media is likely to be defective.
58.1 GByte OK (121864720 sectors)
3.7 TByte DATA LOST (8069629424 sectors)
Details:0 KByte overwritten (0 sectors)
0 KByte slightly changed (< 8 bit/sector, 0 sectors)
3.7 TByte corrupted (8069629424 sectors)
0 KByte aliased memory (0 sectors)
First error at offset: 0x0000000e7a14f000
Expected: 0x0000000e7a14f000
Found: 0x0000000000000000
H2testw version 1.3
Reading speed: 16.2 MByte/s
H2testw v1.4

Webmojster ::

Da si sposodim malo temo..

Kako pa je kaj z banggoood.com? A tudi pošiljajo prek madžarske ali drugih eu držav da ni potrebno plačat ddv?

hojnikb ::

miko22 je izjavil:

Evo, test je končan. Rezultat spodaj. Imeli ste prav.

Warning: Only 3999753 of 3999983 MByte tested.
The media is likely to be defective.
58.1 GByte OK (121864720 sectors)
3.7 TByte DATA LOST (8069629424 sectors)
Details:0 KByte overwritten (0 sectors)
0 KByte slightly changed (< 8 bit/sector, 0 sectors)
3.7 TByte corrupted (8069629424 sectors)
0 KByte aliased memory (0 sectors)
First error at offset: 0x0000000e7a14f000
Expected: 0x0000000e7a14f000
Found: 0x0000000000000000
H2testw version 1.3
Reading speed: 16.2 MByte/s
H2testw v1.4

shocker....
#brezpodpisa

MacGyver141 ::

Webmojster je izjavil:

Da si sposodim malo temo..

Kako pa je kaj z banggoood.com? A tudi pošiljajo prek madžarske ali drugih eu držav da ni potrebno plačat ddv?


Nazadne mi je šlo cez belgijo. Velik robe imajo tudi v EU, drugače pa še nisem plaču carine pri njih.

Vuli ::

barakus je izjavil:

Dobil sem obvestilo od pošte, da je prispela pošiljka pošiljatelja PO BOX EK8114 VU, VANUATU, glede na tracking naj bi to bila Aliexpress-Cainiao pošiljka, ali se je še komu kdaj to zgodilo? Sem mislil da za cainao ni carine?

Isto meni, UAxxxxxVU, sem pa pričakoval da se bo ustavilo na carini
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

««
174 / 189
»»