» »

Asistenca Triglav, vaše izkušnje

Asistenca Triglav, vaše izkušnje

jalovec09 ::

Zanimajo me vaše izkušnje s to asistenco.
Če avto crkne na avtocesti, med vikendom, koliko časa ste čakali na avtovleko, so kaj komplicirali.
Kako je v primeru nesreče (karambol, guma) tud pridejo.
Sem prebral njihove storitve a me zanimajo vaše realne izkušnje.

Sem pa enkrat klical eno avtovleko pa so mi rekli Kranjska Gora-Vrhnika med vikendom, zvečer, cena okol 250 evrov.

fosil ::

Koristil že dvakrat :P
Obakrat je prišel AMZS in nikoli komplikacij.
Oboje je bilo med vikendom, ampak ni bilo kaj posebej za čakat, se ne spomnim točno, mislim da ni bilo več kot pol ure.
Enkrat je bil prazen akumulator zaradi prižganih luči, so priklopil toliko da sem vžgal in to je bilo to.
Drugič je bila okvara. Ker je bil vikend so me odpeljali na pooblaščeni servis, kjer imajo varovanje in sprejem 24/7, nato pa v ponedeljek na drug servis z bolj življenjskimi cenami.
Tako je!

St235 ::

pridejo tudi ob prometni nesreči, čakalna doba pa je odvisna predvsem od tega koliko si oddaljen od najbližjega pogodbenega partnerja.

clothes ::

Koristil že večkrat.
V razlčnih situacijah in državah. Najdlje sem čakal 45min.
Vedno sem dobil nadomestno rent a car vozilo. Razen takrat ko so mi samo pomagali zagnati moj avto z boosterjem (slaba baterija).
Če je bil moj avto nevozen, ga je vleka odpeljala kamor sem naročil.

Sam imam asistenco plus, ker nudi nadomestno vozilo za več dni in več kilometrov za vleko pokvarjenega vozila.

jalovec09 ::

Se pravi se splača.

SkIDiver ::

Odtrgalo jermen na motorju. Poklical asistenco in čez par minut me je poklical pogodbenik s katerim sem se zmenil kje in kdaj bo avto pobral in kje ga bo odložil. Nobenih težav, kvalitetno in strokovno. Preden je avto naložil na avtovleko me je možakar poklical, da sva skupaj potrdila vse praske na avtu. Meni je vsekakor vredno plačati za asistenco.

pablic ::

Koristil prejšnji teden, avtovleka prišla v pol ure, dobil nadomestno vozilo za 4 dni, pokvarjen avto zapeljali na servis. Zadovoljen!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Članstvo AMZS , vleka vozil omejitev km ??

Oddelek: Na cesti
2810246 (6136) lopov
»

Vprašanje glede pritožbe oz. izpodbijanja zavarovalnega zahtevka.

Oddelek: Loža
395522 (4558) Mare2
»

Asistenca Triglav, avtovleka

Oddelek: Loža
4519702 (18494) AngelOfDeath
»

Avtovleka

Oddelek: Pomoč in nasveti
93276 (2944) kixs

Več podobnih tem