» »

Motor brez izpita

Motor brez izpita

krOOokO ::

Star sem 16 in nameravam si kupiti motor, za katerega ne rabiš izpita, ker si mi ga trenutno ne splača delati, saj bom čez dobro leto šel delati izpit za avto...

Zanima me, kaj priporočate, da kupi oz. kaj se najbolj splača...

LP

hojnikb ::

splača se počakat in nardit izpit za avto....potem pa razmišlat naprej ;)
#brezpodpisa

krOOokO ::

Ja, vendar vseeno rabim nekaj trenutno, za voznjo do šole itd...

Yacked2 ::

kolo
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

krOOokO ::

Hvala za zelo koristne predloge :)

enpac ::

Za kateri motor pa ne rabis ispita ? Al mas v mislih oni moped, ki ne gre vec kot 30 ker potem je definitivno bolsa izbira pecikl :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: enpac ()

hojnikb ::

kolo v vsakem primeru... bolje za zdravje in denarnico. In pa tale 25km/h je vprašanje kolk časa bo še brez registracije in vsega...
#brezpodpisa

krOOokO ::

Ne vem zato pa vprašam, zanmia me če se da dobiti kakšenga, da gre brez blokade vsaj čez 50, če ne je kolo res boljša izbira....

hojnikb ::

krOOokO je izjavil:

Ne vem zato pa vprašam, zanmia me če se da dobiti kakšenga, da gre brez blokade vsaj čez 50, če ne je kolo res boljša izbira....

če bi rad bil v prekršku, potem lahko praktično vsak 25kmh motor predelaš tak...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

krOOokO ::

Bom kupil potem nekaj takega, po možnosti ze predelanega..

mihec87 ::

krOOokO je izjavil:

Bom kupil potem nekaj takega, po možnosti ze predelanega..


Še vedno si v prekršku, saj nima veze a si ga predelal sam ali kupil predelanega...Ne se igrat da ne boš izpit za avto delal še kasneje kot čez 1,5leta..

Kamran ::

Hojla,

Perverzna ideja - če bi si kakšnega Tomos-ovega motorčka kupil in ga predelal na HHO, bi bil še zmeraj v prekršku ? 8-O

ToniT ::

DA!

Starodavni ::

Ali je tako težko živeti brez motorja? Sploh ob tem, da boš delal izpit za avto čez 1 leto in pol.

Do šole pa še kje se lahko pelješ s kolesom, prihraniš denar, ceneje je in hitrost kolesarjenja je povprečno 20-25 km/h isto kot za tak šibak motor, z eno razliko - ne kuriš denarja in nimaš dodatnih stroškov.

Dajte včasih malo pomisliti na druge stvari, ki pridejo s samim nakupom, ne samo da rečete. Kupil bom motor in WAW. Pol pa jamranje, da je gorivo drago in da nimaš dovolj žepnine itd.

Ko malo razmislim se mi zdi, da je bil motor dober samo za hladnejše čase, pa še takrat sem ga bolj občasno vozil. Vem, da je prijeten občutek, ko slišiš brnenje motorja in hitrost, ki je višja od koelsarjenja, pa da se ne matraš.

Ampak, ko pogledaš cene bencina in kakšno porabo ima je bolje, da pokurim nekaj energije in vozim malo dlje s kolesom, kot pa z motorjem.

Ja, avto vozim, pa še to le ko se gre za daljše vožnje in v slabem vremenu. DRugače je pa pri meni kolo vedno opcija za dosego bližnjih ciljev v radiju 15-20 minut kolesarjenja.

uros123 ::

Pozdravljeni,
Zanima me ali to še velja da za tomos-torija (25 kubičnega) ni potreben izpit ter registracija.
lp

hojnikb ::

tomos tori ni 25 kubičen 8-O
#brezpodpisa

uros123 ::

ja, se opravičujem 49 kubičnega, pa največjo hitrost ima 25 km/h

hojnikb ::

če je narejen za 25km/h, potem ga lahko furaš brez..
#brezpodpisa

uros123 ::

aha hvala

hojnikb ::

sam če je pa kej predelan pa gre več ko 25, znaš pa met probleme z kapsi..
#brezpodpisa

uros123 ::

ni predelan, je še v originalnem stanju

einstein :P ::

Pa ga misliš predelat, a? ;)
STAY OUT OF MY TERRITORY!

uros123 ::

ne,ostal bo tak kakršen je :D, ker se mi ga ne izplača predelati, ker grem delati izpit za močnejši motor (Honda super cub C-50), motor že imam samo še izpit :D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: uros123 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Skuter 25 km/h (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7218483 (338) predi
»

Predelava tomos racing

Oddelek: Na cesti
406991 (4133) greeenmaster
»

Za katera kolesa z pomožnim motorjem je potreben izpit?

Oddelek: Na cesti
3932650 (2752) St235
»

50 ccm

Oddelek: Loža
458769 (6422) Formula 1
»

Za avtomatika rabimo izpit? (moped mislim)

Oddelek: Loža
228337 (7622) TekO

Več podobnih tem