» »

Avtovleka

Avtovleka

simone ::

Zanima me sam tak za informacijo sam kakšne so cene avtovlek?Če recimo ostaneš z avtom kje na avtocesti al pa tud lokalni cesti kakšen so cene avtovleke da ti odpelje avto?

AndrejS ::

če si član AMZS je zastonj.

R-S-LoVe ::

štartnina in potem EUR na km
Fear Is The Path To The Dark Side, Fear Leads To Anger,
Anger Leads To Hate, Hate Leads To Suffering!

simone ::

aha a tak to gre...ja hvala

bobby ::

AMZS pa je mislim da 35EUR za celo leto, prevoz do 50km je zastojn, ostalo pa nekaj doplačaš.
imaš pa en kupon, če se zaletiš pa izkoristiš avtovleko, pa en kupon, če se ti avto pokvar.
ostalo so pa še dodatne ugodnosi, bi moral pogledat

evo link: http://www.amzs.si/?podrocje=206
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

IvoJan ::

Steje se ti celotna kilometrina(od firme do tebe, potem ko tvoj avto pelje pac tja kamor mora, pa se potem kilometri nazaj do firme) tole sem zvedel zdaj od voznika avtovleke.

bobby je izjavil:

AMZS pa je mislim da 35EUR za celo leto, prevoz do 50km je zastojn, ostalo pa nekaj doplačaš.
imaš pa en kupon, če se zaletiš pa izkoristiš avtovleko, pa en kupon, če se ti avto pokvar.
ostalo so pa še dodatne ugodnosi, bi moral pogledat

evo link: http://www.amzs.si/?podrocje=206

od 2011 imas samo se clansko kartico, ni vec kuponov.
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: IvoJan ()

seemon ::

Zavarovalnica triglav ima opcijo da doplačaš avtomobilsko asistenco (imaš tri opcij asistenc, prva je osnovna,druga je asistenca PLUS, tretja pa asistenca confort) stane pa mislim od 20-30 eur pa ti krijejo vse stroške v primeru okvare, to se šteje tudi za tujino- kako imajo pa druge zavarovalnice pa ne vem mal pobrskej.

mmkovac ::

triglav asistenca je dobra stvar!

moj oče ima to, pa se je že 2x izkazalo zelo dobro!!!

pripeljejo ti drug avto, tvojega pa odpeljejo na servis in dokler ni tvoj avto popravljen imaš nadomestni avto!

Plačaš 1x na leto, uporabljaš pa lahko večkrat.

vem da velja za pokvarjeno vozilo, ne vem pa kako je s karamboliranim. je treba prebrati splošne pogoje ali se pozanimati pri agentu.

St235 ::

Pokriva tudi karambolirane avtomobile. Vsaka avtomobilska zavarovlnica ima to ali nekaj podobnega in je kar vredno tistih 20-30 EUR sploh če ne gre za nov avto.

Jaz sem triglav asistenco koristil, ko smo šli za vikend na obalo in mi je na avtocesti počila cev na hladilnem sistemu. Ustavil sem na črpalki, poklical in v miru spil kavo. Čez manj kot uro je bil dostavljen nadomestni avto, moj pa na poti do izbranega servisa. Šlo je za Asistenco Confort pri zavarovalnici Triglav.

kixs ::

Dobro je prebrati pogoje. Navadno imajo to samo za novejse avte.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Asistenca

Oddelek: Na cesti
366072 (895) zobnik
»

Članstvo AMZS , vleka vozil omejitev km ??

Oddelek: Na cesti
289777 (5667) lopov
»

Kaj narediti ko se vam na cesti pokvari avto?

Oddelek: Na cesti
315647 (4888) energetik
»

Asistenca Triglav, avtovleka

Oddelek: Loža
4519200 (17992) AngelOfDeath

Več podobnih tem