» »

Paket iz Kitajske

Paket iz Kitajske

Higuain ::

Pozdravljeni!

Nikjer ne najdem kaj pomeni kratica CDG? Da vam pojasnim, okrog 20. septembra sem plačal paket, potem je 23.9 prodajalec, dal paket na pošto oz. poslal. 7.10. je bila pošiljka v LJ iz LJ je šla še isti dan na CDG. Kaj je ta CDG? Carina? V glavnem minilo je že 23 dni ko je bil ta paket na CDG in ga ni našlo na pošti Slovenije. Danes pa sem še enkrat preveril sledenje pošiljk na pošti slovenije in se je paket pojavil v LJ včeraj.

Še slika za boljše razumevanje:

 Potovanje paketa

Potovanje paketa

  • spremenil: Higuain ()

t-zonaz ::

Letališče Pariz: Charles De Gaulle Airport
t-zonaz

Higuain ::

Je sploh mogoče, da bi šlo iz Slo v Pariz in potem nazaj. Dvomim. Če pogledaš sliko vidiš, da piše da je paket v CDG v SI.

Rasho ::

Kje piše, da je v SI? Destination Country je SI.
Yippie-Kai-Yay Mo*herf**ker!

Higuain ::

Aja :) Malo sem zajebal, sem celi zmeden zaradi tega, ker že traja vse skupaj predolgo. Torej se je pošta izgubila za en mesec v Parizu?

Engineer_ ::

http://sledenje.posta.si/

Vpiši sem svojo sprejemno številko. Napiše ti
29.10.2013 SILJUA Podatek prispel iz mednarodnega sistema
[Prispetje v naslovno državo]

Kar pomeni, da je včeraj, 29.10. prispel v Ljubljano.

Pokliči svojo lokalno pošto ter jih vprašaj za kak info. Za hec vprašaj še kje je bila pošta ves ta čas in malce poročaj, je zanimivo da se je paket izgubil za cel mesec.. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Higuain ::

Sam z pošto oz. delavkami na pošti nimam najboljših izkušenj, tako, da se nebi podal z njimi v kak nepotreben pogovor :) Ker ponavadi ko rabim it na pošto mi je muka, ker vem, da me ne bo nobena pozdravila in da bo nadrkana :) Ni mi pa jasno, kako je lahko šel paket ko je že bil v SLO v Francijo in nazaj... Ni logike.

Kaj pa če naročim iz kitajske npr. 100 izdelkov in z DHL, koliko bi me prišla poštnina če bi ta paket imel okrog 30kg in kakšen je sploh najkrajši možen čas dostave iz Kitajske?

BlaY0 ::

Jaz sem po redni pošti (standard) enkrat dobil celo v 11 dneh (ne delovnih). DHL mora iti hitreje, oni imajo itak svoje avijone.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kam lahko podam pritožbo za Pošto Slovenije? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5715972 (9389) jocoj
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9546979 (17820) uporabnik50
»

Paket iz Nemčije

Oddelek: Loža
163195 (2776) Pentium
»

Sledenje pošiljki - pošta slovenije (status se ne spremeni)

Oddelek: Loža
3520570 (12091) kloko
»

Pošta mi izgubila 2 paketa :( (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8531096 (25123) darkolord

Več podobnih tem