» »

Zamujanje pošiljke

Zamujanje pošiljke

nokaut240 ::

Prejšnji petek (8 dni) je bil iz Poljske odposlan en paket na moj naslov. Do danes pošiljke še nisem dobil. Od tega prodajalca sem že večkrat kupoval, vedno sem čakal tam okoli 3-4 dni. Pakete mi pošilja po navadni pošti. Je mogoče, da se je paket izgubil ?

Gwanaroth ::

Vse je možno.. meni se je enkrat zgodilo, da je prišel paket iz Nemčije po skoraj 1 mesecu, dobil sem ga od naše pošte s pripisom, da je trajalo dlje časa, ker je paket prišel poškodovan - malo raztrgan paket, z vsebino pa je bilo vse ok.
Lights often keep secret hypnosis..

Brias ::

en paket ene 2 leti nazaj sem poslal iz ljubljane do kopra ...

priporoceno ...

11 ti dan je tracking kazal da je se vedno v ljubljani ...

kupec je tudi rekel da ni dobil obvestila in ko so na njegovi posti z tracking numberjom preverjal kaj je z paketom, so mu tudi rekli, da je paket se v ljubljani ...

12 ti dan je paket prispel in ga je prevzel ...


po drugi strani sem prejsnji ponedeljek ( 30 septembra ) na isti dan poslal 2 RMA-ja v tujino ... priporoceno ..

enega v nemcijo
enega v UK

za nemcijo sem sele vceraj dobil mail da so zadevo prejeli ( 12 dni )
za uk ga se vedno niso prejeli ...

Machete ::

Malo še počakaj. Možno je da je samo rekel da je poslal in je dejansko šele v ponedeljek, kar pomeni 4delovne dni.
Razen če imaš tracking in je označeno kot sprejeto na sprejemni pošti..
Je pa en moj paket enkrat že šel iz USA v Singapur in po kaki dobrih 6ih tednih končno prispel z singaporskimi žigi in nalepkami o napaki oz. prepošiljanju na pravi naslov. Pomoje je nekdo na seznamu držav falil klik, ker sta državi blizu po abecedi. Kakšne druge pametne razlage nimam :P

šernk ::

Meni je 450€ vreden paket iz avstrije zamujal 4 tedne. Po treh tednih sem urgiral v trgovini in so poslali poizvedovanje na avstrijsko pošto. Čez 2 tedna paketa še vedno ni bilo nikjer in je avstrijska pošta priznala, da nima pojma kje je paket. Iz trgovine me pokličejo ob cca 13. uri da bodo poslali drugega preko GLS, saj so na pošti paket izgubili. Okrog 13.30 se prvotni paket pojavi na mojih vratih preko paketne dostave pošte Slovenije.

kje je bil paket cel mesec ne ve nihče. Ne trgovina, ne avstrijska pošta (ki je priznala izgubo paketa), ne slovenska pošta. Tolk o zanesljivosti in slednja mislim da je letos zelo padla. Saj paket večinoma pride na cilj ampak pogosto z ogromno zamude.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Hayabusa ::

Meni so baterijo za mobitel iz HK poslali v Slovaško, napisani naslov je bil pravilen (je nekdo na pošti zajebal).Cca 2 mesece je trajalo :)).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DHL in dostava Pošte Slovenije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9545864 (16705) uporabnik50
»

Poštno ležeče - Spielfeld (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8434338 (17458) AgiZ
»

Pošta mi izgubila 2 paketa :( (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8529759 (23786) darkolord
»

Izgubljena pošiljka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5718395 (11025) Šimpanz

Več podobnih tem