» »

Free2Go neomejeno

Free2Go neomejeno

hojnikb ::

Končno nekaj od tuša, ki koristi tudi nam predplačnikom.
http://tusmobil.si/paketi/free2go.html
#brezpodpisa

M-XXXX ::

Hm, kakšne so omejitve pri internetnu?

hojnikb ::

itk da so, še kdaj niso ble ? ;((

sam čeprav razumem, ti nafilaš 10€ gor in maš te bonitete za 30 dni, right ?
teh 10€ ti pa dejansko ne poberejo in jih lahko koristiš po 30 dneh oz. za storitve ko niso zajete v tem ?
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

EdoK ::

Ma, so ponudbo zapakirali v pocukran in predvsem nerazumljiv stavek.
Ko bomo ponudbo dešifrirali, bomo verjetno ugotovili, da ni vse tako sladko, le drugače zapakirano.

hojnikb ::

Tisti o "neomejenem" netu je jasno, da ni neomejen. Pa da to velja samo v njihovem radijskem omrežju.

Itk je pa predplačnik, tak da če ti kej ne paše, pač ne uporablaš. Vsaj nisi vezan na nič..
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Hayabusa ::

Catch:
Neomejeno ugodje ob polnitvah | skrij...
Ob vsakokratni polnitvi vašega računa za 10 EUR prejmete NEOMEJENO UGODJE: 30 dni NEOMEJENEGA klicanja med Tušmobilovimi uporabniki ter 30 dni NEOMEJENEGA pošiljanja SMS in MMS sporočil v vsa slovenska omrežja.

Ob polnitvi za 20 EUR pa še 30 dni NEOMEJENEGA SURFANJA po spletu. Bonus NEOMEJENO UGODJE ne zmanjšuje vašega dobroimetja ob polnitvi in velja v radijskem omrežju Tušmobila.

Polnjenje FREE2GO računa
Vaš predplačniški račun FREE2GO lahko polnite glede na porabo, izbirate lahko med vrednostnicami 5, 10 in 20 EUR. Na vrednostnici odstranite premaz in vtipkajte kodo v vaš telefon, ob nakupu e-vrednostnice pa vtipkajte kodo iz računa.

"Neomejenemu" netu verjetno po določenih 2-4 Gb prenosa hitrost pade na 128 kbit ali kaj podobnega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

hojnikb ::

In kater operater ima neomejen internet v pravem pomenu ?
#brezpodpisa

Izaso ::

hojnikb je izjavil:

Tisti o "neomejenem" netu je jasno, da ni neomejen. Pa da to velja samo v njihovem radijskem omrežju.

Itk je pa predplačnik, tak da če ti kej ne paše, pač ne uporablaš. Vsaj nisi vezan na nič..


Res je, itak je to predplačniški paket in ga uporabljaš tako kot tebi paše. Itak nisi vezan na nič. Tole so zlo dobro pogruntali na Tušmobilu in se mi zdi da so prvi k so v teh predplačniških paketih ponudili te neomejene enote. Pa tudi tole polnenje računa je enostavno in zlo dobro narejeno. Kar resna konkurenca ne samo predplačniškim paketom, tudi drugim, kjer maš vezavo :)

M-XXXX ::

hojnikb je izjavil:

In kater operater ima neomejen internet v pravem pomenu ?

Res zelo neuporabni odgovori... Treba je zvedet kakšne so te omejitve :D

trnvpeti ::

odlocno predrago!
5eur za 50min?
10 eur , neomejeno v tusmobil, in 100min
a se hecate, da je to ugodno??
20eur za neomejen internet

joke je tole

Izaso ::

M-XXXX je izjavil:

hojnikb je izjavil:

In kater operater ima neomejen internet v pravem pomenu ?

Res zelo neuporabni odgovori... Treba je zvedet kakšne so te omejitve :D


To piše na strani Tušmobila: Vkljucen prenos podatkov velja znotraj Tušmobilovega radijskega omrežja in z najvišjo hitrostjo, ki jo na doloceni lokaciji dopušca omrežje, deluje do 1 GB vsote prenesenih podatkov (kumulativno prenos v smeri od terminala na omrežje in z omrežja na terminal). Po prenesenih 1 GB, se prenosna hitrost omeji na najvec 128 kbit/s.

Splošni pogoji pa tukaj: http://www.tusmobil.si/component/filema...

Filipko ::

trnvpeti je izjavil:

odlocno predrago!
5eur za 50min?
10 eur , neomejeno v tusmobil, in 100min
a se hecate, da je to ugodno??
20eur za neomejen internet

joke je tole


Zakaj že? Pa kje ti živiš? Kot prvo je to predplačniški paket, kjer se ne rabiš vezat, ne rabiš plačevat priključnine in kot drugo je pač namenjen ljudem ki se ne pogovarjajo veliko in jim tudi takšne količine enot zadostujejo za mesečne pogovore in pošiljanje sporočil. Meni se zdi ponudba super. A ima mogoče konkurenca na predplačniških paketih kakšne enote neomejeno? Nima. Znajo pa svi lepo posnemat in kopirat!

M-XXXX ::

To piše na strani Tušmobila: Vkljucen prenos podatkov velja znotraj Tušmobilovega radijskega omrežja in z najvišjo hitrostjo, ki jo na doloceni lokaciji dopušca omrežje, deluje do 1 GB vsote prenesenih podatkov (kumulativno prenos v smeri od terminala na omrežje in z omrežja na terminal). Po prenesenih 1 GB, se prenosna hitrost omeji na najvec 128 kbit/s.

Splošni pogoji pa tukaj: http://www.tusmobil.si/component/filema...

Hvala za odgovor!

Drugače pa... smeh :D

Mikasa ::

M-XXXX je izjavil:

Splošni pogoji pa tukaj: http://www.tusmobil.si/component/filema...

Hvala za odgovor!

Drugače pa... smeh :D


Ja res full smešno...

hojnikb ::

Tušmobil spet napada z hudo opcijo http://www.tusmobil.si/akcije/revolucija

:)
#brezpodpisa

trnvpeti ::

hojnikb je izjavil:

Tušmobil spet napada z hudo opcijo http://www.tusmobil.si/akcije/revolucija

:)

kaksen je droben tisk? :)
oz nekje so nekaksne omejitve

hojnikb ::

enote veljajo samo v njihovem omrežju, tak ko pri vseh drugih paketih.
Je pa tole bomba za nas predplačnike, ko nam pride prav tut prenos podatkov :)
#brezpodpisa

jusv ::

trnvpeti je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Tušmobil spet napada z hudo opcijo http://www.tusmobil.si/akcije/revolucija

:)

kaksen je droben tisk? :)
oz nekje so nekaksne omejitve


Dobra stvar, predvsem cena, je kar huda konkurenca Bobu, vrhunski paket, tole je Tušmobilu še manjkalo, da imajo pokrit ceu segment in da lahko naročniki zbirajo!
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

trnvpeti ::

jusv je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Tušmobil spet napada z hudo opcijo http://www.tusmobil.si/akcije/revolucija

:)

kaksen je droben tisk? :)
oz nekje so nekaksne omejitve


Dobra stvar, predvsem cena, je kar huda konkurenca Bobu, vrhunski paket, tole je Tušmobilu še manjkalo, da imajo pokrit ceu segment in da lahko naročniki zbirajo!

se ne splaca vec biti narocnik

Gregor5816 ::

Imam eno vprašanje, če jaz prav razumem, imam ob nakupu free2go + če aktiviram ta paket revolucija, za 7 evrov mesečno neomejena sporočila in 1000 MB/minut? Se mi zdi kar preveč ugodno, da bi bilo res.

hojnikb ::

Res je. Edina omejitev je sam to, da veljajo v tus radijskem omrezju in je paket sam promocija do konc leta...
#brezpodpisa

Gregor5816 ::

OK to je razumljivo glede njihovega omrežja. Piše da si lahko ta paket vklopim samo do konca leta, ampak kaj pa po tem?

Spodaj v pogojih ponudbe piše tole:
Veljavnost zakupljenih enote iz dodatnega paketa FREE2GO REVOLUCIJA je 30 dni od dneva vklopa, neporabljene enote se po pretečeni veljavnosti dodatnega paketa zbrišejo. Ponoven vklop dodatnega paketa je možen po preteku veljavnosti dodatnega paketa ali po porabi vseh zakupljenih enot.

Če ga prvič aktiviram jutri, veljajo enote 30 dni do 20.1.2015. Si lahko po tem še enkrat vklopim ta paket revolucija, ali je kaj drugega mišljeno s tem dodatnih paketom?

hojnikb ::

verjetno je mišljeno to, da ko ti zmanjka enot oz. ko preteče teh 30 dni, da si ga lahko šele takrat spet aktiviraš. Verjetno pa to ne velja več, ko enkrat paket poteče...
#brezpodpisa

jusv ::

Gregor5816 je izjavil:

OK to je razumljivo glede njihovega omrežja. Piše da si lahko ta paket vklopim samo do konca leta, ampak kaj pa po tem?

Spodaj v pogojih ponudbe piše tole:
Veljavnost zakupljenih enote iz dodatnega paketa FREE2GO REVOLUCIJA je 30 dni od dneva vklopa, neporabljene enote se po pretečeni veljavnosti dodatnega paketa zbrišejo. Ponoven vklop dodatnega paketa je možen po preteku veljavnosti dodatnega paketa ali po porabi vseh zakupljenih enot.

Če ga prvič aktiviram jutri, veljajo enote 30 dni do 20.1.2015. Si lahko po tem še enkrat vklopim ta paket revolucija, ali je kaj drugega mišljeno s tem dodatnih paketom?


Ne, akcija oz. ta ponudba velja samo do konca leta. Če bodo nato akcijo obnovili, si boš lahko nato ponovno vklopil.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

heero ::

Jaz sem trrnutno na Simobil simple ki pa nima nobenih ugodnosti in nic neomejenega bi sel na tusmobil ki bi vsaj sms v vsa omretja imel free in nevem ali se mi splaca zamenjat operaterja?
Hvala

hojnikb ::

Se splača, sploh če pišeš dost sms-ov.

Jst delam tako, da naložim gor 10€, mam prvi mesec free smse, nadaljne mesce pa vklopim 100MB/1€ in pošiljam preko namenskega appa (mini klapa sms), ki prenaša preko mobilnega omrežja. Daleč najceneje
#brezpodpisa

heero ::

Zakaj mi po aktivaciji tega paketa odtrga 10c ce pise da je neomejeno prvih 15 dni smsi.ali je kaksna fora da je treba se kaj aktivirat al nalozit 10€dodatno gor ?? Hvala

nikjozo ::

Mogoče zaradi tega ,ker se aktivira šele s prvim klicem. Ko pa prvič nekam pokličeš ti pač nekaj centov zaračuna?

heero ::

To sem ze vse klical in posliljal sms .ali moram pocakat kaksen dan al dobit kaksen sms da je aktivirano

nikjozo ::

Tudi jaz sem se čudil kaj je potrebno storiti da se aktivira, pa sem kar klical drugo svojo številko pa nisem nič opazil da bi se kaj aktiviralo, nato sem pa klical v tujino na slovensko tuš številko pa mi še vedno ni odštevalo. Klical sem parkrat po nekaj minut pa sem še vedno imel začetno dobroimetje gor. Sicer meni je bilo fajn, ampak sem imel občutek da je nekakšen bug v obračunavanju pri free2go revoluciji za klice v tujino. Pravzaprav sem klical celih štirinajst dni, surfal veliko, nato pa mi je praktično v trenutku pobralo dol tistih prednaloženih pet evrov. It was worth it :)

loveJDM ::

heero daj *123# pa da vidis ce mas aktivirano,pa upam da ne gostujes pri mobitelu ker potem logicno da ti odšteva...

@hojnikb Teh 100mb ko kupiš,to delam tudi jaz in potem si sproti preverjam porabo oz sem si preverjal na mojtušmobil,zdaj pa tega več ni/ne najdem.Ali se še da kako to preverjat?Ker pri preverjanju stanja ti ne napiše dodatnih storitev.

hojnikb ::

> @hojnikb Teh 100mb ko kupiš,to delam tudi jaz in potem si sproti preverjam porabo oz sem si preverjal na mojtušmobil,zdaj pa tega več ni/ne najdem.Ali se še da kako to preverjat?Ker pri preverjanju stanja ti ne napiše dodatnih storitev.

da se preverit tut z *123#

Sicer si pa naredi cap v telefonu, pa nebo skrbi.
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Free2Go Revolucija

Oddelek: Mobilne tehnologije
297071 (3019) jusv
»

Tušev Svetovni premium (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5518512 (15107) Lonsarg
»

Predplačniški mobi

Oddelek: Mobilne tehnologije
101478 (1246) jusv
»

tušmobil - nov paket najbližji 1500 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6319782 (13497) Filipko
»

tušmobil neomejeni mingl (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
13635735 (30586) Bobr123

Več podobnih tem