» »

Prosim pomagajte pri izbiri GSMa za deklco

Prosim pomagajte pri izbiri GSMa za deklco

umetnic ::

Nikakor mi ne uspe najti primernega telefoncka za svojo deklco

Bit mora majhen, lep, lahek in kar je glavno, imeti mora veliko veliko placa za SMS sporocila!!! V opisih zal tega podatka ni....tko, da sem jaz ze cisto obupal....me lahko celo pusti, ce ne zadovoljim njenih potreb....Pomagajte Mi PROSIM!!!


Aja, cena je pa tam do 50.000 0:)


P.S. (ime ji je Tanja!)
P.P.S. (in jo imam fuuuul RAT!)

---
When you get upset, remember it takes 42 muscles to frown, and only 4 to extend your middle finger.

mile ::

RAT ?

umetnic ::

Rad :D
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

R-S-LoVe ::

Samo tle klikni!
Pol se pa malo spilaj in išči.
Sam, če bi te zaradi izbire napačnega telefona pustila, jo ti raj pust predn si nakopaš 50k SIT obveznost.

Bacilio ::

Za ta dnar je dalec najbolsa motorola T720. Sam jo imam in ima spomina za preko 150 smsov. ima tudi 512Kb spomina za java aplikacije (Igrice), barvni ekran, polifonicna zvonenja. Skratka vse razen fotoaparata! Cena je okoli 40K sit. Jaz svojega sicer prodajam k sm dobu 25K sit racuna za mobitel. Star je pa 1 mesec, ce te zanima. Aja pa niti ene praskice nima, je kot nov se v skatli original zapakiran ce hoces...

Han ::

Tudi NOKIA 3510(i) bi bila v redu...

Bacilio ::

A si ze kdaj vidu nokio 3510i ? Velka, grda, neuporabna!

Rajs ti najd eno motorolo T720 ali T720i velik bolsi telefon!
Manjsi lepsi uporabnejsi veliko boljsi!

boštjan ::

azeed veryfunny,ampak to ni za forum

SkIDiver ::

Pa ne kupt mobilca z kako prehudo vibro da te ne bo pol pustila zarad vibre na mobilcu:D :D :D

P.S: Kupi tako, ki močno vibrira, ker ženske to ponavadi nosijo v torbicah in se ne čut, če ne vibrira dobro.

azeed ::

mmm hehe.... :D sorry... se nisem mogel premagat :D
v glavnem...

moj nasvet je, da ji nebi slucajno kupil telefon, da sprejema kaka MMS.. ce malo pomislis, bos sprevidel zakaj ;)

jaz sem moji kupil c55 pa je zelo zadovoljna... sicer ne vem koliko SMS-jev prebavi...
You gotta say YES to another excess!!!

boštjan ::

Fantje se vam ne zdi ,da preveč rinete v težave s temi vašimi komentari glede na vibro (no to je še za prebavit) in z tvojim postom Rocky MOBIDICK.Res se na spoznam na GSM,a mislim da nobenega GSM ni z imenom MOBIDICK,če je me popravite. Zato bo tvoj post izbrisan Rocky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

umetnic ::

MobiDick:

Opis:
Aparat je anatomsko oblikovan. Vibriranje je možno prilagajati ročno ali avtomatično. Ima kar 200 različnih načinov vibriranja, s priloženim programom za PC pa lahko dodamo tudi 10 lastnih. Načine vibriranja preklapljamo z govornimi ukazi, podpira tehnologijo "Modri zob", štoparica meri čas do posameznega orgazma, ima števec orgazmov, izpis grafov - le s priklopom na PC.

Za:
Moč vibratorja je nastavljva, s števcem orgazmov boste vedno seznanjeni z vašim psihofizičnim stanjem, možna menjava ohišja - na voljo so naslednji pokrovčki : hrapavi, gladki, gubasti, z okraski in špici) tako lahko vedno prilagodite aparat svojim potrebam, baterije lahko zamenjate kar med delovanjem (plug and pray) ali pa aparat priključite na napetost 220V, z vgrajeno Bluetooth tehnologijo lahko s pomočjo hands-free seta upravljate telefon kar med delovanjem(hitrost in moč vibratorja), seveda ima aparat tudi možnost prenosa podatkov preko IR vmesnika, tako lahko podatke o svojih orgazmih delite z drugimi, garancijo je možno uveljaviti v vsakem sex shopu.

Proti:
Aparat ni primeren za otroke do 18 in nad 70 let


Vir: Mobisux :D

Delam zdej na mobisuxu primerjavo med vsemi vasimi predlogi, pa pol sporocim, kaj sem se odlocu 8-)
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

R0K ::

Za 50k sit dobiš Nokio 8310, k je tko prvi mobilc za deklce. Majhen, lahek, pa pokrovčkov maš kukr češ, pa še močne ledice ma notr, ki na cajte delujejo prav fancy :)

Je majhna, ma lep modro osvetljen velik ekran, je nokia, in ker je nokia ima velik spomina za sms sporočila.

Enih 150 komadov bi ji moglo it najmanj notr..je pa odvisno kako velki so smsji. en na mobisux forumu je izjavu da mu jih gre celo 180 not...

Če bi pa rad kaj več, boš pa mogu nabvit kako 3650 (tri giga sms + (pač kok maš kartico not)) :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: R0K ()

umetnic ::

Hvala vsem za pomoc...moj favorit je bil sicer 8310..deklca pa se je odlocila za T720 od motorole... za zacetek ji je pobirasala vse msgje (ena od glupih nastavitev pac), tko da jo ze benti, jaz se pa smejim... :D

Tnx, and keep up the good work!! 8-)
u.
Backup not found: ( A )bort ( R )etry ( S )lap nearest essedi.it seller.

boštjan ::

radeon power in JUX se vama ne zdi da sta zašla iz teme.Zadeva je rešena ,kupo ji je GSM in basta. Vajine poste bom zbrisal,ker nimajo veze s to temo,vidva pa lahko nadaljujeta v LOŽI o love zadevah.

Jux ::

jst sem se pa glih ful zabavu. No panick boštjan. ti kr zbriš! :D :D
web&blog&etc: http://lukabirsa.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810004 (5990) zolja
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512373 (8542) Azrael
»

Motorola T722i mnenja?

Oddelek: Kaj kupiti
5957 (889) Oakley
»

Kateri mobitel kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
242725 (2417) jero_no1
»

kateri mobitel?

Oddelek: Kaj kupiti
291993 (1445) dunker

Več podobnih tem