» »

Imamo nova iPhona

OmgWTF ::

Zanimivo da še vedno isti otroci, ki si itak nikoli niso kupili iPhona jokajo in trolajo pri takih novicah in to že ene 3-4 leta. Bi si človek mislo, da ste že ta čas nekoliko odrasli...

iPhone 5s bo spet prodan v rekordnih številkah in razni haterji se bodo še naprej žrli, da Applu tako lepo gre :)

MrNighthawk ::

Obstajata dve vrsti ljudi. Takšni, ki so razumni in takšni, ki mislijo, da sta iPhone in Steve Jobs od boga poslana.

OmgWTF ::

MrNighthawk je izjavil:

Obstajata dve vrsti ljudi. Takšni, ki so razumni in takšni, ki mislijo, da sta iPhone in Steve Jobs od boga poslana.


In takšni ki še iPhona niso imeli in so najbolj "pametni" :)

TheJack ::

7982884e je izjavil:

TheJack je izjavil:

To je menda jasno samo po sebi. Novi iPhone je po specifikacijah pač telefon srednje klase (HTC one mini, Samsung G4 mini...itd.). Kakšni dodatna pojasnila niso potrebna. Glede na to, da konkurenca tudi že v srednjem razredu nudi večje ekrane z višjo resolucijo, pa Apple počasi pada še nižje. Počasi bodo menda tudi največji Apple fanatiki spregledali, da tisto, kar Apple ponuja za skoraj jurja, pri konkurenci dobiš za tretjino te cene.
LOL, specifikacije?
katere specifikacije? ultraHD ločljivosti zaslona, ki pomenijo samo to, da je poraba energije višja in da je 3D poganjanje počasnejše?
večjedrni procesorji, ki so sami sebi namen oziroma ima število jeder bolj marketniško rabo kot pa dejansko strojno pospeševanje?
ogromni zasloni, zaradi katerih zadeva ne gre v žep in s katero izgledaš smešno ob telefoniranju?

tele zadeve, dragi moj, niso merilo katere klase je telefon.
se čisto strinjam, da ima apple visoko precenjene izdelke, ampak reči da jih konkurenca "prekaša po specifikacijah" je pa iz trte zvito
pa tudi high end telefoni konkurence so precenjeni v božjo mater. 800EUR za tako igračko je smiselno za nekoga ki ima 2000EUR mesečnih prihodkov, ne pa za študente ki se pasejo pri mamah, kot je sedaj v navadi

Sej to ne gre v nedogled. Apple ni pri tej predstavitvi predstavil niti ene inovacije. Ekran pa je kar isti kot na prejšnjem. :D Jaz sem pričakoval večjo ločljivost ekrana in vsaj 128 gb opcijo, pa niti tega ni. Praktično nič novega. Ljudje bodo počasi, počasi začeli odhajati. Razen če Apple spet naredi kakšno revolucijo kot so jo z iPhone 1 in iPadom.
višjo resolucijo zaslona, pa a te res tako moti ta resolucija?
se zavedaš, da višja resolucija prinaša polno enih kompromisov v obliki: poraba štroma, obremenjenost procesorja, nekompatibilnost s starejšimi aplikacijami? vse to samo zato, da boš lahko gledal 5 cm bližje zato, da uzreš tist piksel?


Okej. Specifikacije torej ne (in jaz butelj sem mislil, da sta npr. tudi ohišje in OS "specifikacija"). Pa obrniva vprašanje, dragi. Kaj dela novega 5S telefon (naj)višje klase. Ekran očitno ne. Drobovje (procesor, ram in podobne odvečne zadeve) tudi ne. Kaj torej? Jaz bi kar rekel "je ne sais quoi". Dober slogan za Apple.

Še malo zgodovine, iz katere se da dosti naučiti. Ko so Jobsa spodili od Appla, je le-ta postal dolgočasna in brezidejna firma, ki je imela v svojem repertoarju ene 5 milijonov različnih Macintoshev, ki so jih (poskušali) prodajali po norih cenah. Male izboljšave, ne? Veliko njih. Samo ideje nobene. Zadeva bi šla verjetno zu grund, če ne bi pomagal Microsoft.

Nekako v to situacijo se sedaj spravlja Apple. Zgodovina se ponavlja. Ampak tokrat Steva Jobsa ne bo več nazaj, da bi jih rešil.
Bonis nocet, qui malis parcit.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TheJack ()

fosil ::

A pri zlati verziji dobiš zraven tudi zlato ketno? Tako z velikimi členi.
Da ga lahko potem nosiš okrog vratu in vsi vidijo kakšen frajer si. :D
Tako je!

PrimozR ::

MrNighthawk je izjavil:

Obstajata dve vrsti ljudi. Takšni, ki so razumni in takšni, ki mislijo, da sta iPhone in Steve Jobs od boga poslana.

To lahko potem razširimo na vse vere. Problem je samo, da razumnih ostane bore malo. Pa vseeno jih ima kar nekaj iPhone.

archie ::

Iphone 5s alternative.... dejte nalimat linke! :)

PrimozR ::

TheJack je izjavil:

Okej. Specifikacije torej ne (in jaz butelj sem mislil, da sta npr. tudi ohišje in OS "specifikacija"). Pa obrniva vprašanje, dragi. Kaj dela novega 5S telefon (naj)višje klase. Ekran očitno ne. Drobovje (procesor, ram in podobne odvečne zadeve) tudi ne. Kaj torej? Jaz bi kar rekel "je ne sais quoi". Dober slogan za Apple.

Še malo zgodovine, iz katere se da dosti naučiti. Ko so Jobsa spodili od Appla, je le-ta postal dolgočasna in brezidejna firma, ki je imela v svojem repertoarju ene 5 milijonov različnih Macintoshev, ki so jih (poskušali) prodajali po norih cenah. Male izboljšave, ne? Veliko njih. Samo ideje nobene. Zadeva bi šla verjetno zu grund, če ne bi pomagal Microsoft.

Nekako v to situacijo se sedaj spravlja Apple. Zgodovina se ponavlja. Ampak tokrat Steva Jobsa ne bo več nazaj, da bi jih rešil.

Kaj je narobe z displejom? CPU je 64-biten, kater telefon se lahko pohvali z enakim podatkom? Pa fingerprint readerjem (Atrix 4G v USA npr., lahko poveš še kakega)? Koliko telefonov ima bistveno boljši komplet fotiča in softwera zanj (Z1, Lumia 1020, še kdo?)?

TheJack ::

archie je izjavil:

Iphone 5s alternative.... dejte nalimat linke! :)





Specifikacije so skromne. Ampak kdo še danes gleda na specifikacije. Lepo vas prosim. Hav lejm.
Bonis nocet, qui malis parcit.

7982884e ::

TheJack je izjavil:

Pa obrniva vprašanje, dragi. Kaj dela novega 5S telefon (naj)višje klase. Ekran očitno ne. Drobovje (procesor, ram in podobne odvečne zadeve) tudi ne. Kaj torej? Jaz bi kar rekel "je ne sais quoi". Dober slogan za Apple.

procesor je nov, po applovih trditvah precej hitrejši od prejšnjega, ter 64-biten. verjetno še vedno dvojedrn, ampak feel free da mi podaš eno android aplikacijo ki niti v teoriji ne bi mogla teči na dveh jedrih in nujno potrebuje štiri ali več.
pa nov, hiter in odziven OS ter fingerprint senzor.
ni revolucija, ampak povej zdej zakaj je pa sgs4 bil taka revolucija? zaradi "octo-core" procesorja že ne

archie ::

Ne, mislu sm linke do konkretnih naprav (telefonov), ki so alternative iphone 5s :) Pa dejte še argumentirat kot nek povprečen uporabnik telefona zakaj je to alternativa :)

blackbfm ::

Telefon je spodoben. Edina stvar ki mi gre počasi na živce, so osladne video reklame na applovi strani:)

LitralSM ::

PrimozR je izjavil:

TheJack je izjavil:

Bravo. Od takih kot si ti, bo Apple fino živel še leto ali dve.

Kater Ultrabook ima 12 ur avtonomije na Haswellu, na Ivy Bridge jih je pa imel 8? Razen MacBook Aira seveda. Točno to ti da enoten razvoj hardwarea (točna izbira vseh malih komponent) in operacijskega sistema. iPhone je pa samo še en primer tega. Jebiga, dejstva so dejstva.

Nikec3 je izjavil:

Sej to ne gre v nedogled. Apple ni pri tej predstavitvi predstavil niti ene inovacije. Ekran pa je kar isti kot na prejšnjem. :D Jaz sem pričakoval večjo ločljivost ekrana in vsaj 128 gb opcijo, pa niti tega ni. Praktično nič novega. Ljudje bodo počasi, počasi začeli odhajati. Razen če Apple spet naredi kakšno revolucijo kot so jo z iPhone 1 in iPadom.

Po večji ločljivosti ekrana ni nobene potrebe, če je že zdaj retina. Če bodo višali diagonalo, se bo morala ločljivost spremeniti. Ampak potem je pa vprašanje, kako bo z ločljivostjo. Jaz bi na njihovem mestu šel v 5 ikon v širino in potem dal neko standardno razmerje še za višino. Skupaj s temu primerno ločljivostjo seveda.

iPhone ima ločljivost, kakršno ima, z razlogom.

LitralSM je izjavil:

Glej, ta vlak z PPI fintami si že zamudil. Dejstvo je, da prvi retina zasloni to sploh niso bili (ok, če si jih gledal od zelo daleč), pa tudi ti novi niso kaj dosti.
Bo treba vsaj čez petstotko iti ...

Prvi retina zasloni imajo PPI točno tak, kot na petki. Vse kar se je spremenilo s 4 na 5 je nekaj višine. Dimenzije pikslov so enake. Pa razloži, kako to ni retina.

http://www.theverge.com/2013/8/21/46429...
Glej komentarje.

MrNighthawk ::

PrimozR je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:

Obstajata dve vrsti ljudi. Takšni, ki so razumni in takšni, ki mislijo, da sta iPhone in Steve Jobs od boga poslana.

To lahko potem razširimo na vse vere. Problem je samo, da razumnih ostane bore malo. Pa vseeno jih ima kar nekaj iPhone.


Emm ne ravno tega nočeš razširjevat. Ker so ljudje, ki imajo iPhona in so razumni. Tako kot dosti vernih ljudi ;)

M-XXXX ::

ni revolucija, ampak povej zdej zakaj je pa sgs4 bil taka revolucija? zaradi "octo-core" procesorja že ne

Najbrž nobeden ne trdi, da je revolucija. Je pa vsaj konkretna evolucija. Kar pri Applu niti približno ne moreš trdit.

Se še spomnite vseh fanov, ki so trdili da več kot 3.5" pa res nobeden ne rabi? Točno ti, ki so par dni kasneje vsi šli nabavljat 4" Iphone 5 :D

OmgWTF ::

M-XXXX je izjavil:

ni revolucija, ampak povej zdej zakaj je pa sgs4 bil taka revolucija? zaradi "octo-core" procesorja že ne

Najbrž nobeden ne trdi, da je revolucija. Je pa vsaj konkretna evolucija. Kar pri Applu niti približno ne moreš trdit.

Se še spomnite vseh fanov, ki so trdili da več kot 3.5" pa res nobeden ne rabi? Točno ti, ki so par dni kasneje vsi šli nabavljat 4" Iphone 5 :D


Ka pa boš delo z 8 jedrnim procesorjem? Še desktop pc ti najbolj ne izkoristi 4 jederni procesor, ne pa da ti bo mobitel. Gre se samo za nabijanje specifikacij, tako kot z megapiksli na kameri, da butast folk nasede in kupi take zadeve samo zaradi takih specifikacij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OmgWTF ()

archie ::

Ker hardware je to kar normalne/večinske uporabnike telefona res zanima?

7982884e ::

res me zanima aplikacija ki je tako cpu intenzivna da nujno potrebuje 4 jedra
ker današnji smartphoni so all about user interface, odzivnost, gladkost, predstavitev. ne opravljajo nič posebno cpu intenzivnega. noben ne laufa gor cad orodja ali stiska podatke ali encoda video

archie ::

7982884e : noben ne laufa gor cad orodja ali stiska podatke ali encoda video
a res? :)

PrimozR ::

MrNighthawk je izjavil:

PrimozR je izjavil:

MrNighthawk je izjavil:

Obstajata dve vrsti ljudi. Takšni, ki so razumni in takšni, ki mislijo, da sta iPhone in Steve Jobs od boga poslana.

To lahko potem razširimo na vse vere. Problem je samo, da razumnih ostane bore malo. Pa vseeno jih ima kar nekaj iPhone.


Emm ne ravno tega nočeš razširjevat. Ker so ljudje, ki imajo iPhona in so razumni. Tako kot dosti vernih ljudi ;)

Saj sem napisal na koncu,d a ostane malo razumnih ljudi, ki imajo vseeno še vedno iPhone.

LitralSM je izjavil:

http://www.theverge.com/2013/8/21/46429...
Glej komentarje.

Kaj gledam?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

blackbfm ::

kva je sploh trn v peti, kaj gre tok v nos ljudem s tem iphonom? uporabniki smo zadovoljni, to je to

ufek ::

blackbfm je izjavil:

kva je sploh trn v peti, kaj gre tok v nos ljudem s tem iphonom? uporabniki smo zadovoljni, to je to


Meni to tudi ni jasno. Pač neko prepucavanje mora biti, ko je Apple novica. ;)

archie ::

A kaj gre ljudem v nos? Ja to ker je tolk bolsih telefonov na trgu...in ne stekajo kva vidmo mi v iphonu.... :) So velik bolsi telefoni k majo full bolsi user experience k iphone :) Sam niso se linkov sprocesiral da bi jih pejstal tuki :)

prox ::

Dobra fora NSA, bo lahko shranjevala še prstne odtise v bazo poleg ostalih podatkov >:D
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

archie ::

a zdej te pa NSA skrbi? :)

prox ::

Mene ne, ker ne kupujem iFoundov :)) skrbi lahko druge, ko bodo imeli vedno več podatkov o njih :P
>>Rajš sn od slo-tech/a odvisn kot pa od Facebooka<<
|Asus K55VJ | Intel i5-3210m | 8Gb ram | nVidia GT635m|

archie ::

Ker s temi podatki lahko.......?

M-XXXX ::

Ka pa boš delo z 8 jedrnim procesorjem? Še desktop pc ti najbolj ne izkoristi 4 jederni procesor, ne pa da ti bo mobitel. Gre se samo za nabijanje specifikacij, tako kot z megapiksli na kameri, da butast folk nasede in kupi take zadeve samo zaradi takih specifikacij.

A misliš slučajno ta procesor, ki ob top zmogljivosti nudi izjemno majhno porabo?

Zakaj nisi na nekem starem poceni telefonu? Kaj boš delal z novejšim da s starejšim ne moreš? Saj še starejšega ne znaš izkoristit, kaj šele novejšega. Gre samo za nabijanje specifikacij ter prodajo...

kotnikd3 ::

M-XXXX je izjavil:


Zakaj nisi na nekem starem poceni telefonu? Kaj boš delal z novejšim da s starejšim ne moreš? Saj še starejšega ne znaš izkoristit, kaj šele novejšega. Gre samo za nabijanje specifikacij ter prodajo...

Zato ker ios zna izkoristet novejšo strojno opremo (2 jedri). google je z androidom ne zna (8 jeder)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kotnikd3 ()

kotnikd3 ::

folk, kaj mislite, da je bolj pomembno za delovanje računalnika (mobilnik je danes računalnik): strojna ali programska oprema? če si upate, napišite še, zakaj tako mislite.
me res zanimajo odgovori

PrimozR ::

M-XXXX je izjavil:

Ka pa boš delo z 8 jedrnim procesorjem? Še desktop pc ti najbolj ne izkoristi 4 jederni procesor, ne pa da ti bo mobitel. Gre se samo za nabijanje specifikacij, tako kot z megapiksli na kameri, da butast folk nasede in kupi take zadeve samo zaradi takih specifikacij.

A misliš slučajno ta procesor, ki ob top zmogljivosti nudi izjemno majhno porabo?

Zakaj nisi na nekem starem poceni telefonu? Kaj boš delal z novejšim da s starejšim ne moreš? Saj še starejšega ne znaš izkoristit, kaj šele novejšega. Gre samo za nabijanje specifikacij ter prodajo...

Ja, ta procesor, ki ima design fail, da so lahko naenkrat aktivna samo 4 počasna oz. samo 4 hitra jedra. Ne pa nobena druga kombinacija. Pa če hočeš majhno porabo sta popolnoma vrh glave za počasen del 2 jedri A7, verjetno že eno. Quad A15 je pa za v telefon totalen idiotizem. Že Krait v SGS4 se ves čas throttla zaradi termalnih težav (čeprav je 1,9 GHz, je v praksi 1,5 GHz procesor v Nexus 7 hitrejši, ker je praktično ves čas na 1,5 GHz, SGS4 je pa na 1,9 GHz bolj izjemoma). Že dual A15 v Nexus 10 je imel ogromno porabo, kaj šele štirje, sploh v telefonu.

Dual A7/A15 bi bil vrh glave. Sam pač... Spec wars. Potem je pa za povrhu vsega Exynos SGS4 še praktično neobstoječ.

Ne gre se za star poceni telefon al pa najdražji hud telefon. Gre se za neke meje, prek katere je popolnoma nesmiselno iti. Razen za e-penis. To so quad core procesorji (sploh A15), fullHD na telefonih in podobne fore. En kup zajebavanja z razvojem in implementacijo za praktično nič oz. bolj negativen učinek.

murmur ::

Nemogoce je mogoce, apple naredil plastic fantastic iphone.
Imho je neskoncno boljsi telefon za 1/50 cene nokia105.
Klicem, sem klican in v skrajni sili posljem sms. Na njem lahko naredim isto stevilo "pametnih" stvari kot na ajfounu, s tem, da baterija verjetno traja 10x dlje.
Se vprasanje - je ze kdo na 4"/5" telefonu naredil/ustvaril kaj resnega? Pa s tem ne mislim posiljanje trenutnega cmyk odtenka blata na tviter.

archie ::

ammmm..."murmur" :) prek česa si pa ti ta post na ST objavu? k večina ljudi ga prek smart phone-a... :) aja glede ustvarjalnga/kreativnega... vsak dan je ducat norih/kreativnih/ustvarjalnih aplikacij, ki omogočajo skoraj neskončne opcije, objavlenih na applovi štacuni... :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: archie ()

blue ::

Phone 5C je eden izmed prvih mobilnih telefonov, ki podpira omrežja WiFi na dveh frekvenčnih območjih, 2,4 ter 5 GHz

Niti ne.. skoraj 2 leti star galaxy nexus podpira 5Ghz...

Drugače pa sem rahlo razočaran...
Nič presenetljivo novega..
Nič kar bi rad videl, da android skopira :)

OK moram rečt, da zlati izgleda cool :)

blackbfm ::

Klicem, sem klican in v skrajni sili posljem sms


Soliden brskalnik in email klient je danes najmanj kar se pričakuje še zraven, žal je pa uporabniška izkušnja na povprečnih middle class telefonih za en drek. Tako da če si hočeš prihranit živce si primoran vzet nekaj iz vrha ponudbe.

Nič kar bi rad videl, da android skopira :)


touchfinger sensor coming in 3, 2, 1...:))

Spc ::

NSA pa bo lepo pobirala prstne odtise ljudi po celem svetu.
:))
 

MrStein ::

kotnikd3 je izjavil:

folk, kaj mislite, da je bolj pomembno za delovanje računalnika (mobilnik je danes računalnik): strojna ali programska oprema?

To je isto kot če bi vprašal "kaj je bolj pomembno pri seksu, tič ali lulika?"
Valda je oboje pomembno.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

murmur ::

archie je izjavil:

ammmm..."murmur" :) prek česa si pa ti ta post na ST objavu? k večina ljudi ga prek smart phone-a... :) aja glede ustvarjalnga/kreativnega... vsak dan je ducat norih/kreativnih/ustvarjalnih aplikacij, ki omogočajo skoraj neskončne opcije, objavlenih na applovi štacuni... :)


Ja ok, ampak hoces povedat da app-e razvijajo na 5" ajfounu? Pa se pokazi mi to kreativno/ustvarjalno app zadevo, ki jo na ajfounu uporabljas za sluzenje osebnega dohodka.

MrStein ::

(5C) Cena za odklenjeno različico v Applovih nemških trgovinah znaša 600 EUR za 16 GB ter 700 EUR za 32 GB model.

iPhone 5S v Nemčiji v prosti prodaji stane 700, 800 oz. 900 EUR za 16, 32 oz. 64 GB izdaje

o_O

eh, slabo gledam. Se mi je zdelo, da imata enako ceno.
Čeprav 100 EUR razlike tudi ni ni vem kaka razlika.

PS: Še ve vedno cenijo 16 GB flash-a na 100 EUR (enako kot androidi) ? :P
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

RejZoR ::

64bit procesor je sicer super za headline news, imam pa dvome, da je zadeva kakorkoli uporabna v realnosti. Koneckoncev telefoni ne uporabljajo niti 4GB RAMa, da bi bilo to kakorkoli omejitev (kot na desktopih), pri drugih stvareh pa niti 32bit ni neki izkoriščen...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

archie ::

murmur : Kdo je reku da app-e razvijajo na 5" iphonu?
>> Pa se pokazi mi to kreativno/ustvarjalno app zadevo, ki jo na ajfounu uporabljas za sluzenje osebnega dohodka.
Okej, svojih app-ov ti ne bom kazal...ampak samo primer: https://itunes.apple.com/us/genre/ios-g... .... Tukej recimo vecino ljudi uporablja iOS platformo za sluzenje osebnih dohodkov....

OmgWTF ::

blackbfm je izjavil:

Klicem, sem klican in v skrajni sili posljem sms


Soliden brskalnik in email klient je danes najmanj kar se pričakuje še zraven, žal je pa uporabniška izkušnja na povprečnih middle class telefonih za en drek. Tako da če si hočeš prihranit živce si primoran vzet nekaj iz vrha ponudbe.

Nič kar bi rad videl, da android skopira :)


touchfinger sensor coming in 3, 2, 1...:))


Verjetno se bo imenoval super plus touch finger senzor ulta mega galaxy milky way S. :D

murmur ::

murmur : a si ti zabit mal? Kdo je reku da app-e razvijajo na 5" iphonu?
>> Pa se pokazi mi to kreativno/ustvarjalno app zadevo, ki jo na ajfounu uporabljas za sluzenje osebnega dohodka.
Okej, svojih app-ov ti ne bom kazal...ampak samo primer: https://itunes.apple.com/us/genre/ios-g... .... Tukej recimo vecino ljudi uporablja iOS platformo za sluzenje osebnih dohodkov....


Verjetno sem res mal zabit ampak moje vprasanje je bilo zakaj tocno v tvojem primeru ze rabis 5" ajfoun? Appse z njim ne razvijas, osebnega dohodka pa na njem tudi ne ustvarjas. Ok, za testiranje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: murmur ()

archie ::

murmur : amm? :) Sicer kot zabit nisem mislil nič žaljivega... Vendar... A ti veš kako se razvijajo aplikacije za iphone in ostale telefone, ki prinašajo ogromne, miljonske dobičke?

Ja, za testiranje...in še 999 drugih stvari.... dejansko lahko s pomočjo aplikacij na telefonu, delaš milijonske dobičke brez "računalnika"...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: archie ()

blackbfm ::

zakaj tocno v tvojem primeru ze rabis 5" ajfoun?


A ti poleg svoje osnovne nokie nosiš (zraven v žepu vedno in povsod) še fotoaparat, laptop in mp3 player. Aja pa garmina. Kako uporabno je vse to verjetno ni treba razlagat. Loh si pa nek wannabe hipi, ker kao nič od tega ne potrebuješ:)) Sej ne rečem, loh da res ne, ampak ne teži ostalim.

Gapi182 ::

rad bi preveru ta finger print. Sovražim te kode in jih nikoli ne uporabljam ker zaklepam telefon vsake 10s.

ufek ::

Nekdo je omenjal beleženje prstnih odtisov in pošiljanje le teh NSA itd.. Odtisi se bodo zakodirali direktno v A7 proc in se ne bodo shranjevali lokalno v kakšen fajl ali pa v oblak. To so povedali na predstavitvi.

filip007 ::

Boš pač uporabil zajčjo taco ali mačjo, saj je vseeno. Pa saj C verzija ne podpira tega?
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: filip007 ()

DarkSite ::

ufek je izjavil:

Nekdo je omenjal beleženje prstnih odtisov in pošiljanje le teh NSA itd.. Odtisi se bodo zakodirali direktno v A7 proc in se ne bodo shranjevali lokalno v kakšen fajl ali pa v oblak. To so povedali na predstavitvi.


Ja tako kot so trdili, da se nič ne prisluškuje, da nobeno od teh večjih podjetij ne daje podatkov, da se ne beliži gps lokacija userja itd. Res jim je za verjeti ane, namreč izkazalo se je, da vsi lažejo.

Runnagain ::

ufek je izjavil:

Nekdo je omenjal beleženje prstnih odtisov in pošiljanje le teh NSA itd.. Odtisi se bodo zakodirali direktno v A7 proc in se ne bodo shranjevali lokalno v kakšen fajl ali pa v oblak. To so povedali na predstavitvi.


Potem pa svizec zavije čokolado...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Applove novosti: Smart Watch, iPhone 6 in iPhone 6 Plus, Apple Pay in iOS 8 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
22796597 (85695) amacar
»

Septembra iPhone 5S in cenejši iPhone 5C (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5422548 (18512) blackbfm
»

Jeseni nov iPhone ali dva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
13441585 (37213) trnvpeti
»

iOS 6.1.1 je zunaj, evasi0n jailbreak še deluje

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
4216718 (14225) lambda

Več podobnih tem