» »

Poamgajte pri odstranjevanju reber!!!!

Poamgajte pri odstranjevanju reber!!!!

C_maniak ::

Hotu sm dat rebra dol, da bom proca s pasto namazu, sam se mi je ustavl pr rebrcah. Mogoč sm zdej mal butast izpadu, sam plis pomagite s kakimi slikami al pa kok opisat kje morm kej odtaknt al pa kej, kr nism nč kej tajga najdu. Mam Vulcanota 7.
Pliiiissss, HELP!!:O :O :O
  • premaknilo: OwcA ()

bruhanje ::

Sm zagledu naslov teme... pa sm se ustrašu, da mormo koga pretepst....:D :D :D


Osama ma vas rad!

c3R4R ::

rebra se po mojih izkušnjah zelo lepo odstranijo; ne potrebuješ velike sile:D!
najprej daš dol vent, rebra so pa zataknjena ob "ograjico" okol proca! tist zatič morš snet, pa boš ugledu čudo sveta:D ... proc... pice of cake:D

sicer si pa mal okol reber oglej... gotov boš našel rešitev... če ne se pa še slišmo:D
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

C_maniak ::

Nč se ne bomo tepl!:)) Sej glih v tem je fora, da nism nč tajga zagledu, kr grejo rebra ful strn od proca. Mislim, sej..., sam, grem zdej še enkrat gladat. Aja, tist premer na grafi ni 5,5 ampak en mal čez 4, tk da ne vem če bi crystal orb gor pasu.:)

c3R4R ::

>>(C maniak)<<:
sej se mi je kr zdel, da ne bo crystal orb na gf2 pasu, sam nism bil čist prepričam!
poglej za rebra še enkrat... dober si poglej... nekako že morajo dol iti:D!
Zaradi neurij imajo hrasti globje korenine.

C_maniak ::

Sm še enkrat pogledu pa spt nč. Tk zgleda, kkr da je treba met neki... kok nej povem. Neki zroun. En pripomoček, da lhk pol dol daš. Ne vem no.
Ej, a ma kdo vulcano 7 , da bi mi lhk točn opisu, če je že dol devu, seveda.

daKine ::

tu mas narisano pa napisano

Klik!

C_maniak ::

Ej thanks daKine :)) ! Sm mal pogledu. Sej to sam potrjuje mojo teoorijo, da rabiš še neki palčko zroun, da lhk nardiš to. Tm pr step 4, tasredna slika. Tm se vid to. Tist bi jez rabu. A ma kdo kako idejo, ki bo tist dubu??

daKine ::

ta palcka je navadni ravni sraufinciger (izvijac ali anglesko screw driver)

C_maniak ::

A RES??? 8-O wow! A pol kr en šraufnciger no zapiknem, pa vn potegnem, da se bo na eni strani ostknal, pa bo pol lepo šlo dol. ??

C_maniak ::

Ful sm se motu, tk sm bil exited. ...not zapiknem..., pa strn potegnem, da se bo na eni strani odtknal...
Sorry!:)

||_^_|| ::

ti sam pazi da ne zlomiš/okrušiš procesorja pri dol/gor dajanju hladilnika.

C_maniak ::

JA, to bom pa le pazu, kr vseen mam raj nepodmazanga, kkr pa da ga nimam. Proca, se razume! Pa tud... Eh, nč. Me bo Owca še zaklenu. Peace!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pentium rebra na grafo

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
6729 (667) frenk
»

Grafična prosim nasvet (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
794392 (3369) C_maniak
»

navijanje radeona9000pro (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
754549 (3766) c3R4R
»

A je važn s kako pasto namažem proc? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
594358 (3725) C_maniak
»

Zalman?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
281334 (858) smilyxx

Več podobnih tem