» »

[TV Series] Low Winter Sun 2013

[TV Series] Low Winter Sun 2013

Jst ::

Low Winter Sun US 2013



Pilot se začne z umorom. Kasneje zvemo, da sta dva policaja ubila enega tretjega, ki je bil pokvarjen.

Naprej ne bom govoril, zaradi SPOILERjev.

Morate pogledati prvih nekaj epizod, da vidite, če vam bo všeč.

Meni je všeč, ker ni čisto good ali bad guy-ev. Malo spominja na The Wire, čeprav zgodba ni niti malo podobna. Ampak mislim, da je velika verjetnost, da če vam je bil The Wire všeč, da vam bo tudi ta serija.

Low Winter Sun @ Wikipedia
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|
  • zavarovalo slike: gzibret ()

oo7 ::

Sploh nisem vedel za to serijo.
Bom pogledal hvala:)

Limona ::

ma to serijo zaj tak promovirajo, ko breaking bad vn prhaja, sam zaenkrat mi še ni zanimiva

Jst ::

Meni pa zgleda obetavna. Na jetra mi grejo proceduralni cop showi, kot so CSI Murska Sobota, Kranj, Celje, Ljubljana, Postojna, Koper,... :) Razen serija POI. To je edina takšne zvrsti, ki jo rad spremljam.

Ta serija ima pa po mojem mnenju dobre možnosti, če le ne bodo kaj srali. Začetek res ni zanimiv*, ampak je postavil dobre temelje. Predvsem mislim, da je to lahko dobra drama. Ni pa za vsakega. je različna od The Wire, ampak ko sem jaz gledal, sem se prvo spomnil na to serijo.

*zanimiv v smislu "akcija, bang bang, handcuffs" in takoj jasno kdo so good guys in kdo ne.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

techfreak :) ::

Včasih sem celo z veseljem gledal CSI Las Vegas/NY/Miami, vendar sem kmalu ugotovil da je še veliko bolj zanimivih serij.

Sicer sem zaenkrat pogledal samo prvi del te serije, ampak izgleda kar zanimiva in jo bom verjetno začel spremljati.

Outcast ::

Jo imam 'označeno' že zlo dolgo časa, bom pa počakal na vse dele, da jo polgedam v celoti.

Jst ::

Zjutraj, preden sem šel na šiht, sem pogledal sedmi del. Iz vsake epizode v epizodo je serija boljša. Zadeve se zapletajo, "there is no good no bad only shades of gray," deluje zelo dobro v seriji.

Ne gledam cop showov (procedural cop showe sovražim), The Wire mi je bil odličen, ta serija (ki ni The Wire stil, da ne bo pomote) pa tudi zgleda, da gre v pravo smer.

Res priporočam, da "pretrpite" prvih nekaj epizod, ker so "težke" za gledati, potem se pa stvar obrne, ko spoznaš igralce, kdo je kdo, kdo ima kaj s čim, zakaj... (Kar je v prvih nekaj epizod težko skapirati, ker niti ni mišljeno, da bi gledalec od začetka vedel.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sons of Anarchy - serija (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
9021978 (1174) Likalnik
»

Serija: Breaking Bad - spoiler contaminated (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Sedem umetnosti
1106196028 (12109) oo7

Serije (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
6311149 (1850) opeter
»

The Wire

Oddelek: Sedem umetnosti
376198 (1344) meho7

Več podobnih tem