» »

IRC server in boti

IRC server in boti

rap3r ::

zanima me če je kje kkšn guid kako postavt irc server in na njega postavt bote ki merkajo kanal?
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

koyotee ::

ce ma adsl ali kabel gres na net poiscs irc bote, pa postavs na kanal. Mogu bos botu nastavt neki stvari. Loh pa kupis shell!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

rap3r ::

Mal bol podrobno prosm:8)
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Gandalfar ::

nsignific ::

Ne razumem.

Ce ze postavljas irc streznik, zakaj si raje ne bi uredil o-line? Bote res ne rabis na lastnem irc strezniku.

W|ndKiller ::

Ka pa bi ti z lastnim irc serverjem???? sej so v sloveniji dost 3je popularni in čist zadost.
Glede bota pa uporab WINBOT,če laufaš na winsi pa seveda ali držiš kabl ali adsl,
.: Nuclear Power Boys - Ultras Krško :.

rap3r ::

kabl mam
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

MRtwister ::

a ti mislis v ircnet linkat? lol

W|ndKiller ::

ircnet lol :))
winbot vpiši v googlu pa si zmagu, je čist na izy ga za instalirat pa je :)
.: Nuclear Power Boys - Ultras Krško :.

Rumko ::

hey W|ndKiller, kaj pa ce ma rap3r linux? windrop ne bo dleval, bo mogu kr eggdrop dol dt >:D

rap3r ::

Kok ste veseli k mate pojma namest da bi pomagal enmu k bi rd mal bl irc spoznou:8)
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

W|ndKiller ::

čist tko: linux se mi zdi da je za tiste ki poznajo stvari (ali pak motim se), da se pa njemu že tukaj zaplete ko se mu ne zdi glih kako narest irc server in čemu bi služil, bi jst kr reku da se winsow drži ta rap3r
.: Nuclear Power Boys - Ultras Krško :.

Gandalfar ::

rap3r: saj si dobil vse potrebne resource.. kaj se rabis?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

irc-bot

Oddelek: Omrežja in internet
141653 (1531) perci
»

SLO ircNET serverji?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
656088 (5467) volkec
»

BNC problem

Oddelek: Omrežja in internet
181754 (1538) MrBrdo
»

Slovenski IRC server (nov)

Oddelek: Omrežja in internet
323660 (2738) Tero
»

kako narediti mIRC srver

Oddelek: Omrežja in internet
81089 (1008) Administrator

Več podobnih tem