» »

NLB Klik

NLB Klik

kalcek16 ::

Pokvarila se mi je matična plata, sedaj pa je problem, ker sem imel na disku klik ( certifikat) v Mozili. Disk sem probal priklopit na drug pc in iz njega zagnati windowse pa mi ne zažene, če pa disk priklopim kot sekundarni mi ga pa zazna vendar ne morem izvoziti certifikata. Ima kdo kakšno rešitev, razen to da ga na novo naročim. Mogoče obstaja kakšen program ki najde certifikat na primarnem disku in ga lahko izvozim?

Hayabusa ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Assass1n ::

Če ne bo šlo greš na banko pa daš 10€ pa novega dobiš, sam za info.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

ttommy ::

Kako se ti ne zaženejo windowsi na drugem računalniku? Jaz sem sodelavcu rešil certifikat.

Trdi disk umira?
Gamer

kalcek16 ::

Kako se ti ne zaženejo windowsi na drugem računalniku? Jaz sem sodelavcu rešil certifikat.

Enostavno se ne zazenejo. Ko zalaufam racunalnik se mi pokaze logotip od vwindovs 7 nato pa se resitira in to se ponavlja, pa nimam nobenega mreznega kabla, samo ekran, tipkovnico in misko.

Duhec ::

Mogoče moraš na kompu2 v Cmos nastavitvah biosa nastaviti sata mode na ahci ali ide mode, da se bo Win7 pravilno štartal kot se je na stari plati.

kalcek16 ::

Bom probal, drugace je na racunalniku 2 bil priklopljen disk ide ta disk ki je pa certifikat gor je pa sata2

fosil ::

Na rabiš zaganjat winsev na drugem računalniku.
Samo skopiraj profiles mapo na drug računalnik z naloženim firefoxom.
Tako je!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Digitalni certifikat SIGENCA

Oddelek: Programska oprema
428834 (3410) Yossarian
»

Prenos na nov racunalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
8971 (839) solatko
»

reševanje NLB Klik certifikata?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61406 (1225) s6c-gEL
»

Reševanje certifikata iz uničene Win 7 inst

Oddelek: Programska oprema
7681 (488) ender
»

Lokacija digitalnih certifikatov - prenos po okvari diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
6665 (556) solatko

Več podobnih tem