» »

Ballmer gre v pokoj

1
2
»

OmgWTF ::

Če bi res bil uspešen bi si dejansko vsi želeli inštalirati Windows 8, medtem ko dejanso ne poznam nobenega, ki bi hotel preit na Windows 8. Tudi sam čakam najprej na Windows 8.1, da ga potem dejansko preizkusim.

Pa tudi vrednost delnic veliko pokaže. Če bi on bil tako pomemben za Microsoft, bi pri taki novici vrednost delnic precej padla, v realnosti pa je bilo glih obratno :D

blink ::

Primitiven klovn brez spoštovanja do konkurence končno odhaja. Borza je tudi že povedala kaj si misli o njem (upad in stagnacija tečaja MSFT zadnjih 12 let) in njegovem odhodu (rast tečaja MSFT za 7% v enem dnevu).

driver_x ::

"klovn" je to, kar ste ga videli v nekaj nastopih. Vodenje take firme pa je precej več kot to.

no comment ::

driver_x je izjavil:

"klovn" je to, kar ste ga videli v nekaj nastopih. Vodenje take firme pa je precej več kot to.

A monkey could run Microsoft.

A monkey DID run Microsoft.

techfreak :) ::

Če bi res bil uspešen bi si dejansko vsi želeli inštalirati Windows 8, medtem ko dejanso ne poznam nobenega, ki bi hotel preit na Windows 8. Tudi sam čakam najprej na Windows 8.1, da ga potem dejansko preizkusim.

Torej ga se sploh nisi preizkusil in si si ustvaril mnenje, da je zanic?

OmgWTF ::

techfreak :) je izjavil:

Če bi res bil uspešen bi si dejansko vsi želeli inštalirati Windows 8, medtem ko dejanso ne poznam nobenega, ki bi hotel preit na Windows 8. Tudi sam čakam najprej na Windows 8.1, da ga potem dejansko preizkusim.

Torej ga se sploh nisi preizkusil in si si ustvaril mnenje, da je zanic?


Prebral precej review-ov in pogledal youtube posnetkov in si tako ustvaril mnenje da je zanič. Tako kot se mi ne da ukvarjati in zapravjati časa z android nastavitvami in romi, se mi ne da z modificiranjem windows 8, da bo imel start meni tako kot windows 7. Zato pa čakam na 8.1, ki ga bom dejansko tudi sam preizkusil.

Bor H ::

In zaradi takih je pogorela Vista ter očitno tudi 8. Poglej si Mojave Experiment

OmgWTF ::

Bor H je izjavil:

In zaradi takih je pogorela Vista ter očitno tudi 8. Poglej si Mojave Experiment


Če je 10 ali 100 ljudi nesposobnih ustvariti svoje mnenje in videti kaj je razlika med 2 operacijskima sistemoma še ne pomeni da je celotna človeška populacija takšna.

Z Windows Visto nisem imel nekih problemov (razen pač kaki blue screeni tu pa tam). S tem da sem rekel da je 8 zanič, je pač pretiravanje, seveda ni zanič. Je pa nočem imet, ker mi metro interface ni všeč in bi ga moral modificirat, da bi se mi windows naložo v desktop način.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: OmgWTF ()

no comment ::

Tudi naslednji Microsoftov OS bo pogorel. Tudi, če bi bil OS dober (pa najverjetneje ne bo). To pa zato, ker je desktop kot smo ga poznali "gotof".

"To bo leto Microsofta" je novi "to bo leto Linux desktopa".

Bor H ::

OmgWTF je izjavil:

Bor H je izjavil:

In zaradi takih je pogorela Vista ter očitno tudi 8. Poglej si Mojave Experiment


Če je 10 ali 100 ljudi nesposobnih ustvariti svoje mnenje in videti kaj je razlika med 2 operacijskima sistemoma še ne pomeni da je celotna človeška populacija takšna.

Z Windows Visto nisem imel nekih problemov (razen pač kaki blue screeni tu pa tam)


Ne, je pa res, da je kul bit hater, ko začne folk hejtat, in to se je zgodilo Visti in zdaj osmici, ko bo devetka prišla vn bojo pa ljudje govorili "to je to", 100 krat videno.

OmgWTF ::

Bor H je izjavil:

OmgWTF je izjavil:

Bor H je izjavil:

In zaradi takih je pogorela Vista ter očitno tudi 8. Poglej si Mojave Experiment


Če je 10 ali 100 ljudi nesposobnih ustvariti svoje mnenje in videti kaj je razlika med 2 operacijskima sistemoma še ne pomeni da je celotna človeška populacija takšna.

Z Windows Visto nisem imel nekih problemov (razen pač kaki blue screeni tu pa tam)


Ne, je pa res, da je kul bit hater, ko začne folk hejtat, in to se je zgodilo Visti in zdaj osmici, ko bo devetka prišla vn bojo pa ljudje govorili "to je to", 100 krat videno.


Hm zanimivo da si potem lastim iPhone in sem zadovoljen z iOS, saj bi potem po tvojem moral bit "kul Apple hater", saj ima verjetno Apple največjo maso haterjev.

Bor H ::

Ampak Apple si je vseeno kul lastit, precej ljudi ga hvali in nikoli ni doživel (vsaj od novinarjev) takega gneva kot Vista in 8.

OmgWTF ::

Bor H je izjavil:

Ampak Apple si je vseeno kul lastit, precej ljudi ga hvali in nikoli ni doživel (vsaj od novinarjev) takega gneva kot Vista in 8.


Uff, ne da se mi iskat po forumu kolkim haterjem se niti malo ne zdi kul lastiti apple :)
lol, nobena druga naprava ne dobi toliko pozornosti o negativnih stvareh kot apple med novinarji. Še na 24ur objavljajo razne bedarije, ki jih recimo o kakih pomankljivosti samsung ali htc naprav nikoli niso.

Če pa noben ne hvali Windows 8, je pa mogoče res kaj z njim narobe?

driver_x ::

Bor H je izjavil:

OmgWTF je izjavil:

Bor H je izjavil:

In zaradi takih je pogorela Vista ter očitno tudi 8. Poglej si Mojave Experiment


Če je 10 ali 100 ljudi nesposobnih ustvariti svoje mnenje in videti kaj je razlika med 2 operacijskima sistemoma še ne pomeni da je celotna človeška populacija takšna.

Z Windows Visto nisem imel nekih problemov (razen pač kaki blue screeni tu pa tam)


Ne, je pa res, da je kul bit hater, ko začne folk hejtat, in to se je zgodilo Visti in zdaj osmici, ko bo devetka prišla vn bojo pa ljudje govorili "to je to", 100 krat videno.


O ti grdi uporabniki, ki ne marajo kul produktov!

Bor H ::

Glej, mediji vplivajo na nas, to da ma Apple velik manjše probleme s PRom kot MS je pa tut jasno.

techfreak :) ::

Problem je da ljudje brez izkušnje kritizirajo zadevo samo zaradi tega, ker jim je nekdo rekel da je slaba. Kmalu za tem pa lahko vidiš kako pol sveta govori da je Vista/8 zanič.

Pri Visti je bila težava, da je porabljala preveč resourcov za starejše računalnike in je bilo veliko ljudi, ki so prej brez težav uporabljali XP, Vista pa jim je delovala počasneje.

Pri Windows 8 pa je bil Metro vmesnik glavna težava, čeprav je kar lušten in se ga lahko načeloma znebiš z uporabo dodatka, ki ga namestiš v 3 minutah. Me pa res zanima kaj delajo power userji ki se tako pritožujejo nad njim - zadeva ponuja boljši management oken pri uporabi večih zaslonov, večina lastnosti UIja je ostala enaka, razlike so bolj minimalne.

driver_x ::

techfreak :) je izjavil:


Pri Windows 8 pa je bil Metro vmesnik glavna težava, čeprav je kar lušten in se ga lahko načeloma znebiš z uporabo dodatka, ki ga namestiš v 3 minutah.


Aha, imaš Win 7, nadgradiš na Win 8 (nadgradnjo plačaš!) in nato kupiš še dodatek, da dobiš nazaj funkcionalnost, ki si jo imel prej.

antonija ::

Pa tudi kot že rečeno - tu CEO nima nobenega vpliva.
Nehejte pisat neumnosti. Vsak programer ima svojega vodjo, ki ima svojega sefa, ki ima nekoga nad sabo, ...., ki odgovovarja CEOtu. Ce programer ne zmore resit dileme/problema ga escelata svojemu vodji, ce se on ne zna svojemu sefu,...., in na koncu pride do Balmerja (ce gre res za tak problem da vmes ni kadra ki bi ga znal resit).

Ce je cela hierarhija tolk nespoosbna da je treba CEOta moriti s takimi malenkostmi, potem je nekdo zajebal pri kadrovanju. Ta gre pa ponavadi od CEOta navzdol po vseh sefih in vodjah do delavcev. Kar pomeni da ali so zajebali delavci (ki jih je kadroval CEO ali pa kadroval ljudi ki so jih kadrovali), ali pa on sam. CEO je glava podjetja in pobere najvec dnarja ki leti naokoli, zato je logicno da pobere tud najvec dreka ki leti naokoli. Vsak CEO ki se obnasa drugace je hinavec in nima kaj iskat na tako odgovornem mestu.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kadrovske rošade v Microsoftu odnesle Elopa

Oddelek: Novice / Ostale najave
79433 (7241) Trololololol
»

Uradno: najvplivnejša človeka v Microsoftu Satya Nadella in Amy Hood

Oddelek: Novice / Rezultati
207449 (4965) trnvpeti
»

Microsoft povečal dobiček in prihodke (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Rezultati
12534364 (28751) Mr.B
»

Ballmer gre v pokoj (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6722786 (19870) antonija
»

Ballmer deloma prodaja svoj delež v Microsoftu

Oddelek: Novice / Ostale najave
104073 (3260) driver_x

Več podobnih tem