» »

Duron in GF2

Duron in GF2

Quickbeam ::

Pozdravljeni
Nekako sem ugotovil da moj Duron 1200 in Geforce2ti ni več tisto pravo (osnovna plošča MSI K7T, 256RAM) in me zanima kaj bi mi priporočali da nadgradim. Pripravljen sem dat do 50.000SIT, zanima me pa ali bi naj kupil nov procesor ali se mi bolj splača grafično, mogoče ohišje ali podlago za miš... ? Za igre seveda. Dobro, nisem ravno udarjen nanje (recimo Unreal v 1280x1024, 64xAAS itd :)) kar se tudi vidi iz moje trenutne konfiguracije. Večinoma igram Civilizacijo, ampak ko zaženem UT2003 postanem pa slabe volje. Tako bi imel nekaj da bi tudi bolj zahtevne igre delale vsaj na 800x600 s čimveč podrobnostmi.
Prosim predlagajte :)

boštjan ::

mislim da boljšega proca ne boš spravo gor,recimo athlon xp.tako da ti preostane le ram,ki je SDR in še grefična.kupi 9100pro z 128MB rama in še 256MB pomnilnika.skupaj 42k

ABX ::

http://www.msi.com.tw/program/support/c...

Tu imaš povezavo do CPU support za K7T. Delajo pa do 2600+.


AMD 1700+
256 rama
gf4MX 440 SE



Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

boštjan ::

in kako veš da ma on ddr rame

nodes ::

In kaj ima veze?

quickbeam pozabil si navest vsaj popolne podatke.

prvo procesor ( npr. 2100+), ker se ti bo poznalo na hitrosti celega sistema v vseh aplikacijah.
sledi grafična, ki U2 ne zmore več
posledično bo potem potrebno dokupiti še 256 RAM-a

Quickbeam ::

Sej sam vem da rabim vse - ram, procesor, grafično, najboljše še matično. Plošča žal ne podpira DDR RAMa (K7T Turbo - do 1800+).
Ampak ker ni denarja sprašujem tu za katero stvar bi se odločli vi :)
Sam razmišljam o Radeonu 9000 in kakšnem Athlonu 1700+. Boljše menda že kot nič (to kar mam trenutno). Nekaj bi pa mogoče dobil še za star procesor in grafično.

Boštjan K7T turbo je, z RAIDom.
http://www.msi.com.tw/program/products/...

Zgodovina sprememb…

boštjan ::

a bi ti lahko poslal točen link od te plate,ker tiste plate ,ki sem jaz gledal ne podpirajo athlonov 1700+,ker ti maš kt133 čipovje in ne kt 266.

nodes ::

Če se prav spomnim, je bila razlika na AMD sistemih, v začetku, med DDR in SDR min. tako da 1700+ ne bi toliko bremzal. Daš gor 9000PRO z 64 rama. Tudi 512 RAM-a niti ni tako nujno. 47k Sit, za dolgo ne bo, sam trenutno bi vse delal, mal težje U2 do 800X600 bi šlo.

ABX ::

512 je nujno, pri novih igrah.

Unreal 2 recimo z 256 rama swap-a, ne glede na to koliko optimiziraš sistem.
Simcity4 ti je za dodaten ram hvaležen.
Age of Mythology na največji mapi z 256rama se sploh ne da igrat (sumim na memory leak)..
.
.
.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Quickbeam ::

No zakaj pa ne bi še RAMa vzel ko sem že pri tem. Vsaj ne bo več tistih sporočil o pomanjkanju pomnilnika v windowsih. Zaenkrat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nepodprt CPU na maticno, kaj se zgodi?

Oddelek: Strojna oprema
101033 (837) Baxxxter
»

AMD Sempron 3400+ je kljub rizični nadgradnji Biosa ŠE KAR "UNKNOVN" !

Oddelek: Strojna oprema
121197 (1037) MAČKON
»

celeron ali pentium

Oddelek: Strojna oprema
161027 (889) DrYuri
»

MSI K7T Turbo

Oddelek: Strojna oprema
7787 (720) Hux
»

Zamenjava procesorja

Oddelek: Strojna oprema
321283 (882) kuglvinkl

Več podobnih tem