» »

JVC kamera

JVC kamera

trulex ::

Imam starejšo DV kamero na mini DV kasete, pa sem hotel nekaj presneti na računalnik, pa imam problem ker mi pri predvajanju mehanizem preskakuje. Ima kdo kako idejo kako bi popravil to?

cegu ::

Prenašaš analogni ali digitalni signal? (Firewire/USB ali rumeni kabel?)

Če prenašaš analognega, potem svetujem da kupiš kakšno staro kamero ki ima digitalni izhod, stalo bi te max 50€. Če pa prenašaš digitalnega, pa najbrž podoben nasvet. Za več kot 5 kaset je ceneje to kot pa dati nekomu to delat (npr. lahko daš meni za 10€ na kos:)).

shmandi ::

Lahko malo bolj pojasniš kako "preskakuje mehanizem". Pa model kamere bi bil tudi dobrodošel.

trulex ::

Model je GR-D325E. Ko predvajam kaseto se vsako sekundo sliši klik in slika se popači, čeprav je pri snemanju bilo vse ok. Sem probal več kaset in je isto, tako da je sigurno s kamero nekaj narobe.

shmandi ::

sliši se, kot da je nekaj narobe z napenjanjem traku. poskusi kakšno kaseto previt do konca in nazaj, da se mehanizem malo "zlaufa", če je mogoče kamera dlje časa stala.

trulex ::

Žal ne pomaga, sem pa opazil da se pri previjanju sliši ropotanje, čeprav se prej nikoli ni.

shmandi ::

pol pa je verjetno šel kakšen zobnik ali podobno


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako stare kasete digitalizirati? (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5316332 (10500) BorutK-73
»

Nakup videokamere

Oddelek: Kaj kupiti
91284 (1148) Calligula
»

NV-GS11 frame dropi???

Oddelek: Zvok in slika
171332 (1176) Caligula
»

Digitalna videokamera Panasonic PV-GS200 da ali ne? Kaj svetujete?

Oddelek: Kaj kupiti
171467 (1337) Caligula
»

Sony mini dv kamera in FIREWIRE

Oddelek: Zvok in slika
271668 (1469) Caligula

Več podobnih tem