» »

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ?

Kaj se je zgodilo z Mojblink-om ?

««
«
1 / 10
»»

Umazanec ::

A kdo slučajno ve?
  • zaklenil: bluefish ()

hojnikb ::

Mojblink.com je utrpel hujšo odpoved strojne opreme.
Težave se odpravljajo, vendar rešitev ne bo hitra.
O novih dogodkih vas bomo sproti obveščali.
Hvala za razumevanje, kolektiv Mojblink.com

ti piše jasno..
#brezpodpisa

Umazanec ::

hojnikb je izjavil:

Mojblink.com je utrpel hujšo odpoved strojne opreme.
Težave se odpravljajo, vendar rešitev ne bo hitra.
O novih dogodkih vas bomo sproti obveščali.
Hvala za razumevanje, kolektiv Mojblink.com

ti piše jasno..

No kar meni piše je to

Not Found

The requested URL /first.php was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.


in nič druga

hojnikb ::

jah potem je težava na tvoji strani, ker maš bookmarkan ta link. Pejt na http://mojblik.com/ in boš vidu to
#brezpodpisa

Seljak ::

Ga ne pogrešam.

Heisenberg ::

Upam, da bodo fantje tole hitro poštimal, ker konkurecna je res žalostna alternativa... :(

Ganon ::

Heisenberg je izjavil:

Upam, da bodo fantje tole hitro poštimal, ker konkurecna je res žalostna alternativa... :(


Žalostna? Na partisu najdem precej več stvari z več sejalci. Kvečjemu je mojblink precej žalostna alternativa.

Sicer pa HDBits nima konkurence. Če imate seveda srečo in ste nekako prišli do računa.

Seljak ::

Heisenberg je izjavil:

Upam, da bodo fantje tole hitro poštimal, ker konkurecna je res žalostna alternativa... :(


Kaj si bil admin na omenjeni strani?

Dr_M ::

Fartis je res bolj uboga konkurenca.

Heisenberg ::

@canon,benji: pa kaj enim ni jasno ? A sem vas užalil ali kaj ? Dejte mal svežga zraka nadihat! Samo izrazil se svoje mnenje o strani in dal podporo fantom. Eni pa takoj planijo na kost in začnejo lajati, pa še sami ne vedo zakaj.

Meni pač ustreza mojblink zaradi preglednosti in hitrosti kako kaj najti v trenutku ko nekaj iščem pa ne vem naslova.

Pač eni ne boste preboleli da je meni VW dolgočasen in sem pristaš Honde...pač nekaj v tem stilu hehe

st0jko ::

Slovenski trackerji? ;((
keks?

Ganon ::

Heisenberg je izjavil:

A sem vas užalil ali kaj ? Dejte mal svežga zraka nadihat! Samo izrazil se svoje mnenje o strani in dal podporo fantom. Eni pa takoj planijo na kost in začnejo lajati, pa še sami ne vedo zakaj.


Se ti zdi, da sem užaljen? Se hudo motiš. Tudi planil nisem. Samo presenetilo me je, da napišeš kaj takega, ko pa na partisu najdem mnogo, mnogo več stvari in sejalcev, kot na mojblink. Nikjer pa nimam nič zraven in tudi ne favoriziram nobenega portala, nisem več star 15 let.

jest10 ::

hojnikb je izjavil:

Mojblink.com je utrpel hujšo odpoved strojne opreme.
Težave se odpravljajo, vendar rešitev ne bo hitra.
O novih dogodkih vas bomo sproti obveščali.
Hvala za razumevanje, kolektiv Mojblink.com

ti piše jasno..

Po domače povedano:
Denar od donacij je nekdo pobasal v žep, zdej se pa jebite.

hojnikb ::

kot da rabimo tolk slovenskih trackerjov trackerjov
#brezpodpisa

Fritz ::

Nehajte hranit trola...
"Težav ne moremo reševati z isto miselnostjo,
kot smo jo imeli, ko smo jih ustvarili."
A. Einstein

OmegaBlue ::

Prosim držte se že tako majave teme. Debato o tem kaj je legalno ali ne pri nas pa lahko nadaljujete v ločeni temi.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Goran's Blog ::

Škoda če ga ne bo več, sa jej bil dober tracker.

Seljak ::

kot že 100x rečeno, torrent trackerji (in sam bittorrent protokol) je v principu legalen. Sicer nebi pri nas imeli nobenga trackerja, ker bi jih že zdavnaj zaprl.


Normalno,da je bittorrent protokol legalen,dokler se na torrent trackerjih pretakajo oz.so sledilniki na njihovih straneh do legalnih datotek.
BitTorrent @ Wikipedia
Tako si Slovenija razlaga tracker:Sledilnik @ Wikipedia
Tako pa je drugod:BitTorrent tracker @ Wikipedia
Sicer pa bi se lahko ta tema komot zaključila in nadeljevala tukaj Kaj v točnem pomenu piratstvo pomeni. seveda,če si jo upaš spet obuditi. Imaš pa v tej temi,ki sem jo linkal lepo razloženo kaj je piratstvo in kako je z tem pri nas.


In res močno dvomim, da je vsa tvoja roba doma legalna. Res dvomim..

To je tvoj problem,jaz dvomov nimam.

OmegaBlue je izjavil:

Prosim držte se že tako majave teme. Debato o tem kaj je legalno ali ne pri nas pa lahko nadaljujete v ločeni temi.

Sem dal link,kje se lahko nadaljuje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

wini ::

Na partisu me moti predvsem to da zadnje čase se nalagajo več ali manj samo srbsub ali crosub verzije torentov. Če je že slovensko tracker in so že podnapisi v slo verziji, bi jih lahko dodali zravn, brez da jih je treba še dodatno s podnapisi.net vlačit dol. Si prišparaš 2min dela.

hojnikb ::

pa hec z piratsvom je tudi, ker si včasih kot legalen uporabnik na slabšem kot pirat (DRM na tisoč in en način).
Sicer je pa brezvez debatirat. Mojblink pač ne dela, kar smo že zdaj ugotovil. Kaj je pa v ozadju tega izpada, vedo pa najbrž samo tisti, ki stojijo za to stranjo. Defenitivno pa uporabniki ne bodo nič na slabšem, saj imamo na voljo še dovolj alternative (slovenske in svetovne)

wini je izjavil:

Na partisu me moti predvsem to da zadnje čase se nalagajo več ali manj samo srbsub ali crosub verzije torentov. Če je že slovensko tracker in so že podnapisi v slo verziji, bi jih lahko dodali zravn, brez da jih je treba še dodatno s podnapisi.net vlačit dol. Si prišparaš 2min dela.

partis ima tudi dosti obiska z balkana, tako da to ni nič čudnega, dokler je stvar jasno označena. Če si pa toliko len, da si niti nemoreš poiskat podnapisov iz alternativnih strani (pa čeprav znajo vsi dobri predvajalniki to sami najdet) je pač to tvoj problem in ne problem trackerja/nalagalca.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

BladE_ ::

@wini Spet eden tistih, ki joka zaradi podnapisov... je težko dojeti, da srb ali cro podnapisi pridejo ven praktično takoj medtem ko slo zadeva traja, da se prevede. Lahko se pa seveda javiš, prevedeš in naložiš slo sub?
Akcija - Reakcija

amacar ::

Tole je owner objavil na FB mojblinka:
Mojblink.com, kot smo ga bili vajeni žal nebo več aktiven. Na žalost je odpovedala kompletna oprema, ki žal ni bila kos ekstremnim vremenskim spremembam. Celotna obnova strojne opreme je na žalost prevelik finančni zalogaj, zato iščemo alternative. Se pa komplet zadeve nebodo ustavile, saj se že dela na novem trackerju, žal pa bo potrebno počakati vsaj še kak mesec dni do realizacije.

Kolektiv Mojblink

hojnikb ::

zakaj enostavno ne najamejo amazon ec2 in je problem rešen ?
#brezpodpisa

maliking ::

wini je izjavil:

Na partisu me moti predvsem to da zadnje čase se nalagajo več ali manj samo srbsub ali crosub verzije torentov. Če je že slovensko tracker in so že podnapisi v slo verziji, bi jih lahko dodali zravn, brez da jih je treba še dodatno s podnapisi.net vlačit dol. Si prišparaš 2min dela.


Kaj si nor, cele dve minute? Siromaki bogi koliko dela imamo, da nam je 2 minuti kar cela večnost. Če že hočeš slo podnapise se pač potrudi.

Hayabusa ::

amacar je izjavil:

Tole je owner objavil na FB mojblinka:
Mojblink.com, kot smo ga bili vajeni žal nebo več aktiven. Na žalost je odpovedala kompletna oprema, ki žal ni bila kos ekstremnim vremenskim spremembam. Celotna obnova strojne opreme je na žalost prevelik finančni zalogaj, zato iščemo alternative. Se pa komplet zadeve nebodo ustavile, saj se že dela na novem trackerju, žal pa bo potrebno počakati vsaj še kak mesec dni do realizacije.

Kolektiv Mojblink

A to je vodil 14 letni mulc z neko 5 let staro kišto (e6400+4 gb rama, cena 120 Eur) v neklimatizirani/neizolirani mansardi staršev :)) ?
Kakšen izgovor ;((.

btw, kakšne hw/sw zahteve za takšen tracker ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

shadeX ::

btw, kakšne hw/sw zahteve za takšen tracker ?


Sigurno ne tako velike, da lastnik ki je fural tak tracker z več tisoč uporabniki nebi upal postaviti novega.

Hayabusa ::

Take money and run away torej 8-).

wini ::

BladE_ je izjavil:

@wini Spet eden tistih, ki joka zaradi podnapisov... je težko dojeti, da srb ali cro podnapisi pridejo ven praktično takoj medtem ko slo zadeva traja, da se prevede. Lahko se pa seveda javiš, prevedeš in naložiš slo sub?


ker sem napisal ko je slo podnapis ŽE obstaja ... preberi še enkrat

maliking je izjavil:

wini je izjavil:

Na partisu me moti predvsem to da zadnje čase se nalagajo več ali manj samo srbsub ali crosub verzije torentov. Če je že slovensko tracker in so že podnapisi v slo verziji, bi jih lahko dodali zravn, brez da jih je treba še dodatno s podnapisi.net vlačit dol. Si prišparaš 2min dela.


Kaj si nor, cele dve minute? Siromaki bogi koliko dela imamo, da nam je 2 minuti kar cela večnost. Če že hočeš slo podnapise se pač potrudi.


In kje je problem tukaj če mi paše bit "komot"? Če jih rabim si jih poberem dol pač - mi je pa bolj všeč če jih ni treba še drugje iskat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wini ()

čuhalev ::

amacar je izjavil:

Tole je owner objavil na FB mojblinka:
Mojblink.com, kot smo ga bili vajeni žal nebo več aktiven. Na žalost je odpovedala kompletna oprema, ki žal ni bila kos ekstremnim vremenskim spremembam. Celotna obnova strojne opreme je na žalost prevelik finančni zalogaj, zato iščemo alternative. Se pa komplet zadeve nebodo ustavile, saj se že dela na novem trackerju, žal pa bo potrebno počakati vsaj še kak mesec dni do realizacije.

Kolektiv Mojblink

Kako lahko odpove kompletna oprema? Vedno mora nekaj najprej crknt, razen, če imajo tako veliko smolo, katere verjetnost je enaka zadetku sedmice.

hojnikb ::

čuhalev je izjavil:

amacar je izjavil:

Tole je owner objavil na FB mojblinka:
Mojblink.com, kot smo ga bili vajeni žal nebo več aktiven. Na žalost je odpovedala kompletna oprema, ki žal ni bila kos ekstremnim vremenskim spremembam. Celotna obnova strojne opreme je na žalost prevelik finančni zalogaj, zato iščemo alternative. Se pa komplet zadeve nebodo ustavile, saj se že dela na novem trackerju, žal pa bo potrebno počakati vsaj še kak mesec dni do realizacije.

Kolektiv Mojblink

Kako lahko odpove kompletna oprema? Vedno mora nekaj najprej crknt, razen, če imajo tako veliko smolo, katere verjetnost je enaka zadetku sedmice.

nemore (razn če jo nekdo namerno poškoduje>:D). Take buče pač lahko prodajajo 13 letnikom, ki so večinska populacija takih trackerjov.
#brezpodpisa

amacar ::

Ja to smrdi že na daleč, bolj me zanima, če bo res kaj novega ali je to larifari.

Kompletna oprema bi pa lahko odpovedala, če bi vseskupaj zagorelo.

bluefish ::

Đizs, ignorirajte in pojdite na kak drug tracker, po možnosti tuj, ki je vreden imena.

FlyingBee ::

ful hecne so te stvari, enkrat mi je njihov "delavec" odpisal preecej nesramno in tako, da se razume, da nimam kaj pričakovat vljudnosti na torrent strani ... itak, da je nelegalno, saj vsi tujo lastnino gor dajejo in dol snemajo, brez da bi plačali ... če prijatelj kupi DVD film in mi ga posodi je legalno, ampak ga bom videl jaz pa še kdo zastonj, na torrentih pa milijoni

koliko je junakov, ki posnamejo film, ga pogledajo in še grejo v kino oziroma kupijo DVD istega filma? ali pa neke fore, da si posnamejo popolnoma delujočo igro samo da probajo potem pa jo grejo kupit, če jih pritegne ... svašta

Zgodovina sprememb…

LitralSM ::

maliking je izjavil:

wini je izjavil:

Na partisu me moti predvsem to da zadnje čase se nalagajo več ali manj samo srbsub ali crosub verzije torentov. Če je že slovensko tracker in so že podnapisi v slo verziji, bi jih lahko dodali zravn, brez da jih je treba še dodatno s podnapisi.net vlačit dol. Si prišparaš 2min dela.


Kaj si nor, cele dve minute? Siromaki bogi koliko dela imamo, da nam je 2 minuti kar cela večnost. Če že hočeš slo podnapise se pač potrudi.

Zakaj bi kdorkoli gledal filme s slovenskimi podnapisi? Največja greznica, kar jo premore naša nacija. Filme se gleda v nativnem jeziku z nativnimi podnapisi, v skrajnem primeru v angleščini.
Sicer pa fartis in mojdrisk služita z reklamami. A je tako težko že tako malo število reklam povečat ? (sarcasm) Sta pa tako en kot drugi šoder, podnapisi pri filmih isto, razen ko so bili ukradeni iz podnapisi.net. Takrat so vsaj za silo bili.
Kul in veliko boljša stran je ta: [rožice]
Če rabiš kaj posebnega, pa poiščeš na posebnih straneh.

Zgodovina sprememb…

amacar ::

Samo ne z javnimi trackerji srati tule, ker so hitrosti ponavadi mizerne naprav privatnim.

Glede podnapisov, potem pa glej japonski film z japonskimi podnapisi "glavca".

Pa itak da služita z reklamami, sej pa nista dobrodelna ustanova, kjer bi delovali samo prostovoljci in porabljali svoj čas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Ganon ::

LitralSM je izjavil:

Zakaj bi kdorkoli gledal filme s slovenskimi podnapisi? Največja greznica, kar jo premore naša nacija.


Nehaj, no. :8)

black ice ::

amacar je izjavil:

Samo ne z javnimi trackerji srati tule, ker so hitrosti ponavadi mizerne naprav privatnim.

Odvisno kaj iščeš.

wini ::

LitralSM je izjavil:

maliking je izjavil:



Kaj si nor, cele dve minute? Siromaki bogi koliko dela imamo, da nam je 2 minuti kar cela večnost. Če že hočeš slo podnapise se pač potrudi.

Zakaj bi kdorkoli gledal filme s slovenskimi podnapisi? Največja greznica, kar jo premore naša nacija. Filme se gleda v nativnem jeziku z nativnimi podnapisi, v skrajnem primeru v angleščini.
Sicer pa fartis in mojdrisk služita z reklamami. A je tako težko že tako malo število reklam povečat ? (sarcasm) Sta pa tako en kot drugi šoder, podnapisi pri filmih isto, razen ko so bili ukradeni iz podnapisi.net. Takrat so vsaj za silo bili.
Kul in veliko boljša stran je ta: [rožice]
Če rabiš kaj posebnega, pa poiščeš na posebnih straneh.


Osebno mi je vseeno ali so slo ali eng podnapisi, ni mi pa vseeno zaradi žene. Glede na to da ima ona raje podnapise v slovenščini, pa mi je fajn da film pogledava skupaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: wini ()

dzinks63 ::

Offtopic, podnapisi, partis, javni trackerji, ..., še ima kdo kaj dodati na temo Mojblink, drugače bo šla tema pod ključ.

LitralSM ::

Ja. Kaj je že bil vzrok razkola Partisa na Partis in Blink? Kraja kode? Dizajna? Vem, da se je potem eden izmed njiju prodajal za 5 oz. 6 mestno cifro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()

Glugy ::

Najprej je pisal da je prišlo do pregretja strojne opreme zarad vročine. Sicer pa maš en kup alternativ.

Mal offtopic: Na mojblink se stvari k so od poptv-ja pa kanala-a ni smel nalagat, oz. se je takoj brisal. Očitno niso tok neustrašni na mojblinku tko da ena okvara in že bi lahko stisnili rep med noge.

black1 ::

Tukaj pišete, da ne more crknit cela oprema, očitno ni še nobenmu tle gor ukurla strela v antene na strehi. Nam nažalost je, vse skuri, če vseka prav..comp lohk sam še neseš v smeti..je pa res, možnost, da vseka strela je isto kot da bi zadel na loteriji

Mohimm ::

Stran kot je mojblink z par 1000 ogledi na dan pač ne teče na odsluženem računalniku brez UPS-a v zaprašenem kotu pod mizo. Če pa teče pa vsaka čast da je delovalo toliko časa :)

shadeX ::

Ko se je zgodila odpoved opreme ni bilo nobenih neviht. Samo velika vročina.

techfreak :) ::

Mohimm je izjavil:

Stran kot je mojblink z par 1000 ogledi na dan pač ne teče na odsluženem računalniku brez UPS-a v zaprašenem kotu pod mizo. Če pa teče pa vsaka čast da je delovalo toliko časa :)

Mogoče ne ravno na odsluženem, ampak na kakšem solidnem desktopu pa lahko imaš par tisoč ogledov na dan brez težav.

Zgodovina sprememb…

floyd1 ::

Možno, da jim je kdo konkretno zagrozil s tožbami. Dvomim, da bi lahko kakršnakoli strojna okvara tako stran spravila na kolena za toliko časa. Ne bi bila prva slo tracker stran, ki bi ugasnila na tak način.

shadeX ::

Mogoče, ampak kdo bi grozil s tožbami? Kar je bilo poptv materiala itak ni bilo dovoljeno (tv dober dan, nmk..itd ). Isto je na partisu. Ko kdo naloži kak poptv material je izbrisan v trenutku.

Kdo bi iz Slovenije še lahko tožil?

blackbfm ::

Mogoče ne ravno na odsluženem, ampak na kakšem solidnem desktopu pa lahko imaš par tisoč ogledov na dan brez težav.


no shit sherlock...za par tisoč ogledov je še tel dovolj sposoben poganjat

hojnikb ::

nwm zakaj se sploh kdo sekira za takšen tracker...
#brezpodpisa

floyd1 ::

Kdo bi iz Slovenije še lahko tožil?

Pojma nimam, ampak zaradi tega so že ugašali trackerji - npr. pred leti zelo priljubljen Golden Tomb.
««
«
1 / 10
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

MojBlink- onemogočeno

Oddelek: Omrežja in internet
179869 (9669) Mavrik
»

problem prenosa torrentov na NAS strežniku synology DS 212j

Oddelek: Pomoč in nasveti
115164 (4828) mNeRo

Več podobnih tem