» »

Kamp - Istra

Kamp - Istra

CrazyFish ::

Lep pozdrav...
Z nekaj kolegi gremo v avgustu malo na morje, pa smo se dogovorili da bi šli v kamp nekam na Istro.
Zdj pa če povete tisti ko ste že kdaj bili, kateri je tak v redu kamp, kjer se kaj dogaja in ne težijo preveč če si malo preglasen in tako. Cena sicer ni dejavnik, če je kamp primeren :)
Lp, CrazyFish

Lonsarg ::

Za glasnoste definitivno ne težijo v kampu Medulin, glede na to, da sem bil v kampu Stupice in sem slišal njihov disko iz nasprotne strani zaliva:) Torej Stupice mi je delval tak povprečen kamp, plaža pa sploh ne ne kaj. Ampak osebno itak priporočam, če se že gre na jug istre, da se vozi vsak dan ali skoraj vsak dan v Kamenjak, ker tam je res zakon, kot drug planet.

Kamp Stupice pa je od vseh kampov najbližje kamenjaku, če ti ni problem malo hodit po žgočem soncu(pol ure do uro in pol za najjućnejše predele) lahko greš celo peš.

CrazyFish ::

Aha hvala za informacije, Medulin se sliši mamljivo... pozna kdo mogoče kaj malenkost bližje, okolica Poreča, morda Rovija?
Lp, CrazyFish

Lukzii ::

Okolica Poreča:
-Bijela uvala, Zelena/Plava Laguna...
-Valkanela (to je sicer že Vrsar, ampak je vse zelo blizu)
-Lanterna (pred Porečom)

vsi kampi so preizkušeni in so meni osebno top...glede glasnosti je pa tako: če ne preganjajo mladoletnih Nizozemcev, ki se derejo včasih celo noč...res pa je, da boste vi "došli iz Slovenije ;)"

lp

Šimpanz ::

Pri Novigradu maš super kamp, pa še mesto je 10 minut peš stran, tako da greš lahko v life.

ToniT ::

Greš v kamp Amarin v Rovinju, čez dan na swingersko plažo in boš zvečer šel še samo spat! >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kampiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8110259 (1341) Mato989
»

Kampiranje, spanje v avtu ob obali, kje najceneje

Oddelek: Loža
176492 (5443) nejclp
»

Kampiranje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7212756 (9795) Go-ahead
»

Kampi, hišice, morje..

Oddelek: Loža
102858 (2234) maco-maco
»

Dobri avtokampi na Hrvaškem in v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5957745 (27980) shinko

Več podobnih tem