» »

Podloga za miško ne prime več

Podloga za miško ne prime več

STU-III ::

Pozdrav!

A se je že komu zgodilo, da je na neki podlagi začela miška slabše delat? Miška ziher ni, ker na navadnem papirju zelo dobro zagrabi, na podlogi, ki jo imam, pa ne - včasih pa je???

Hvala za nasvete.

LP
Line secured.

dottor ::

Poceni podloge se obrabijo in pol zna miška včasih preskakovat v izi.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Seljak ::

Umazana podlaga definitivno.Moj maček včasih spi na podlagi in pusti dlake gor in če je ne očistim mi moja miška nagaja.Prav tako je,če podlage ne čistiš se od znojenja dlani podlaga umaže in miška ne prime več tako kot bi morala.

STU-III ::

Seljak je izjavil:

Umazana podlaga definitivno.Moj maček včasih spi na podlagi in pusti dlake gor in če je ne očistim mi moja miška nagaja.Prav tako je,če podlage ne čistiš se od znojenja dlani podlaga umaže in miška ne prime več tako kot bi morala.


Včeraj sem jo obrisal z mokro krpo, pa je malo bolje delovala ampak zdaj pa spet nekaj slabo vleče. :-/

dottor je izjavil:

Poceni podloge se obrabijo in pol zna miška včasih preskakovat v izi.


Hah, podlogo sem pravzaprav zastonj dobil. Zanimivo pa je tudi to, da mi na leseni temnorjavi mizi ne zagrabi skoraj popolnoma nič, pa mislim, da včasih je - nisem pa siguren. Na navadnem papirju za printer pa zagrabi v nulo. Imam pa na miški blue-spot ali kako se že reče - ima spodaj modro lučko namesto rdeče - kao bolj natančen in odziven senzor za gaming...

Oz. ima modro ledico namesto laserja ali kako že, se ne spomnim.
Line secured.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: STU-III ()

dottor ::

Meni so za gaming bolj ušeč laserske miške in ne optične (optično prepoznaš po tem da ko jo dvigneš je ledica spodaj ki gori, pri laserju tega ni). Je pa spet odvisno od miške do miške ter o podlogi. Jaz sem zelo zadovoljen s "platnenimi" Razer podlogami. Res da niso najcenejše ampak jih imaš po par let, ko se umaže jo pod vodo opereš in posušiš na balkonu.pa še lepo roka gor leži, ker ima neko peno spodaj. Edini minus je ta da po letih uporabe začnejo robovi odstopat malo.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

STU-III ::

Ok, bom pogledal malo za novimi podlogami.
Line secured.

Seljak ::

Jaz imam Logilink in je ful podobna Razer-jevi le malce cenejša je.Zelo dobro opravlja nalogo,je pa res,da se je po dveh letih uporabe na robovih malce odlepila ampak me to ne moti.Čistim jo z vlažilnimi robčki ali pa z malce navlaženo krpo.

dottor ::

Jaz imam Razer Goliathus Alpha Speed Edition Fragged v najmanjši velikosti oz. navadni velikosti za podloge (imaš 3 različne velikosti). 4 leta nazaj sem jo preko uvoznika naročil za 18€. po teh 4. letih se je spodaj in na levi strani spodvihal rob za 1mm, zaradi premikanja roke spodaj in levo zaradi tipkovnice. Kar se miške tiče sem 2 leti nazaj iz Razer DeathAdder 3500dpi (katera je začela dvojno klikat) zamenjal za Logitech G500 in sem full zadovoljen z njo. Zdej imam razen poldoge za miške na mizi vse Logitech G serijo izdelkov (G15, G51, G500 in G330), edino gamepad ne nosi G oznake ker ne obstaja :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

STU-III ::

Line secured.

mikimisek ::

Steelseries HD4 in G500

Leti ko sneta skira. Spodaj ima povsod gumijaste nogice in se ne premakne če je obtežena podloga.
Prime povsod brez problema. Menda je še boljše z lasersko miško.

dottor ::

Sej G500 je laserska miška. Spodaj okoli senzorja ti piše GAMING-GRADE LASER :)
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

BorutK-73 ::

g500 je laserska. Jo imam sam in nikoli več drage miške. levi klik nagaja u pm.
Imel prej neko trust optično in je delaa bp 4 leta, škoda da sem jo podaril;((.

STU:uporabi gladko površino, kakšna revija stila monitor ali moj mikro za podlogo

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gaming miška za male pare (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5116675 (14911) jstsemcar
»

katero miško?? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
16538284 (30356) ShowDown
»

katero podlogo za miško?

Oddelek: Kaj kupiti
92776 (2613) tuned
»

Podloga za miško (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
755425 (3760) x-boys

Več podobnih tem