» »

Nujno prosim. Yahoo! help

Nujno prosim. Yahoo! help

Ovca ::

Pozdravljeni, sem v tujini, točneje HRvaška, Umag in sem se vpisal na svoj email račun, ki ga imam na Yahoo-ju. Vpišem ID, geslo in buum- pojavi se mi tisto z varnostnim vprašanjem in nimam pojma kaj je odgovor,ker moj naslov uporabljam že več let in sedaj je bilo prvič da sem vzel komp v tujino, da lahko preverjam pošto zarad službene obveznosti in sem pozabil odgovor.Sem pač pozabil. Sedaj mi je pa sporočil Yahoo tole
Unsuccessful Login: Account Locked Temporarily.
This account is temporarily locked for 12 hours because of security concerns. Please try signing in later or contact online Yahoo! Customer Care for further assistance.


če ni drugega, bom počakal 12 ur ampak ampak kako naj se dokopljem do tega odgovora na vprašanje???Ali se da kakorkoli drugače pogledati pošto????ta custom care mi pa itak ne pomaga. prosim lepo za pomoč. hvala!!

MasterTade ::

Če ne gre drgač probej spremenit password pol pa spucej piškotke pa predn se z novo kodo vpišeš počak 24 ur in pol probej.

figula ::

Na drugi mail naslov, ki si ga dal ob prijavi v yahoo, boš dobil obvestilo, da se je nekdo skušal prijaviti v tvoj account iz neznane lokacije. Tam boš imel opcijo reseta in updejata tvojih nastavitev. Takole je tole videti:

We detected a login attempt with valid password to your Yahoo! account (......) from an unrecognized device on ......... 2013 8:32 AM.
Location: Croatia (IP=........)
Note: The location is based on information from your Internet service or wireless carrier provider.
Was this you? If so, you can disregard the rest of this email.
If this wasn't you, please follow the links below to protect your Yahoo! account information from potential future account compromise:

* Activate second sign-in verification with your mobile phone
* Review your login activity
* Change your password
* Update your account password reset info

To learn how sign-in alerts like this one can help you to protect your account information, please visit the Help Center.

Ovca ::

Hvala obema za odgovor!
@figula- sem vse uredil in sem lahko uporablal normalno e-mail. Si me rešil nepotrebnih službenih komplikacij! Lp

stefi91 ::

zdravo imam problem pozabil sm geslo..k dam pa da sem pozabil geslo mi vrze stevilko telefona sam fora u tem da ni prava cifra in mi samo tam poslje kodo kako lahko se pridem not v email hvala za odg

TheBlueOne ::

Ce nisi podal bodisi sekundarnega emaila ali kaksnega varnostnega vprasanja bo tezka. Lahko pa pises na yahoo in poskusas dokazati, da je racun tvoj, kar je pri googlu brez uspeha poizkusala znanka.

Saul Goodman ::

zbrisal, nima smisla. ne uporabljajte yahoo mailov, folk.

Zgodovina sprememb…

stefi91 ::

ja jebi ga to vec vvec k 15let ga imam pa pozabil ubdat cifro a zdej nevem kako kje najdem yahoo da jim pisem?

Riff ::

sam uporablam yahoo kar precej časa pa nisem še imel nobenih problemov


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako odkleniti LG G5?

Oddelek: Mobilne tehnologije
302279 (1667) louser
»

Hekerski vdor v Yahoo prizadel 500 milijonov uporabnikov

Oddelek: Novice / Varnost
2213238 (11474) Saul Goodman
»

Izguba osebnih podatkov s PlayStation Network je realnost

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3510287 (7565) 3furious
»

PayPal phishing

Oddelek: Informacijska varnost
52108 (1934) Zorro
»

Povečajte Hotmailov poštni predal (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
717816 (5105) Athena89

Več podobnih tem