» »

Dying Light

Dying Light

oo7 ::

Ravnokar končal igro8-)
Za single player, da sem končal zgodbo in naredil stranske misije sem potreboval 56 ur.
Zgodba mi je bila v redu čeprav stranske misije so še boljše in nekatere dosti bolj zanimive.
Grafika zelo lepa in nisem imel nobenih problemov z igro ali grafiko.
Gameplay je neverjetno dober in zabaven kot bi igral Assassin s Creed v prvi osebi:D
Na začetku je mogoče malo težka ampak, ko začneš izdelovati svoja odbita orožja je neverjetno zabavno klati zombije. Ko se pa naredi noč takrat je pa druga pesem se je pa bolje skrivati in bežati.
Mapi nista prav veliki ampak glede na to, da ni hitrega potovanja med varnimi hišami so ravno prav veliki.
Men osebno zelo dobra in zabavna igra ena boljših zadnjih časov =)

Superboyy ::

Combat je ok, me pa zelo moti linearnost glavne zgodbe in pogojenost orožja z levelom lika.

Tako mehaniko tepenja in plezanja (čeprav je kr buggasto na trenutke) bi vrgli v fallout 4 pa bi bil idealen špil.

Jst ::

Ima kdo kakšne nasvete za začetnika?

Sistem z nabiranjem, nahrbtnikom in safe houses, je narejen zelo zmedeno.

Recimo pri prvi misiji (zame) ko sem moral ubiti nekaj huliganov, da sem osvobodil safe house, sem ene trikrat umrl; vsakič je bilo potem manj ljudi za pobiti.

Recimo sistem craftanja iz The Last of Us, kolikor sem videl na youtube, je precej bolj jasen (in enostaven/lažji).

Recimo da v eni varni hiši pustiš svoje stvari, ali jih lahko potem iz vseh hiš uporabljaš? Moraš prvo pobrati in dati v inventar, da kaj craftaš? Zmeda zame, vsaj na začetku.

Kaj uporabiti za orožje? Katere stvari prodati, katere obdržati? (kadar piše, da je inventar poln)

itd...

Če se komu da malo opisati, kako začeti igrati,...
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Jst je izjavil:

Ima kdo kakšne nasvete za začetnika?

Sistem z nabiranjem, nahrbtnikom in safe houses, je narejen zelo zmedeno.

Recimo pri prvi misiji (zame) ko sem moral ubiti nekaj huliganov, da sem osvobodil safe house, sem ene trikrat umrl; vsakič je bilo potem manj ljudi za pobiti.

Recimo sistem craftanja iz The Last of Us, kolikor sem videl na youtube, je precej bolj jasen (in enostaven/lažji).

Recimo da v eni varni hiši pustiš svoje stvari, ali jih lahko potem iz vseh hiš uporabljaš? Moraš prvo pobrati in dati v inventar, da kaj craftaš? Zmeda zame, vsaj na začetku.

Kaj uporabiti za orožje? Katere stvari prodati, katere obdržati? (kadar piše, da je inventar poln)

itd...

Če se komu da malo opisati, kako začeti igrati,...





Men se je tudi začetek zdel najtežji potem pa dobivaš vedno boljša orožja potem se pa začne zabava.
Nima veze v kateri varni hiši pustiš svoje stvari, do njih imaš dostop z vsake varne hiše.

Inventory:
Backpack: tam imaš prostor za orožja na začetku je bolj malo prostora ampak s časom to odkleneš z skills.
Valuables: To nimaš kaj rabit to lahko samo prodaš in za to dobiš največ denarja.
Craftparts: tukaj si ustvariš opremo pač karkoli hočeš ampak moraš prej najti tudi načrte
Others: Tam imaš pa medkit za odklepanje ključavnic in seveda naboje, ko prideš, do strelnega orožja.

Blueprints:
Weapons: to so načrti, da ustvariš svoje hladno orožje ampak moraš ta načrt prej najti potem pa z rezervnih delov kot so plastika, baterije, kovina... ki jih najdeš po vsem mestu lahko ustvariš orožje.
Enako je z utilies in throwing weapons.

Ko kaj craftaš ti piše pod base weapon katero orožje lahko napraviš z kakega blueprinta.
V nahrbtniku zbereš orožje in pritisneš F7 craft in izbereš s čim hočeš craftat(efekt ognja,elektrike,strup...) potem imaš pa še drugo funkcijo to je pa Upgrade F6 kjer pa lahko dvigneš orožju handling, damage ali durability ampak potrebuješ komponente za to kot je npr King ampak je zelo redek in se ga splača uporabit kasneje za boljše orožje. King ti naprimer dvigne za dva kvadrata damage in 2 kvadrata durability.
Hladna orožja se tudi obrabijo in jih moraš popravljati drugače zgubijo vso moč.

Ko pogledaš opremo v inventoriju ali orožja so vsa v barvah.
Blela barva pomeni običajno orožje ali običajno opremo
Zelena barva pomeni ne običajno se pravi malo boljša oprema
Modra barva to je že bolj redka oprema
Vijolčna barva pomeni zelo redka oprema in seveda dobra
Oranžna barva je pa najboljša legendarna oprema, ali legendarno orožje ali legendarni mod za modat kako orožje


Najboljša so hladna orožja seveda, ki jih ustvariš ti in večji ima damage lažje boš kosil nasprotnike. Pomemben je pa tudi durability in handling, ki jih seveda nadgrajuješ z craftanjem in upgradom.
Strelna orožja so glasna in njihov zvok privablja zombije. Strelna orožja pridejo najbolj v poštev, ko imaš opravka z ljdumi, ki ravno tako streljajo nate.
Potem so pa še metalna orožja kot so sekire, zvezdice noži, molotovke...

Zombijev je kar nekaj vrst:
Navadni zombiji. ti so počasni ampak če jih je veliko na kupu te ravno tako hitro ubijejo
Potem so zelo hitri zombiji to so tisti, ki so bili pred kratkim okuženi in čim nekaj bolj poči te začnejo iskati in točno veš, da so oni, ker se zelo nagravžno derejo.
Potem so tukaj še zelo veliki zombiji tisti rabijo kar nekaj udarcev pa padejo.
Zombiji, ki pljuvajo zeleno sluz ti so neugodni, ker te z daljave streljajo.
Debeli zombiji pa so hinavski velikokrat čakajo za kakim vogalom in, ko si zdraven njega ga raznese in si takoj mrtev pri njih pride v poštev samo strelno ali metalno orožje.
Največji oklepni zombiji so pa že kar problem ampak se jih, da z dobrim orožjem =)

Potem je pa tukaj še noč. Tam je pa čisto posebna vrsta zombijev, ki pride ven samo ponoči takrat se je pa najbolje skrivat. Na začetku, ko imaš slaba orožja se je najbolje skirvati pred njimi potem, ko imaš močnejša orožja ga ni tak problem ubiti ampak problem je, ker te slišijo še drugi in jih imaš takoj na grbi tri ali pet takrat moraš samo bežati, do prve varne hiše ali pa se kam skriti, dokler te ne nehajo iskati.

Ponoči dobiš za vsako dejanje 2x več xp točk kar pomeni, da lahko hitreje odpiraš nove sposobnosti pod skills ampak tudi, ko je dan ni problema nabrati teh točk.


Igraj tudi stranske misije, ker so skoraj še bolj zanimive kot glavne:)

Jst ::

Hvala.

Najbolj mi prav pride podatek, da ko enkrat spraviš stvari v stash, da imaš dostop iz vsake varne hiše.

Kako je pa z craftanjem, če imaš nekaj v stashu, nekaj pa v inventory-ju? Moraš prvo prenesti v inventory?

Tisti zombiji ponoči. Kaj je najboljši način, da te ne opazijo? In če te že, meni nikoli ni ratalo pobegniti. UV lučka je bolj kot ne, blažena voda. Oziroma, na kakšne načine, te ti nočni zombiji opazijo?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Craftaš lahko samo tiste stvari, ki jih ima pri sebi.

Tisti zombiji ponoči reagirajo na zvok in mislilm,da tudi na navadno luč. Najboljš je, da imaš petarde in, ko vidiš nočnega zombija vržeš petardo v nasprostno smer in bo šel tja ti pa pojdi v drugo smer in to delaš toliko časa dokler ne prideš, do cilja. Petarde vedno prijedo prav.
UV lučka ga samo začasno onesposobi.

Obstaja en blueprint za napoj, ki ga narediš z določene rastline. Učinek tega napoja je, da vidiš ponoči za kratek čas tako, da takrat ne rabiš imeti prižgane baterije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

myriad ::

Iz mojih izkušenj ne reagirajo na luč, na zvok pa le takrat, ko razbiješ streho, vržeš petarde in streljaš. Na hiter tek in plezanje niti ne reagirajo ne. Če te pa že opazijo pa vrži par UV flares, tako da ti tisti čas ne smejo blizu priti (razen navadnih zombijev). UV lučko uporablej samo za night hunterje. Glede napojev ima pa ena baba en side quest, kjer ti na koncu da blueprint za napoj, da si ponoči zombijem neviden. Sam ko si dost visok lvl teh stvari itak ne rabiš več.

oo7 ::

Jaz sem dobil občutek kot, da reagirajo na navadno luč lahko, da se motim.
Drugače pa sem večino noči prespal in raje igral podnevi edino tiste nočne misije sem pa že naredil po noči.

Jst ::

Ta igra bi za prvih nekaj misij nujno potrebovala "Call of Duty" stil držanja za roko.

Jaz sem na začetku v prvi uri umrl vsakih 3 minute in sem bil že na meji, da sem klel, zakaj sem vzel to steam kodo.

A po parih urah igranja, ugotoviš, da Inventar, Backpack, Misije, Journal in Mapa, sploh niso zakomplicirane.

Tudi ponoči je čisto na izi igrati.

Včeraj ko sem igral malo kot uro in pol, nisem niti enkrat umrl. Noč me ne moti.

Motijo me pa razne malenkosti, ko moraš kakšen štekar premakniti in prideš zraven in se nič ne pojavi. Pa moraš malo nazaj, pa malo levo, pa spet naprej, še malo levo, ups preveč, desno, da se pojavi "Use". TO je bolj tečno, kot vsi zombiji skupaj.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Dying Light Developer Tools - Trailer



Sem gledal na Steamu pa ne najdem tega:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Jst ::

Jaz se spomnim mape za Crysis enko. Tistih sem ogromno preigral. Ene so bile totalna za*e*ancija, smešne, druge pa kot kakšen 5$ DLC, z zanimivo zgodbo in dolge tudi po uro in več.

Dying Light Toolsi izgledajo obetavni. Meni je najljubši Unreal Engine, ker vse igre, ki so osnovane na njemu, so mi delale dobro, kontrola in odziv miši, kar mi je najpomembnejše, vedno vrhunsko. Dying Light uporablja Chrome Engine 6, ki ima tudi dober odziv miši, brez kakšnega pre-processinga (kot Far Cry 4*). Iz slik zgleda Editor zelo močno orodje, ki ga lahko uporabljajo tudi tisti, ki ne znajo programirati (mogoče easy skripte). Verjetno se lahko nadejamo kakšne zanimive mape, mogoče tudi kakšno dobro zgodbo. Pohvalno, da bodo dali na voljo editor. Tega je vse manj...

*V FC4 si pre processing miši lahko z Dunia Toolsi izklopil, s čimer je *zame* naredilo špil igralen.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

M-Power:

>Sem gledal na Steamu pa ne najdem tega

Steam->Library->Tools
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Jst je izjavil:

M-Power:

>Sem gledal na Steamu pa ne najdem tega

Steam->Library->Tools


Hvala
Sploh nisem vedel, da so vsa ta orodja tam.

Jst ::

Kako so nekateri neumni, hinavski ljudje... Sedaj sem malo igral in vklopil Public Co Op. En tip mi je Firecrackers metal pred noge dokler nisem popizdil in ga nagnal. (ene 5 minut neprestanoma) Potem sem itak zaprl celo igro. :/
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

Kako najlažje Survivor točke dobivaš? Agility in Power imam že skoraj celo drevo, Survivor pa eno četrtino ali še manj.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Jst je izjavil:

Kako najlažje Survivor točke dobivaš? Agility in Power imam že skoraj celo drevo, Survivor pa eno četrtino ali še manj.


To mislim, da so ubisvu XP točke. Večji level imaš boljša orožja dobivaš.
Jaz sem tudi Agillty in power imel prej polno kot Survivor.
Mislim, da te točke dobiš od vsega kar pač narediš v igri. Mislim, da dobiš veliko točk od airdrop packages pa če rešiš naključne ljudi pa tiste pakete v karantenskih območjih...

Jst ::

Jaz pa teh airdropov sploh nisem pobiral, ker jih moraš odnesti Quartermaster-ju, ki ti vedno pobere vsaj 5, če ne 10 minut, odvisno od lokacije.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Jst je izjavil:

Jaz pa teh airdropov sploh nisem pobiral, ker jih moraš odnesti Quartermaster-ju, ki ti vedno pobere vsaj 5, če ne 10 minut, odvisno od lokacije.


Saj ne rabiš takoj nesti airdropov quatermasterju. Pač mu jih daš, ko si tam =)

Jst ::

Naključnim pomagam, če so blizu.

A naj ne bi dobival te točke če preživiš noč? Vsaj tako piše, I think. Ker jaz sem vsako noč zunaj, ker so Volatiles itak bedaki, greš lahko 3 metre mimo za njegovim hrbtom. Pa itak so na mapi, kam gledajo in do kam vidijo.

Samo včasih pri kakšni misiji umrem po nekajkrat in piše "Survivor Points Lost 1400".

Sedaj imam Policijsko puško, ki je boljša (kakšna neumnost) od vojaške. Kaj metke se komot kupi?

>Saj ne rabiš takoj nesti airdropov quatermasterju. Pač mu jih daš, ko si tam =)

Ja, ampak če pobereš 5 dropov, potem pa odneseš, ti šteje samo enega, a ne? Ker če bi štelo vsakega, bi sigurno imel več znanj iz Survivor drevesa.

Drugače mi je pa zelo všeč, da je pomembno, kam udariš zombija in na kateri strani imaš roke.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

oo7 ::

Če preživiš noč dobiš dvojne xp. Ampak če se ponoči samo skrivaš ne dobiš xp samo dejanja štejeje in ponoči dvojno.
Ja če umreš zgubiš survavior točke.
Metkov ni problem kupiti mislim, da jih prodaja vsak, ki prodaja orožja. Edino škoda, ker v igri ni dušilca za strelna orožja.

Jst ::

Ponoči so Power in Agility točke dvojne. Zato imam oba drevesa skoraj polna. Medtem pa Survivor, ne vem, če jih imam 7. Za nekatere stvari, ki jih prodajajo, piše, da rabiš rank 8, 10 in te ne morem kupiti. Zato sklepam, da sem nekje pri številki 7. Čeprav sem ravno naredil misijo, Arena in dobil Survivor rank točko, vendar nisem šel gledati in jo porabiti.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Balaton ::

Več paketov prineseš Quartermasterju, več XP-ja dobiš.

oo7 ::

Dying Light - Bozak Horde DLC Launch Trailer

Jst ::

Dober gameplay, ampak zgodba pri tej igri me je pa tako razočarala, da mi je žal, da sem jo kupil. (čeprav za dva six packa piv)

Sedaj pa še ripoff-i z DLCji? Ne, hvala.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Jst je izjavil:

Dober gameplay, ampak zgodba pri tej igri me je pa tako razočarala, da mi je žal, da sem jo kupil. (čeprav za dva six packa piv)

Sedaj pa še ripoff-i z DLCji? Ne, hvala.



Men pa zgodba ni bila tako slaba čeprav so bile stranske misije dosti boljše. Se pa splača igro preigrat že zaradi gameplaya, ker je res dober =)

Zmajc ::

Včeraj sem prvič probal igro, razen prologa nisem igral kaj dosti me pa je gibanje po terenu in možnost plezanja praktično vsepovsod kar navdušila.

Apache90 ::

Meni je bila super, edino kar me je motilo je to da mi ni delovala tekoče na moji stari hd6850. Tako da bo treba najverjetneje še enkrat preigrat z novo gtx 970 :)

oo7 ::

Dying Light: The Following - Reveal Trailer

scipascapa ::

carsko in to da sem igro dobil na gamestop us za celih 27$, ker so imeli nek season glitch, sem še toliko bolj happy :)

Jst ::

Jaz sem dobil par mesecev po izidu za okoli 20 EUR, če se ne motim.

Glede igre: Sam svet, crafting, parkour, je bil zakon. Zraven pa klišejska slaba zgodba, za katero* na koncu sploh več nisem razumel, zakaj se gre-

*Igral sem po par ur na teden, tako da je logično, da sem zgodbo, ki me ni potegnila, nisem zapomnil.

Kaj je to plačljivi ali free DLC? Sam game engine mi je bil zelo všeč, ker je bil zelo dobro zbalansiran - ni bilo velikih frame dropov niti max framerate ni dosti odstopal od povprečja. Pa tudi input latency miške in tipkovnice je bil na minimumu. Multy je bil ZAME katastrofa - verjamem pa, da če si se s kolegom zmenil, da bosta skupaj raziskovala, da je igra postala še bolj zanimiva. Žal jaz nisem imel nobenega. (Vsi imajo približno par ur na teden za gaming in koordinacija med kolegi in špili je skoraj nemogoča.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

scipascapa ::

free če imaš season pass, drugače plačljivo seveda. jaz jo igram na ps4.

Jst ::

Sedaj sem si malo več prebral o tem DLCju za Dying Light.

Zgleda, da bo boljši DLC, kot pa je bila sama igra. Noro tole z buggyjem.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Dying Light: The Following - 15 Minutes of Gameplay


No to pa je DLC 8-)
Velika podeželska mapa in zgodba brez stranskih opravil bo dolga 10 ur :)

Sssaga ::

Se strinjam, da bi DLC-ji morali biti v večjem obsegu.

Jst ::

Prej sem prebral, sedaj sem pa še pogledal teh 15min gameplay-a. Prvo mi je bilo malo žal, da sem kupil igro, čeprav sem jo dobil za 20EUR. Ta DLC pa zgleda zelo obetavno: nova orožja (lok!), Trust Points, kusomizacija vozila,... Ko pridejo do tiste farme, mi je bila prva misel "The Walking Dead". Komaj čakam, da izide.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Dying Light | Enhanced Edition Reveal Trailer



.

oo7 ::

Jst ::

Dying Light: špil z brezvezno klišejsko zgodbo, a obenem norim "parkour immersion" in povprečnim craftanjem orožij in povprečnimi starnskimi misijami (jaz sem najraje igral ponoči, ker je podnevi bilo zame prelahko). Upam, da bo dodatek stal kakšnih 20EUR in da bo vsaj nekaj "zgodbe", ker to, kar je bilo v originalu, je res sramota.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oo7 ::

Jst je izjavil:

Dying Light: špil z brezvezno klišejsko zgodbo, a obenem norim "parkour immersion" in povprečnim craftanjem orožij in povprečnimi starnskimi misijami (jaz sem najraje igral ponoči, ker je podnevi bilo zame prelahko). Upam, da bo dodatek stal kakšnih 20EUR in da bo vsaj nekaj "zgodbe", ker to, kar je bilo v originalu, je res sramota.


Season pass je na Steamu 19,99 Eur.



Tukaj na tej sliki pa piše, da se bo dalo kupiti ta DLC The Following, kjer so bugiji posebej. se pravi če je season pass 19,99 Eur bo moral ta DLc biti okoli 10 eur? :D

Jst ::

Kaj je mogoče točen datum izida znan?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

scipascapa ::

9.2.2016

oo7 ::

Dying Light: The Following | New Gameplay

oo7 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Jst je izjavil:

Upam, da bo dodatek stal kakšnih 20EUR in da bo vsaj nekaj "zgodbe", ker to, kar je bilo v originalu, je res sramota.


Tukaj malo o zgodbi :)

What Mysteries Await? | Dying Light: The Following Story Teaser (English)

miraldi ::

Pa se da kje preordat DyingLight Enhanced Edition, kok je sploh cena? Nimam osnovne igre zato se mi verjertno najbolj splača vzet kar Enhanced Edition ki vsebuj alle zusammen :)
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Ahiles ::

Osnovna igra je na stemu 16EUR na G2a pa tam okol 13-14 zdej k je ta winter sale na stemu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

miraldi ::

Ahiles je izjavil:

Osnovna igra je na stemu 16EUR na G2a pa tam okol 13-14 zdej k je ta winter sale na stemu.


To sem vidu :) Se ve kok bo stal pol ta končni Edition? Rad bi čimcenej pršu čez če treba čakat na februar tudi prav.
Z nakupom Season Pass je vse vklučeno?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

Ahiles ::

nej bi blo sam vseen zmeri preber droben tisk :)

oz Dying Light Season Pass so sam vsi DLCji 3 že izdani in Dying Light: The Following ki pride feb. osnovno igro pa še zmeri rabiš

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

oo7 ::

Najbolj se splača kupiti zdaj Dyling light za 17 eur in februarja DLC The following.

Kar se meni zdi dobrega v season pass je samo The following, ki se ga bo pa dalo kupiti posebej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

A Prophecy Incarnated | Dying Light: The Following Story Trailer



.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dying Light 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18424000 (71) oo7
»

Days Gone (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
48864099 (9940) Pithlit
»

Dead Island 2

Oddelek: Igre
414894 (500) ahac
»

Dead island (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5812325 (7838) Sssaga
»

PC igre 2014 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7522376 (15347) yayo

Več podobnih tem