» »

Zvočna kartica

Zvočna kartica

bronco40 ::

Računalničarji, prosim za pomoč.Zvočna kartica je integrirana , ampak ne dobim zvoka na zvočnike.Tudi matična ne zazna zvočne, ne zazna niti z original CD-ja , niti ne gonilnikov, kot , da jih ni. Drugače pa je, ko zaženem film z predvajalnikom( windows,VLC), takrat zvočniki normalno delujejo.Tudi v Biosu ne zazna zvočne kartice.Namesto opozorila, npr. pošte,ne zazna zvoka v zvočniku,ampak ga odda na matični z kratkim piskom.
Ni mi več jasno. Tudi posodobit noče ne avtomatsko, ne ročno na SP3.
Matično sem že dvakrat na novo naložil, napiše , da je vse v redu, zvočne pa nikjer.Imam XP.

popster ::

v device managerju jo pokaže?

bronco40 ::

Ne , nikjer.Pri vseh pregledih mi napiše, da vse deluje normalno,kartice pa ni nikjer.Enostavno, ne morem naložiti na novo gonilnike, ne morem ročno posodobit sistem, avtomatsko ne deluje, ne vem, kaj se je zgodilo.Če ne bo šlo drugače, bom pač dokupil zvočno kartico. Druge ni, ali pač?

kloko ::

Kako matična ne zazna zvočne kartice, če sam praviš, da v primeru predvajanja filma zvok igra normalno? Opiši malo bolj to situacijo...

L.p., Kloko

Tac20 ::

Jaz sem imel podobno zadevo, posodobil bios na zadnjo verzijo in od takrat naprej kartico normalno prepozna in vse deluje tako kot mora.

solatko ::

Imaš travniški XP, kjer je zaradi cracka, blokirano avtomatsko posodabljanje. Na original dela vse!
Delo krepa človeka

BorutK-73 ::

solatko je izjavil:

Imaš travniški XP, kjer je zaradi cracka, blokirano avtomatsko posodabljanje. Na original dela vse!


buče!!

bronco40 ::

Nimam travniškega XP-ja , ampak original na CD-ju, kuplenemu z računalnikom.

dottor ::

Provaj posodobit BIOS kot ti je nekdo že predlagal. Če si pred kratkim to naredu in od takrat naprej ne deluje več pravilno dej anzaj na prejšnjo verzijo če veš katera je bla.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

please help

Oddelek: Pomoč in nasveti
18744 (619) Gray_Warden
»

Problem z zvokom

Oddelek: Pomoč in nasveti
7666 (553) gapic_8
»

računalnik ne zazna zvočne

Oddelek: Pomoč in nasveti
91225 (1156) solatko
»

Genious SP-K10 - ni zvoka - kje dobiti gonilnike?

Oddelek: Zvok in slika
61010 (953) billgates
»

comp. mi ne zazna zvočne kartice!!??

Oddelek: Pomoč in nasveti
161687 (1562) Nia & Melody

Več podobnih tem