» »

Torque aplikacija

Torque aplikacija

barossa45 ::

Zdravo, mi lahko kdo pomaga pri moji težavi ?
kupil sem si Prestigio Multipad 7.0 z gps in BT-jem in imam problem z aplikacijo torque. Pri tej aplikaciji potrebuješ modul ki bere podatke iz avtomobila. Ko prvič odpreš aplikacijo moreš izbrati modul z katerim se bo povezala. Izbereš si lahko pa samo BT naprave katere so že "sparjene"(pair) z napravo. Ko pa greš na nastavitve BT-ja se pa ne moreš spariti z modulom ker, ko pritisneš "pair" naprava zahteva geslo, gesla pa seveda ne moreš na pisati v modul(elm327).
Imam še Galaxy s in na njem čisto lepo deluje vse, ker se je kar nekako sam povezal z tem modulom, med tem ko tablica ne more. Ima kdo kašno rešitev zame ? je že kdo uporabljal aplikacijo torque na "cenenih" tablicah ?
lp.

Matevz96 ::

Sam imam prestigiov telefon, in sem imel tudi sam nekaj problemov z modrimzobom. V telefonu je prednastavljeno, da je neviden drugim napravam, to spremeni tako, da bo videm ves čas.

barossa45 ::

Saj ima samsung tudi vedno nastavljeno, da je ne viden drugim napravam, pa lepo deluje zadeva. Sem potem enkrat poizkusil tudi tako, da sem nastavil "viden" pa je bilo enako.:(
Še kašna ideja?

Mavrik ::

Poglej v navodila modula kaj ima za BT geslo. Večinma majo naprave 0000.
The truth is rarely pure and never simple.

barossa45 ::

Mavrik je izjavil:

Poglej v navodila modula kaj ima za BT geslo. Večinma majo naprave 0000.

Probal sem napisati 1234. Sedaj je naprava med "paierd", in sem jo lahko izbral v aplikaciji. Potem pa tam ko piše: povezava z modulom, se je začelo pojavljati
yes, no, yes, no, yes, v intervalih 1s... in zraven error. Zgleda kot, da bi ga nekaj blokiralo.

je možno, da je s temi nastavitvami kaj narobe ?

hans2 ::

poizkusi kodo 6789 ta je bila ponavadi za ta adapter.
lp

barossa45 ::

Grem poizkusiti, samo pri samsungu sem napisal 1234, pa je delovalo.
Kaj pa če kupim ELM preko usb-ja ?

barossa45 ::

Probal sem 6789, pa se ni hotel povezati, potem sem pa šeenkrat napisal 1234 in pritisnil poveži
sedaj pa kar deluje :):)
Kako mi je odleglo, hvala za pomoč vsem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SIM800L modul in Arduino Nano

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
352883 (1696) domenc
»

Linksys WRT45GL

Oddelek: Omrežja in internet
252876 (1479) SaXsIm
»

Izšel PHP 5.5

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
115118 (3808) technolog
»

V katerem IDEju se da lepo odpreti Linux kernel source ?

Oddelek: Programska oprema
221392 (970) BigWhale

Več podobnih tem