» »

Medijski predvajalnik - kaj kupiti

Medijski predvajalnik - kaj kupiti

pravnik ::

Na vas se obračam s prošnjo. Že nekaj časa spremljam razne ponudbe medijskih predvajalnikov. Gledam predvsem za Xtreamer in WD Live. Zmeraj manj mi je jasno:)) Potreboval bi en medijski predvajalnik, kjer bi lahko gledal vse formate filmov. Imam že USB zunanji disk ter bi ga priklopil nanj. Zelo važna je tudi nastavitev podnapisov. Imam Philips TV (precej nova), samo mi kaže čisto majhne podnapise. Žal nikjer nisem zasledil, ali recimo cenovno ugodni TV Live HD ima možnost nastavitev velikosti podnapisov? Ali je Xtreamer res toliko boljši? Kateri ima enostavnejši vmesnik? Ali morda kaka tretja varianta? Ima mogoče kdo kako izkušnjo, da mi olajša. Pa seveda, iščem cenovno najbolj ugodno varianto.

Rias Gremory ::

Mogoče kakšen nettop ( http://www.mimovrste.com/katalog/2302/n... ) ali pa si sestavi kakšen rač. z pasivnim hlajenjem in Mini-ITX matično.
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

ToniT ::

Jaz bi kupil Xtreamer! Sam imam prvo verzijo Sidewinderja in nimam z njim nobenih problemov.

klinker ::

Pa si pogledal ce mas ze na TVju za spreminjat velikost podnapisov, ker jst imam sicer Samsunga in ima to opcijo, pa je ena cenejsih 42" Led.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako najbolj elegantno predvajati v filme s podnapisi na TVju?

Oddelek: Zvok in slika
125363 (4939) smacker
»

LCD LED TV z USB

Oddelek: Zvok in slika
355181 (4724) Ashrack
»

Prednosti medijskih predvajalnikov pred računalnikom

Oddelek: Zvok in slika
242608 (2185) jype
»

Xtreamer, Popcorn Hour in podobni predvajalniki

Oddelek: Zvok in slika
81804 (1343) skico
»

Zunanji "media player & streamer" vs. v LCD TV vgrajeni "M.P. & S."

Oddelek: Zvok in slika
61267 (1160) BlaY0

Več podobnih tem