» »

Izboljšati delovanje OS

Izboljšati delovanje OS

finpol1 ::

Nekje so mi priporočili http://www.yamicsoft.com/windows7manage... je to OK?

Hočem, da bi Win7 deloval hitreje in brez vsakodnevnih 1-5min zmrznitev, tak je bil že ob nabavi laptopa in gor je bil Win 7 Home naložen, imam pa 2GB rama in sledim nasvetom, ko so https://www.google.co.uk/search?q=optim...
  • spremenil: finpol1 ()

bluefish ::

Da se zatika ni normalno. Odstrani zadevo, namesti svež sistem brez dodatkov, ki so vključeni v tovarniško namestitev,...

enpac ::

Lahko da je tud, da je v samem prenosniku kaj pokvarjeno. Ce nimas nekaj dost dela z tem daj na novo gor win, ce se potem dela to posli na garancijo, ce jo se imas.

BorutK-73 ::

Lahko tudi windowse nastaviš da delajo hitreje ampak zgubiš par vizualnih dodatkov.
desni klik na moj računalnik/lastnosti/dodatne nastavitve sistema/dodatno/nastavitve.
Nastavi na najboljšo učinkovitost delovanja, restart PC.

Yacked2 ::

Nanovo namesti sistem. Meni sedaj veliko hitreje deluje, kot tovarniško nameščen win z veliko preveč dodatnega sranja
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!

finpol1 ::

enpac je izjavil:

Lahko da je tud, da je v samem prenosniku kaj pokvarjeno. Ce nimas nekaj dost dela z tem daj na novo gor win, ce se potem dela to posli na garancijo, ce jo se imas.


Res misliš, da bi lahko uveljavljal garancijo, ker težko je to dokazat, ker se samo občasno dogaja? Kako bojo pa oni videl, da se zatika ?

klihk ::

probaj uveljavljal garancijo;)
jaz bi tko naredil, nimam ideje,kaj bi sicer navedel pod vzrok:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klihk ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Uveljavljanje stvarne napake / garancije (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8016112 (6040) TOP
»

Garancija

Oddelek: Pomoč in nasveti
132323 (1845) BorutK-73
»

Po ekranu "letajo" kvadratki!, ATI Radeon HD 4870 x2

Oddelek: Pomoč in nasveti
91335 (1006) ViperR
»

Sedmica in grafična kartica

Oddelek: Programska oprema
9980 (748) win64
»

Garancija in odškodnina

Oddelek: Pomoč in nasveti
363556 (2476) bluefish

Več podobnih tem