» »

Problem fregazerja/vplinjača

Problem fregazerja/vplinjača

matej122 ::

Živjo,

Mam problem z vplinjačem. Ko dam gas mi meče benzin odzadaj ven, (glej video) .
Drugače je pa fregazer Dellortho phbe 21mm diza je pa 80mm z športnim filtrom in 70cc cilinder kitom.

Prosim kaj naj naredim, da mi nebo več metalo benzin odzadaj ven, saj se celi filter pol zmasti in se z njega cedi benzin -,-

Prosim za pomoč ter hvala za odgovore v naprej.

Lp matej

harvey ::

Na avtomobilizem.com bo verjetno večja možnost za kakšen bolj konkreten odgovor glede tvoje težave.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

mr1two ::

Mislim, da je to normalno. Jaz nisem še nikoli imel suhega filtra na dvotaktnem mopedu, ker vedno malo frca nazaj. Načeloma se to zgodi samo ko spustiš gas, med normalno vožnjo tega ni.
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

matej122 ::

harvey je izjavil:

Na avtomobilizem.com bo verjetno večja možnost za kakšen bolj konkreten odgovor glede tvoje težave.


Bom probal. Hvala :D

mr1two je izjavil:

Mislim, da je to normalno. Jaz nisem še nikoli imel suhega filtra na dvotaktnem mopedu, ker vedno malo frca nazaj. Načeloma se to zgodi samo ko spustiš gas, med normalno vožnjo tega ni.



Ja sej to vem :D, vendar meni nenormalno ven meče, tko da pol od skuterja pri vožnji cel blok masten od olja in benzina, nenormalno ven špricka. Ko se peljem bres fitra in gledam na odprtino kjer je filter, se vidi bela črta tko 10 cm iz njega koko špricka benzin :S, po 5 km vožnja že z filtra ven kaplja benzin.

Če je kaka možnost zmanjšat to ?

Lp matej.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matej122 ()

SaXsIm ::

Original dat nazaj?
SaXsIm

STU-III ::

@matej122

Mogoče imaš pa izgorevanje slabo in se ne pokuri vse dovolj hitro, pa zato ven meče?
Line secured.

matej122 ::

SaXsIm je izjavil:

Original dat nazaj?


Bom probo dat nazaj :D pa ju3 javim kako se bo odzval skuter. Amm drugače so mogoče lamele že slabe ?

STU-III je izjavil:

@matej122

Mogoče imaš pa izgorevanje slabo in se ne pokuri vse dovolj hitro, pa zato ven meče?


Svečka je bla pri dizi 85 rahlo temno rjava. Sem dal 80 in skuter se odziva odlično.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matej122 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čiščenje saj na ventilih - motorji z direktnim vbrizgom (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5513525 (7454) MadMax
»

Mazda6 CD150 2.2 Skyactiv 150km 2017/2018

Oddelek: Na cesti
186256 (5830)    -S\/\/-  
»

[VW Polo] Avto malo cuka in izgublja moč

Oddelek: Na cesti
2913491 (12585) AngelOfDeath
»

Nekatere strani se ne odzivajo

Oddelek: Omrežja in internet
6765 (666) Konlov
»

el. generator na vroč zrak?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
152103 (1903) rkb2

Več podobnih tem