» »

Galaxy S3 rom

Galaxy S3 rom

Kolarks ::

Zanima me, če mogoče kdo ve kateri custom rom za galaxy s3 ima najbolši battery life ? Probal sem že cynaogenmod,super nexus 2.0,aokp... ampak vsi imajo nekako slabo življensko dobo baterije čez noč (8 ur) mi požre čez 10% na stock romo pa 2%. Torej kateri rom priporočate ?

Lep pozdrav!

RejZoR ::

To je očitno problem vseh 4.1.x in novejših ROM-ov. Še celo če vsilim samo eno jedro in Conservative governorja na SGS2 žre baterijo hitreje kot 4.0.4 s stock konfiguracijo. Ne štekam v čem je fora.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

mogoče procesor negre nikol zares spat ?
Čudni background appi ?
#brezpodpisa

RejZoR ::

Ne, sem preveril deep sleep state in večino časa preživi v njem, kar je ok. Frekvence gre ponavadi do 500MHz, zelo redko višje. Ampak baterijo pa žre kot bi skoz visel v 1GHz+
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

če je v deep sleep, bi mogla bit frekvenca skos na 50
#brezpodpisa

RejZoR ::

Ostale frekvence, ki sem jih omenil so od normalne uporabe, ne med spanjem.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

to je pa davek 4 core telefonov in slabih baterij. Tudi sam mam šrot baterijo na one x.. Ampak jebi ga..
#brezpodpisa

PARTyZAN ::

Rejzor: Default S3 ROM je 4.1.x. Imaš drug telefon in drug problem.

Pomoje je težava v tem, da Samsung ne odpre specifikacij in gonilnikov strojne opreme. Zaenkrat sem z originalnim ROMom na srečo zadovoljen. Ne čutim neke potrebe po menjavi.

klinker ::

Treba tudi kak kernel sprobat. Na S2ki mi KangBang do sedaj zgleda se najboljsi, tako performance-u kot porabi, na Nexus S in N4ki pa furam Trinity.
Malo posurfaj po XDA keri kerneli so med boljsimi za S3 in sprobaj keri ti najbolj odgovarja. Romov baziranih na CM se pa osebno izogibam. Ali AOSP based, ali pa nek stock od dobrega developerja. Sam tako na S2 kot N4 uporabljam SlimBean. Bazira na AOSP in ima precej ql nastavitev, ga imas tudi za S3ko.

Kolarks ::

Mi lahko prosim en razloži zakaj se uporablja kernel ?

Lp

Kolarks ::

klinker je izjavil:

Treba tudi kak kernel sprobat. Na S2ki mi KangBang do sedaj zgleda se najboljsi, tako performance-u kot porabi, na Nexus S in N4ki pa furam Trinity.
Malo posurfaj po XDA keri kerneli so med boljsimi za S3 in sprobaj keri ti najbolj odgovarja. Romov baziranih na CM se pa osebno izogibam. Ali AOSP based, ali pa nek stock od dobrega developerja. Sam tako na S2 kot N4 uporabljam SlimBean. Bazira na AOSP in ima precej ql nastavitev, ga imas tudi za S3ko.


Kako dolgo ti pa drži baterija na tistim dvema telefonoma ko imaš slimbean?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere ROMe uporabljate?

Oddelek: Operacijski sistemi
313792 (2847) SaXsIm
»

Se še splača kupit Galaxy S2?

Oddelek: Mobilne tehnologije
475645 (4112) Samson
»

Razvijalci Cyanogenmoda so ustanovili podjetje in napovedali lažji namestitveni posto

Oddelek: Novice / Android
3715305 (12090) PrimozR
»

Flash SGS2 4.1.2 direktno na CM10.1

Oddelek: Mobilne tehnologije
172016 (1775) klinker
»

Touchwiz ali stock jelly bean?

Oddelek: Mobilne tehnologije
131710 (1515) Kolarks

Več podobnih tem