» »

Touchwiz ali stock jelly bean?

Touchwiz ali stock jelly bean?

Kolarks ::

Imam Samsung Galaxy S3 in me zanima kaj vi mislite da je bolje touchwiz ali stock jelly bean 4.2.2 ? Trenutno imam gor od samsunga 4.1.2 in razmišljam da bi naložil cm10.1 ali kaj podobnega. Kaj predlagate ? In če je kaj bolšega, bolj stabilnega od cm10.1 ?

Lp

Unknown_001 ::

Kar se stabilnosti tiče, se ti ne zajebavaj s tem, pa kr lepo tiste updejte, ki ti jih proizvajalc servira nalož, pa tud za garancijo ne bo bojazni. In skrbi, da bi kj šlo narobe praktično ni.

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

Unknown_001 je izjavil:

Kar se stabilnosti tiče, se ti ne zajebavaj s tem, pa kr lepo tiste updejte, ki ti jih proizvajalc servira nalož, pa tud za garancijo ne bo bojazni. In skrbi, da bi kj šlo narobe praktično ni.

vidim da še nisi uporabljal Samsung KIES >:D
#brezpodpisa

Unknown_001 ::

hojnikb je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Kar se stabilnosti tiče, se ti ne zajebavaj s tem, pa kr lepo tiste updejte, ki ti jih proizvajalc servira nalož, pa tud za garancijo ne bo bojazni. In skrbi, da bi kj šlo narobe praktično ni.

vidim da še nisi uporabljal Samsung KIES >:D


Ne, ker se mi ni dalo s tem zajebavat in sem pridno počakal z dvojko na Jelly bean četudi je kr ene pol leta zamujal. Telefon pa itak ne uporabljam za drugo kot MP4 predvajalnik.

Boobiz ::

hojnikb je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Kar se stabilnosti tiče, se ti ne zajebavaj s tem, pa kr lepo tiste updejte, ki ti jih proizvajalc servira nalož, pa tud za garancijo ne bo bojazni. In skrbi, da bi kj šlo narobe praktično ni.

vidim da še nisi uporabljal Samsung KIES >:D



:)) :))

Made my day.
I'm drunk, what's your excuse?

Unknown_001 ::

Kaj je tu smešnega?

hojnikb ::

Smešn je fact, da še nisi uporabljal Samsung kies in nabijaš v tri dni..
#brezpodpisa

Kolarks ::

Eni pravijo da so custom romi 100x bolj stabilni in boljši kot org romi in da je stock jelly bean veliko boljši od touchwiza.

hojnikb ::

Kolarks je izjavil:

Eni pravijo da so custom romi 100x bolj stabilni in boljši kot org romi in da je stock jelly bean veliko boljši od touchwiza.

Izjava tedna :)):))
So sigurno bolj funkcionalni in hitrejši (odvisno kaj hočeš), redko pa bolj stabilni...
#brezpodpisa

klinker ::

Res je.
CMja se pabraje izogibaj prav zaradi tega ;)
Sam pa imam na mojem N4 ter od drage (moj bivsi) S2 SlimBean 4.2.2, na necakovem (tudi moj bivsi) Nexus S pa MDO 4.1.2.
Problemov in bugov za sedaj nisem imel na nobenem.

Kolarks ::

Kaj pa pravite na super nexus 2.0 rom ? http://forum.xda-developers.com/showthr... baje je čista replika od nexus 4 roma.

Kolarks ::

Zdaj mam gor supernexus 2.0 in je res fajn. Samo zanima me kako spremeniš na lockscreenu tam ko odkleneš telefon, da ko bi gor potegno bi odprlo google ko bi levo bi kamero ko desno pa bi telefon odklenlo?

Lp

klinker ::

Ce sploh imas to funkcijo, se nahaja v nastavitvah pod lockscreen nastavitvah.

Kolarks ::

Jaz je ne najdem :( jo nexus 4 ima na 4.2.2 andoridu?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov install Androida na tablico

Oddelek: Operacijski sistemi
185111 (4972) hojnikb
»

Galaxy Ace 2 root

Oddelek: Mobilne tehnologije
203236 (2481) Nermal
»

galaxy ace 2 update

Oddelek: Pomoč in nasveti
223328 (2550) refosk
»

Jelly bean 4.2

Oddelek: Mobilne tehnologije
263892 (2615) mjolnir
»

Izzid android-a 4.1.x

Oddelek: Mobilne tehnologije
275618 (4387) bdoxx

Več podobnih tem