» »

Rdeča črta [zgoraj] na IIyami ?

Rdeča črta [zgoraj] na IIyami ?

MaD_Mavr0 ::

Zanima me zakaj se mi "včasih" pojavi rdeča črta ;(( zgoraj na ekranu ?

>> Iiyama vision master pro 400 & ATI Radeon 64Mb DDR VIVO ?

Mate ::

Hum.. zanimivo...men se je taka rdeca crta pojavla pr nfsju z voodoojem... debela je bla za kasen pixel... zdej k mam drugo graficno je pa ni vec... nimam pojma zakaj je bla...

Dax ::

Če je črta, popolnoma na vrhu zaslona... torej v prvi vrstici... potem je najbrž defekten monitor... nekaj je narobe s konvergenco in tudi nič za skrbet..

Kar narediš je da v dotični resoluciji nastaviš velikost slika malo na manj in črta bo izginila... podobno se meni pojavlja, vendar je črta modra in v zgornjem desnem vogalu... jebiga

yjj ::

Ta Atijeva grafična kartica je znana po tem da povzroča težave na velikih trinitronskih monitorjih

nemesis ::

Zivjo!
glede rdecih crt ne vem nic, ker mam jst dve sivi :)
Imam Vision Master pro 450. Cez ekran potekata dve sivi crtici, ki sta skoraj neopazni in se jih clovek hitro navadi... Opisani sta ze v navodilih, ki so bila prilozena monitroju (crti pa sta posledici nekih zic znotraj ekrana, ki meceta senco na povrsino )
To so moje crte - sam glede na to, da je tvoja rdeca pa ne bi vedel odgovora. Preberi navodila.

Poleg tega nisi povedal, kdaj si prvic opazil crto...

lp,
nemesis

msmiha ::

Poglej, če maš zraven kaj magnetnega!
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

BigFoot ::

al je defekten monitor, al pa grafa

VASkO ::

jaz mam tudi to, pa se par drugih ma to. IIyama ima pac 50% defektnih monitorjev - slaba konvergenca slike. Topovi streljajo navzkriz, kar lahko opazis, ce narise eno ravno crto in jo pobarvas s tremi osnovnimi barvami (RGB), 1/3 z rdeco, 2/3 z zeleno in zadnji del z rdeco barvo. Pri meni taka crta zgleda kot tri razlicne vzporedne crte.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj je lahko vzrok za črto na LCD zaslonu ?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
252298 (1743) #000000
»

Kakšen zaslon imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515185 (4519) ombre
»

Kupujem nov monitor 22" CRT, katerega priporočate?

Oddelek: Kaj kupiti
442268 (1658) glinik
»

Izbira med 19-palčniki

Oddelek: Kaj kupiti
183345 (2500) dexterboy
»

22"

Oddelek: Kaj kupiti
232020 (1829) Kovax

Več podobnih tem