» »

Problem z volanom

Problem z volanom

krtekslo ::

Imam težave z igralnim volanom Canyon CNG-GW01N (PC) in sicer, da je med reakcijo z volanom in odzivom v igri malenkosten časovni zamik, ki onemogoča normalno igranje... Ker nisem ravno vešč na tem področju, me zanima, kaj lahko naredim, da bo odziv v igri čim boljši. Poskusil sem že v nastavitvah igre (F1 2002, Toca racer 3), a brez uspeha. Imam le par mesecev star računalnik (6Gb rama, Intel i5 procesor, grafična AMD Radeon HD 7650M 2 GB), tako da dvomim, da je ravno on problem.
Hvala za pomoč! :)

Blinder ::

link če bo hotel kdo ga pogledat
http://www.mimovrste.com/artikel/230000...

Možno, da je že fabriško tak, neuporaben. V tem primeru ko artikel ne omogoča njegove uporabe... bi ti ga morali uzet nazaj v trgovini, zdaj nevem če v 8 dneh od nakupa ali kdaj..
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

[D]emon ::

Ojoj, Canyon. S to firmo sem mel pa same probleme, ne glede na to za kateri kos strojne opreme je slo. Moj nasvet bi bil, da neses nazaj, ter vzames kaksen Logitech.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Buggy ::

lahko je tezava v sami igri, sam sem imel podobne tezave z Grid 1, drugje je bilo OK. Probaj z LFS, ki ima zelo dodelane profile za vse vrste znanih in neznanih volanov. Ce se nisi, preizkusi delovanje volana s kaksnimi drugimi gonilniki ter zamenjaj USB port. Ce se to ne bo pomagalo je velika verjetnost, da je napaka v samem volanu.

Robi :P ::

[D]emon je izjavil:

Ojoj, Canyon. S to firmo sem mel pa same probleme, ne glede na to za kateri kos strojne opreme je slo. Moj nasvet bi bil, da neses nazaj, ter vzames kaksen Logitech.

Sam imam Genuis Speed Wheel 5 pa je tut ok skratka ja s canyonom sm meu js tut šit ( slušalke )...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Začetnik (igračarski) bi vozil avto

Oddelek: Igre
184382 (3219) Buggy
»

WRC World Rally Championship 3

Oddelek: Igre
282364 (1768) skyline
»

Igre z volanom (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
697957 (7397) Mojchy_3_
»

Kateri volan za računalnik kupiti ?

Oddelek: Kaj kupiti
235610 (4893) ABX
»

Kaj kupiti za igre

Oddelek: Kaj kupiti
121280 (1051) BIG_Yack

Več podobnih tem