» »

Priklop slušalk na LCD TV

Priklop slušalk na LCD TV

Seljak ::

Pozdravljeni.Nabavil sem slušalke,katere pa bi rad priklopil na LCD TV.Težava je v tem,da ta TV nima izhoda za slušalke ima pa HDMI in skart priključek.Preko skarta je zvok nekam čuden,ker ima skart priključek stikalo OUT-IN.Če se to stikalo malce premakne začne hreščati zvok v slušalkah.Zanima me,če obstaja HDMI adapter na katerega bi lahko priklopil slušalke?

hojnikb ::

kaj pa Cinch out nima ?
#brezpodpisa

Seljak ::

Ne,potem ne bi bil problem,ker te kable imam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Seljak ()

RejZoR ::

Problem je, da mora bit izhod za slušalke predojačan, kar pa nista ne en in ne drug v tvojem primeru (slušalke rabijo napajanje da delujejo). Obstaja verjetno kakšen adapter z externim napajanjem, ampak zna bit tolk drag da ne bo smiselno. Vsaj pri HDMI-ju. Za SCART mogoče...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Seljak ::

Aha,nisem napisal,da so slušalke brezžične http://www.mimovrste.com/artikel/126006... Obstajajo nekakšni pretvorniki,rad bi samo vedel,če jaz morda potrebujem nekaj takšnega: http://www.conrad.de/ce/de/product/9892...

Seljak ::

Sedaj pa takole,ker zaradi mojega primera nisem mogel spati 8-O sem se odločil,da preberem navodila o mojem TV-ju. In kaj najdem? Da ima moj Samsung LCD TV izhod za slušalke.Premaknem TV dosegu mojega očesa,na kar zagledam majhno odprtinico,nad katero so narisane slušalke :D Toliko neprespanih ur zaradi ene odprtinice :))

BorutK-73 ::

lol
Mislim da ima vsak nov TV izhod za slušalke, še moja 26" ga ima.

RejZoR ::

Boš presenečen, če ti rečem, da ga nimajo nekateri najbolj moderni in novi LCD-ji? Enostavno ga ni.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Seljak ::

Ravno to sem želel napisati. Danes sem šel v Big bang in gledal TV-je višjega cenovnega razreda in ugotovil ravno to,skoraj noben ni imel tega izhoda.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3.5mm -> toslink

Oddelek: Zvok in slika
286155 (4725) Mavrik
»

LCD Samsung priklop slušalk

Oddelek: Zvok in slika
132466 (2313) ann
»

32LG2000-no headphone output-kaj zdaj??

Oddelek: Kaj kupiti
152809 (2600) MonkeyHead
»

Prenos zvoka iz TV na hišni kino

Oddelek: Zvok in slika
105792 (5530) SkyEye90
»

Optični kabel z činč izhodom

Oddelek: Zvok in slika
124753 (4479) Igi.M

Več podobnih tem