» »

elektron.si

elektron.si

STU-III ::

Pozdravljeni, upam da ne bo tole zvenelo preveč podobno oglaševanju ampak vseeno.

Torej, že dolgo časa se pogovarjam z lastnikom foruma elektron.si, ki pravi, da ima zelo malo obiska, saj je bil forum čisto v razsulu in se je obnavljal in bi bil vesel, če bi dobil nekaj članov, da se forum ponovno malo zažene. Tako, da če rabite odgovor na kakršno koli vprašanje glede elektronike, štroma, itd..., smo vam na voljo za pomoč in vam z veseljem pomagamo tudi na www.elektron.si/forum/

Lepo bi bilo, če bi se kdo včlanil in tako lahko vprašal, kar ga zanima ali pa celo sam podajal odgovore. Forum je specializiran za elektroniko, tako da ste lahko prepričani, da boste v kratkem času dobili pravi odgovor na vaše vprašanje. Na forumu naj bi celo finančno pomagali pri grajenju manjših domačih projektov v zvezi z elektroniko.

Hvala za vaš čas in upam, da vas to sporočilo ne zmoti preveč.

LP!
Line secured.

sandmat ::

sam v teh primerih (ko imam vprašanje ali problem iz tega področja) uporabljam elektronik.si forum. Je slovenija res tako velika (in področje tako razvito), da potrebuje 2 specializirana foruma za identično stvar?

http://www.elektronik.si/phpBB2/index.p...

STU-III ::

Brez zamere ampak na elektronik.si so včasih ZELO nesramni tudi do tistih, ki lepo vprašajo, kar jih zanima, kljub temu, da vsi hodijo tja. Elektron.si je pa veliko prijaznejši in se ne znašamo nad vsakim, ki kaj vpraša in ga ne žalimo.
Line secured.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: hojnikb ()

jest10 ::

Sej ne, da je večina uporabnikov, ki so na elektronu tudi na elektroniku. Zakaj bi bili pa do tebe nesrami, si pa že kar mislim, glede na določene teme na tem forumu...

STU-III ::

jest10 je izjavil:

Sej ne, da je večina uporabnikov, ki so na elektronu tudi na elektroniku. Zakaj bi bili pa do tebe nesrami, si pa že kar mislim, glede na določene teme na tem forumu...



Ne samo do mene, tudi do moderatorja strani elektron.si so nesramni, mi je povedal in skoraj vsakič, ko kak novinec tam kaj vpraša se vedejo nesramno do njega. To BTW ni način, da ljudi naučiš nekaj. Tako, da jaz sploh ne hodim več na elektronik.si temveč le na elektron.si, kjer so veliko bolj prijazni.

jest10 je izjavil:

Sej ne, da je večina uporabnikov, ki so na elektronu tudi na elektroniku. Zakaj bi bili pa do tebe nesrami, si pa že kar mislim, glede na določene teme na tem forumu...


Pa samo toliko, da si ti tudi eden tistih nesramnežev, ne samo na tem temveč tudi na tistem forumu.
Line secured.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: STU-III ()

jest10 ::

Pri tej svoji izjemno "strokovni" ugotovitvi imaš en problem. Na nobenem od teh 2 forumov nisem registriran(ozeroma na elektron sem celo nekoč bil, pa je forum bolj kot ne mrtev)

STU-III ::

To pa močno dvomim.

Sploh glede na to, da je vedenje uporabnikov tam podobno tvojemu vedenju.
Line secured.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: STU-III ()

mihec87 ::

In potem bi naj bili drugi čudni pa nesramni....

jest10 ::

STU-III je izjavil:

To pa močno dvomim.

Sploh glede na to, da je vedenje uporabnikov tam podobno tvojemu vedenju.

A misliš v tem, da se ne strinjajo s tvojim bluzenjem in ti hočejo dopovedat, kako se motiš? Ti pa kakor tukaj v trdo tupiš svoje dalje.>:D

STU-III ::

@jest10

Ne, recimo tako, da ko sem delal razsmernik so mi povedali za napačen transformator, še dobro, da jim nisem verjel in sem vzel svojega in je zadeva pravilno delovala. Pa tako so bili prepričani, da imajo oni prav, pa sem imel vseeno jaz prav... :))

mihec87 je izjavil:

In potem bi naj bili drugi čudni pa nesramni....


Seveda so, recimo tale post pod tvojim, pa v temi "Free energy" imaš še celo kopico nesramnih postov od drugih uporabnikov.
Line secured.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: STU-III ()

reeves ::

Ne hvala. Ko sem v temi free energy lepo vprašal zakaj tega ne uporabljamo v praksi je bil tvoj odgovor (kot že marsikje drugje) "I'm out"

STU-III ::

reeves je izjavil:

Ne hvala. Ko sem v temi free energy lepo vprašal zakaj tega ne uporabljamo v praksi je bil tvoj odgovor (kot že marsikje drugje) "I'm out"


Seveda, ker sem že zdavnaj hotel iti, ker se s takimi nakladači ne mislim ubadati.

Zakaj ne uporabljamo?

In, kako si prišel iz free energy na to vprašanje??

Si pozabil, da tema govori o free energy in ne o izkoristkih free energy naprav?

Upam, da vsaj veš, da je bil tesla v tem veliko bolj pameten, kot vsi nakladači tukaj, vključno s tabo.
Line secured.

Gandalfar ::

Dovolj.

VolkD ::

STU-III je izjavil:

Ne samo do mene, tudi do moderatorja strani elektron.si so nesramni, mi je povedal in skoraj vsakič, ko kak novinec tam kaj vpraša se vedejo nesramno do njega. To BTW ni način, da ljudi naučiš nekaj. Tako, da jaz sploh ne hodim več na elektronik.si temveč le na elektron.si, kjer so veliko bolj prijazni.

jest10 je izjavil:

Sej ne, da je večina uporabnikov, ki so na elektronu tudi na elektroniku. Zakaj bi bili pa do tebe nesrami, si pa že kar mislim, glede na določene teme na tem forumu...


Pa samo toliko, da si ti tudi eden tistih nesramnežev, ne samo na tem temveč tudi na tistem forumu.


Ker sem moderator na tem forumu in tudi na forumu elektronik.si, ki ga omenjate, se čutim dolžnega nekaj pojasnil.

Član foruma elektronik.si, ki je istočasno moderator na elektron.si je bil na elektronik.si banan. O vseh razlogih, ki se vlečejo že dlje časa ne bom razpredal, ker to ni predmet te teme. Kot neposredni povod je bil brisanje vsebine že napisanih postov in s tem je tema izgubila na smiselnosti.

Razglabljanje o prijaznosti in neprijaznosti enega ali drugega foruma na tem mestu je torej več ali manj posledica tega konflikta. Način prezentacije tako ustvarjenega problema, torej poizkus diskreditacije, se mi zdi skrajno neprimeren in je resnično odraz slabega okusa. Pri nas smo namreč vajeni umazano perilo prati doma.
Zaradi tega, ker se to sedaj to pere tu, se bralcem slo-tech foruma iskreno opravičujem.
Preden zaspiš zapri oči. Preden zapreš oči, ustavi avto.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

elektronik.si forum ne deluje več?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
366518 (1859) darkolord
»

Postati elektronik

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
72094 (1741) negotiator
»

MARX GENERATOR

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
312825 (2075) VolkD
»

http://www.wlan-sat.com/

Oddelek: Omrežja in internet
122955 (1632) Spajky
»

fpga

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
141708 (1233) Brane2

Več podobnih tem