» »

kaj je trenutno s cenami pri prenosnikih?

kaj je trenutno s cenami pri prenosnikih?

smash ::

a so prenosniki že enakovredni namiznim računalnikom al bo to u kratkem??? in kako je s cenami le -teh ...slišal sem da so se procesorji pocenili..a pr prenosnikih tudi?

nameravam nareč kupiti svoj prvi prenosnik...pa ne vem točno kaj bi kupil..navajen sem udobja ter kvalitete svoje namizne mašine...tko da se mi zdi vse pod 1.6Ghz Pentiuma 4 z 256ddr, 40gb diska pa 8500 radeona prepočasno...

prenosnik bi rabil predvsem za delo v delphiju, torej za programiranje...rad bi imel čimvečji disk za prenos filmov ter vsaj 1024x756 resolucijo....a bi se najdl kaj zame pod 250 jurjov??

mogoče kakšn nasvet?:D

daylight ::

...tko da se mi zdi vse pod 1.6Ghz Pentiuma 4 z 256ddr, 40gb diska pa 8500 radeona prepočasno...

hmm.. kej tazga pa močno dvomim da boš dobil pod 250k
razen ce si mislu second hand?

Ziga Dolhar ::

Poglej, v eni sapi si želiš:

a) hitrosti
b) kvalitete
c) cenenosti

Če pozabiva na (b), potem pojdi po Gericoma. Če izpustiva (c), potem pojdi po Della, IBMa...

Sicer pa cene prenosnikov še lep čas (if ever) ne bojo enakovredne onim namiznim. Zakaj bi sploh bile? Že če upoštevaš, da imaš na prenosniku LCD monitor... yey.

Sicer pa smo se o prenosnikih na forumu že veliko pogovarjal. Malce uporabi iskanje, boš izvedel kaj koristnega :]>
https://dolhar.si/

Darko ::

Sedaj ponuja ASUS model Desknote D1500T, ki je prenosnik brez baterije, torej ga moraš vedno imeti na napajanju.
Ima 15" monitor, 2,5GHz Pentium, in ostalo, pri Comtronu bo menda po 330KSIT

LP Darko

smash ::

zelo zanimivo Darko...zdele razmišljam če bi baterijo sploh kdaj rabu...a mi lahko kdo pove prosm, kdaj oz. kolikokrat vam pride prou baterija oz. ali je to samo trenutna razvada in bi lahko takrat zadevo priklopili tudi na štrom? ker tale cena 330 sit se mi za tko mocen sistem zdi zelo nizka:\

smash ::

in kakšni so kaj ASUS notebooku? ma kdo izkušnje?

IceIceBaby ::

Smash, dejansko (tko da res ne gre drugač) baterijo potrebujem samo če ga mam na faxu sabo. Pa v skrajni sili je v predavalnici tudi štrom in bi ga lahko priklopu če bi se tja zraven usedu.

Drugače pa dost delam na baterijo in si skor ne predstavljam prenosnika, ki bi moral bit na kablu. Sej bi se dalo prežvet, ampak vprašanje je pol zakaj hočeš met notebooka.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosnik je pravi zame? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14916216 (7177) Seb4
»

Toshibini prenosniki z AMD procesorji

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
395366 (3903) MrStein
»

Prenosnik s Turion procesorjem

Oddelek: Kaj kupiti
212134 (1765) nurmaln
»

IBM vs. DELL

Oddelek: Kaj kupiti
201624 (1389) bradek
»

Kupujem dober prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
313960 (3383) partysound

Več podobnih tem